Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Valla zorla değil ki bu işler beni bilen bilir benim heryerde ismim @seyfullXh dir
------

Ozaman sen Verde seni takip ediyim 😁
Vallaha olsa verirdim de ınsta, twitter'daki hesaplarımı kapayalı çok oldu :A @Dosi iyi bilir :A Onla bile osm'den haberleşiyordum bir ara foruma girmeyince :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: xdragxx

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Senin gibi birinden aile hesabı kullanmasını beklemezdim :A

Seni ailen takip etmiyor mu? Benimkiler ediyor. Biri takip ettiğinde bu kim? Niye onayladın? Diye sorup duruyorlar. Reelde tanıştıklarım dışında onaylamıyorum zaten. Baskıcı bir toplumuz malesef özellikle kadınlara karşı.:D

Benim gibi derken? Kötü anlamda mı?
------

Bende isteyecektim instagramını neyse :D

Kadın olduğun için sana verirdim ama erkeklerde var burada. Sıkıntı çıkıyor yaa. En iyisi hiç vermemek:F

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Seni ailen takip etmiyor mu? Benimkiler ediyor. Biri takip ettiğinde bu kim? Niye onayladın? Diye sorup duruyorlar. Reelde tanıştıklarım dışında onaylamıyorum zaten. Baskıcı bir toplumuz malesef özellikle kadınlara karşı.:D

Yok yahuuu niye kötü olsun? :A
Doğru bir baskıcı toplumuz sen de haklısın. Yok benim şu anda aktif sosyal medya hesabım yok varken de aile üyelerini takip etmezdim...
Aile hesabı diyince sadece ailenle takipleşiyorsun sandım ondan şaşırdım :A Reelde tanıştıklarını da eklemiyorsun sandım yani ondan şaşırdım :A

• Güldürdün
Reactions: cehennet

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

------

Kadın olduğun için sana verirdim ama erkeklerde var burada. Sıkıntı çıkıyor yaa. En iyisi hiç vermemek:F

Niye sıkıntı çıksın benim hesabımda annem babam abilerim var hiç sormazlar niye sıkıntı çıksın ki ben kadınım benden niye sorun çıkıcak :D

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yok yahuuu niye kötü olsun? :A
Doğru bir baskıcı toplumuz sen de haklısın. Yok benim şu anda aktif sosyal medya hesabım yok varken de aile üyelerini takip etmezdim...
Aile hesabı diyince sadece ailenle takipleşiyorsun sandım ondan şaşırdım :A Reelde tanıştıklarını da eklemiyorsun sandım yani ondan şaşırdım :A

İnstagram zorunluluk şu devirde yaa. Samimi bulmuyorum ama yapacak bir şey de yok. Dedikodu dönmüyor diğer türlü. Özellikle aile içinde.:F

Niye sıkıntı çıksın benim hesabımda annem babam abilerim var hiç sormazlar niye sıkıntı çıksın ki ben kadınım benden niye sorun çıkıcak :D

Dedim yaa. Hep tanıdıklarım ekli. Şimdi yeni bir şehre taşındım orada birini mi buldun vs diye sorup dururlar. Uğraşamam:D

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İnstagram zorunluluk şu devirde yaa. Samimi bulmuyorum ama yapacak bir şey de yok. Dedikodu dönmüyor diğer türlü. Özellikle aile içinde.:F

Dedim yaa. Hep tanıdıklarım ekli. Şimdi yeni bir şehre taşındım orada birini mi buldun vs diye sorup dururlar. Uğraşamam:D
Bana wp, telegram yetiyor :A