Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
İnstagram zorunluluk şu devirde yaa. Samimi bulmuyorum ama yapacak bir şey de yok. Dedikodu dönmüyor diğer türlü. Özellikle aile içinde.:F

Dedim yaa. Hep tanıdıklarım ekli. Şimdi yeni bir şehre taşındım orada birini mi buldun vs diye sorup dururlar. Uğraşamam:D

İyi de ben kadınım profilimde kendi resmim var ne sorun olacak

• Beğendim
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İnstagram zorunluluk şu devirde yaa. Samimi bulmuyorum ama yapacak bir şey de yok. Dedikodu dönmüyor diğer türlü. Özellikle aile içinde.:F

Dedim yaa. Hep tanıdıklarım ekli. Şimdi yeni bir şehre taşındım orada birini mi buldun vs diye sorup dururlar. Uğraşamam:D
Aile içi dedikodu genelde WP gruplarında dönüyor aslında ve bence WP daha zorunlu, Insta abartılıyor gibi ve amaçsız biraz, foto atmaktan başka işlevi yok :A

• Güldürdün

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aile içi dedikodu genelde WP gruplarında dönüyor aslında ve bence WP daha zorunlu, Insta abartılıyor gibi ve amaçsız biraz, foto atmaktan başka işlevi yok :A

Oda var ama instagramda ne paylaştı? Ne giydi? Nereye gitti? Kimle gitti hepsi açığa çıkıyor. İnstagram aşırı zorunlu şuan.:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060
Melek abla forumda herkesi eklemiştir. Direkt açığa çıkarım. Yine aynı şey oluyor:A

Yukarda cevabı yazdım.

Ben demediğim sürece açığa çıkmazsın bana güvenmediysen onu bilemem tabii ayrıca forumdaki herkesi eklemedim
------

Melek abla forumda herkesi eklemiştir. Direkt açığa çıkarım. Yine aynı şey oluyor:A

Yukarda cevabı yazdım.

O bir cevap değil bence

• İlginç

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Oda var ama instagramda ne paylaştı? Ne giydi? Nereye gitti? Kimle gitti hepsi açığa çıkıyor. İnstagram aşırı zorunlu şuan.:A
Ben de çağ dışı kaldım biraz anlaşılan, en son bu dediklerin Facebook'ta vardı ve orayı da yaşlılar - orta yaşlılar işgal edince bırakmıştım 2011-12 civarı o günden sonra TW ve WP hariç tövbe ettim :A

• Güldürdün

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Brad Pitt Laughing GIF

@cehennet

• Sinir Bozucu

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Ben demediğim sürece açığa çıkmazsın bana güvenmediysen onu bilemem tabii ayrıca forumdaki herkesi eklemedim
------

O bir cevap değil bence

Daha yeni yeni tanışıyoruz. Zaman tanı o zaman. Belki ilerde.:A

Binlerce takipçinin arasından mı açığa çıkacaksın. :A

Kaç tane irmak var ki:A
Adım belli.
Ayy herkeste bu anı bekliyor gibi başıma geldi:A

Ben de çağ dışı kaldım biraz anlaşılan, en son bu dediklerin Facebook'ta vardı ve orayı da yaşlılar - orta yaşlılar işgal edince bırakmıştım 2011-12 civarı o günden sonra TW ve WP hariç tövbe ettim :A

Facebook o işlevini instagrama bıraktı işte. Bizim ailede öyle. Umreyegiden zemzem kime verdi o bile paylaşılıyor. Kurban eti dağıtırken paylaşan gördüm:A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,164
Puanı
1,060

Adım belli.

Facebook o işlevini instagrama bıraktı işte. Bizim ailede öyle. Umreyegiden zemzem kime verdi o bile paylaşılıyor. Kurban eti dağıtırken paylaşan gördüm:A

benim takip ettiğimde çok sayıda ırmak var demek ki bana güvenmiyosun tmm ya
------

@Angelica birisini eklemek isterse mutlaka ekler kaçış yok @cehennet :A

Hayır istemiyorum bu ne yahu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bir kişi reelde tanıdığı insanları eklediği hesabında forumdan birilerini eklemek istemiyorsa ailesinden çekindiği için değil, internetten tanıştığı birilerinin reel hayatına hakim olmasını istemediği içindir. Ben kendim öyleydim misal ama forum için bir ara hesap açıp gayette aktif kullandım. Instagram'ı sevmeyip sildim o ayrı ama benim senelerdir aktif kullandığım Twitter hesabım var.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060

Adım belli.

Bu arada ben sadece mesajları okurken aradan girdim ve çıkıyorum inş. :A

• Güldürdün