eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 2. Hafta

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl
  • Güldürdün
Reactions: kerem
Bi' an Sertab diyeceksin sandım. :A

Harbi Seda Sayan ne alaka? :A @slhttnmtl
O da sözde sanatçı. :A Değişen bir şey yok. :A Bu konu açıldıktan sonra yapmıştı. :A

• Güldürdün
O da sözde sanatçı. :A Değişen bir şey yok. :A Bu konu açıldıktan sonra yapmıştı. :A

Mesajları okumaya üşendim, nolmuş? :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy
Sensin sözde sanatçı, Kadırgalı'ma dil uzatma. :A

Bi' an Sertab diyeceksin sandım. :A

Harbi Seda Sayan ne alaka? :A @slhttnmtl
Bende hiç Sertab yapmadım diye düşünüyordum. :A Gerçi bi ara 5 dakikalığına yapmıştım. :A

Geçenlerde Demet Akalın konusu açılınca Seda Sayan kimsenin ekmeğiyle oynamadım falan diye bir açıklama yaptı, orada Emre'yle konuşunca eğlence olsun diye koydum ama ben bile kendimi ciddiye alamadım. :A Tabi isterseniz bir daha koyarım. :A

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy
  • Güldürdün
Seda hakkında katılıyorum dedim. Seda artık şarkıcı değil, kadın programı sunucusu zaten. :A
Orasını burasını anlamam işte her şeyiyle hak veriyorsun. :A Seda Sayan aşırı kaliteli bir sanatçı olmakla birlikte ayrıca bir halk kadını olduğu için halkla yakınlaşması gerektiğinden program yapıyor. :bhr: Acun utansın, bir de yerine Ebru Gündeş'i getirdi...

• Güldürdün
@slhttnmtl ve @Ahmed birde doğum günü çocuğu @mrt-06 mı kaldı sadece @kerem
@Ahmed birazdan yollayacak, @mrt-06'nınki de hemen hemen belli. Bir Selocan kaldı. :A @slhttnmtl
------

Orasını burasını anlamam işte her şeyiyle hak veriyorsun. :A Seda Sayan aşırı kaliteli bir sanatçı olmakla birlikte ayrıca bir halk kadını olduğu için halkla yakınlaşması gerektiğinden program yapıyor. :bhr: Acun utansın, bir de yerine Ebru Gündeş'i getirdi...
Acun niye utansın, her sene kanaldan kanala koşuyor kendisi. :A Son zamanlarda müzik adına hiçbir şey yapmadı sadece botokslarıyla gündemde kalabiliyor. Birde Demet Akalın ile olan polemiğiyle tabii. :A

• Güldürdün