Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
benim takip ettiğimde çok sayıda ırmak var demek ki bana güvenmiyosun tmm ya
------

Hayır istemiyorum bu ne yahu

Bu konuda yazacağımı yazdım. Teşekkürler anlayış için. Alınma lütfen.:A

Bir kişi reelde tanıdığı insanları eklediği hesabında forumdan birilerini eklemek istemiyorsa ailesinden çekindiği için değil, internetten tanıştığı birilerinin reel hayatına hakim olmasını istemediği içindir. Ben kendim öyleydim misal ama forum için bir ara hesap açıp gayette aktif kullandım. Instagram'ı sevmeyip sildim o ayrı ama benim senelerdir aktif kullandığım Twitter hesabım var.

Senin dediğinde mantıklı ama ilk söylediğin de olabilir. Turkiyede kadın olmak gerçekten zor. Kimin beni takip ettiğine bakan ailem var. Hesap vermek derken dert anlatmak. Zaten ayrı yaşıyorum diye laf ediyorlar. Bu durumlar dışında bir daha dert anlatmak istemem. Çekinme deneyelim ama laf anlatmaktan çekinme diye düzeltebilirim.:D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bir kişi reelde tanıdığı insanları eklediği hesabında forumdan birilerini eklemek istemiyorsa ailesinden çekindiği için değil, internetten tanıştığı birilerinin reel hayatına hakim olmasını istemediği içindir. Ben kendim öyleydim misal ama forum için bir ara hesap açıp gayette aktif kullandım. Instagram'ı sevmeyip sildim o ayrı ama benim senelerdir aktif kullandığım Twitter hesabım var.

Bende ne zaman yazacan diye bekliyordum sen niye araya giriyorsun

• Güldürdün
Reactions: cehennet

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060

Senin dediğinde mantıklı ama ilk söylediğin de olabilir. Turkiyede kadın olmak gerçekten zor. Kimin beni takip ettiğine bakan ailem var. Hesap vermek derken dert anlatmak. Zaten ayrı yaşıyorum diye laf ediyorlar. Bu durumlar dışında bir daha dert anlatmak istemem. Çekinme deneyelim ama laf anlatmaktan çekinme diye düzeltebilirim.:D

kadın ekleyincedemi laf anlatıcan ırmak :D
------

Bahsettiğim buydu. Takip ettigi kisiler Irmak yazınca çıkacağım zaten. Hic gerek yok:A

Nasıl çıkıcaksın ya şakasınız he

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Seni ailen takip etmiyor mu? Benimkiler ediyor. Biri takip ettiğinde bu kim? Niye onayladın? Diye sorup duruyorlar. Reelde tanıştıklarım dışında onaylamıyorum zaten. Baskıcı bir toplumuz malesef özellikle kadınlara karşı.:D

Benim gibi derken? Kötü anlamda mı?
------

Kadın olduğun için sana verirdim ama erkeklerde var burada. Sıkıntı çıkıyor yaa. En iyisi hiç vermemek:F
Tabii ki herkesin özgür iradesi ona bir şey denilemez ama sırf toplum baskısından dolayıysa bunu kadın-erkek eşitliğine de aykırı buluyorum ve hatta kabullenmek olarak görüyorum bazı şeyleri.. Yani toplum baskıcı çevre baskıcı diye kabullenme olayına karşıyım ve tepkim de buna biraz.

• Beğendim

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlk o istediği için onu örnek verdim. Ne alaka şimdi:A @seyfullXh birbirimize düşürmeye çalışıyor. Kanma sunucuya. Sunucular hep böyledir.:A

Yaa benim yarin is başım var ve uyuyamıyorum. Büyük sorun.:(
İşin tam olarak neydi diye konuyu uzatayım o zaman :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Tabii ki herkesin özgür iradesi ona bir şey denilemez ama sırf toplum baskısından dolayıysa bunu kadın-erkek eşitliğine de aykırı buluyorum ve hatta kabullenmek olarak görüyorum bazı şeyleri.. Yani toplum baskıcı çevre baskıcı diye kabullenme olayına karşıyım ve tepkim de buna biraz.

O mesajı sana yazmamıştım ki? Yine duyar kalacak mesajj bulmuşsun kendine:A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O mesajı sana yazmamıştım ki? Yine duyar kalacak mesajj bulmuşsun kendine:A
Seni kızdırmak keyifli oluyor baktım kızdırabileceğim bir şey hemen değerlendireyim intikamı alayım dedim :A Tabii ki işin goygoyu bunlar ama güzel noktadan değindim kabul et :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
E anlaşılmaz işte Irmak olduğu ya
E ama hepsi kişisel hesap mı orası önemli yani. :A Bu arada dizi, kanal gibi yerleri takip ediyorsa da bulunabilir ondan şimdiden takip ediyorsan unf yap. :A @cehenne

Beni her yerden bulursunuz da sevdiğim ünlüler sizin için garanti ve kısa bir yol olabilir ama hesabım kapalı ve bir şey paylaşmıyorum. :A Bunu da neden dediysem. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Instagram'da birden fazla hesap kullanmak kolay. Özellikle ayrı şehir ayrı evde yaşanıyorsa ikisinde de aktif olunup kullanılabilir.
Ben kalabalık bir ortamdayım hep ve telefonumda sürekli elden elede dolaşıyor bu yüzden Wp'de sadece reelde olanlar ekli ama Twitter hesabımı forum gibi tarayıcı olarak kullandığım için forumda olmadığım zamanlar ordan arkadaşlarım ile iletişimim oluyor.