eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

Tanıtmak istiyorsan gerek var tabii. Editlersen kimse görmez sonuçta. :A
Neyse insanlar şok geçirmesin çok sayfa yokmuş diğerini silip yeni mesaj ve recap hazırlayayım. :A Of bir de ben bunların önden recaplerini hazırlayacağım. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem
En sevdiğim ve kaliteli bulduğum grup/şarkıcı ile yarışıyorum zaten. Amacım da grubumu en iyi şekilde temsil etmek, başka bir şey değil. :A

Sen bilirsin. Üstteki mesajımı görmedin sanırım, "Bu Aralar"ı da kullanabilirsin. Küçük Bir Yol bence @kerem'in iddaa ettiği kadar iddialı bir şarkı değil ama haberin olsun. Superman ondan net bir şekilde daha iyi bir şarkı. :A
Ben Küçük Bir Yol, Superman'dan daha mı iyi dedim? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
En sevdiğim ve kaliteli bulduğum grup/şarkıcı ile yarışıyorum zaten. Amacım da grubumu en iyi şekilde temsil etmek, başka bir şey değil. :A

Sen bilirsin. Üstteki mesajımı görmedin sanırım, "Bu Aralar"ı da kullanabilirsin. Küçük Bir Yol bence @kerem'in iddaa ettiği kadar iddialı bir şarkı değil ama haberin olsun. Superman ondan net bir şekilde daha iyi bir şarkı. :A
O benim beklediğimden de çok fazla sükse yarattığı için öyle görüyorum. :A Onu da dinleyeyim gece falan atarım yeni şarkımı. :A

Aaa evet 2016 ile birlikte ms i sunmaya başladım için 6 senedir yarışamıyordum oyüzden heyecanlıyım @kerem @Emre Ozansoy kolay gelsin :Z Ben forumda yokken nettede olmuyorum gelmeye birkaç yakın haftada faceye iniş yapmaya baslıyorum burayada bu tarihlerde gelicem için faceye yavas yavas yoklarken @mrt-06 ms mesajını gördüm serdarla yazın beni diyip gittim 3-4 gün sonrada @kerem le daha yeni görüştük ve şimdi burdayız şükür herkese tekrar başarılar @mrt-06 da tşşkler şuan gelecektim ve basladını görüp üzülücektim :bhr::bhr::bhr:

Şarkımıza gelirsek sadece deliler kullansa yeter zaten 1.sıraya :F :F :F Zaten deliden bol ne var burda :A Aaa bu arada sonuclarda olucam kötü verenlere akıllı mualemesi yapacam ömür boyu sen akıllısın dicem takttımı takıyorum biliyorsunuz :F Bu forumda o sözün anlamı üyelere çok büyük hakarettir küfürden beterdir :A Köşeye şıkıştırdım sanırım sizleri :Z:Z:Z

0:38- 1:48

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem

Neyse insanlar şok geçirmesin çok sayfa yokmuş diğerini silip yeni mesaj ve recap hazırlayayım. :A Of bir de ben bunların önden recaplerini hazırlayacağım. :A
Ben en sevdiğimi değil ideal olanı öneriyorum. Hadise ile ben yarışsam böyle yapardım. :A
Ben bilmem artık fikrimi söyledim gerisi size kalmış. Hem @phoebebuffay güçlü rakibin şarkılarını erken elden çıkarması için gazlıyor olabilir. Onun da bir yarışmacı olduğunu unutma Selo'cum. :A

8Ben bilmem artık fikrimi söyledim gerisi size kalmış. Hem @phoebebuffay güçlü rakibin şarkılarını erken elden çıkarması için gazlıyor olabilir. Onun da bir yarışmacı olduğunu unutma Selo'cum. :A
Yok Küçük Bir Yol bence de iddialı bir şarkı ama eski şarkılardan (burada konuşmuşsunuz diye ona özellikle diyeceğim) hele de Superman'den iyi falan değil yani. :A

Hayır, bu hafta için çok iddialı olduğunu söyledin. Dum Tek Tek, Evlenmeliyiz, Superman, Aşk Kaç Beden Giyer, Mesajımı Almıştır O, Sıfır Tolerans vs çok daha iyi şarkılar. :A
Sıfır Tolerans hariç katılıyorum. O şarkının iyi olduğunu düşünmüyorum. :A @slhttnmtl

Aaa evet 2016 ile birlikte ms i sunmaya başladım için 6 senedir yarışamıyordum oyüzden heyecanlıyım @kerem @Emre Ozansoy kolay gelsin :Z Ben forumda yokken nettede olmuyorum gelmeye birkaç yakın haftada faceye iniş yapmaya baslıyorum burayada bu tarihlerde gelicem için faceye yavas yavas yoklarken @mrt-06 ms mesajını gördüm serdarla yazın beni diyip gittim 3-4 gün sonrada @kerem le daha yeni görüştük ve şimdi burdayız şükür herkese tekrar başarılar @mrt-06 da tşşkler şuan gelecektim ve basladını görüp üzülücektim :bhr::bhr::bhr:

Şarkımıza gelirsek sadece deliler kullansa yeter zaten 1.sıraya :F :F :F Zaten deliden bol ne var burda :A Aaa bu arada sonuclarda olucam kötü verenlere akıllı mualemesi yapacam ömür boyu sen akıllısın dicem takttımı takıyorum biliyorsunuz :F Bu forumda o sözün anlamı üyelere çok büyük hakarettir küfürden beterdir :A Köşeye şıkıştırdım sanırım sizleri :Z:Z:Z

@kerem @12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @The_Erinch @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Cervantes @781Ens @pompy @AteşBöceği @bazinga @Silinmiş Üye @cehennet @dreamy @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf @eskici @Çiğdem
Neden herkes bu hafta güzel şarkılarla geliyor ya :A puan vermem baya zor olucak :(

• Harika
Reactions: Çiğdem

Hoşgeldin tekrardan. İnşallah forumdaki ilk haftanda uğurlu gelir. Bol şans. :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem
Kişisel tercihlere göre değil genel tercihlere göre şarkı tercihi yapılmalı. Sıfır Tolerans iddialı bir şarkı. Ben öyle çok sevmem, orası ayrı. :A @slhttnmtl
Küçük Bir Yol daha 10 aylık bir şarkı ama 10 ayda büyük sükse yaptı ama Sıfır Tolerans'ın yanına yaklaşabilecek konumda değil şu an. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Başarılar dilerim sana da. Serdar fena puan vermedim bugüne kadar. Artık düştüğü şu çukurdan çıksın artık.:F

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Çiğdem