Zey TV Fav10 Okey Oyunu Turnuvası - Başvuru Konusu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Aynen, dediğin sayfadan. :A

Gerçi o tarz siteleri de sevmiyorum. Sebebi ise, kız tavlamaya gelen birilerinin olması. Ve evet, benim oynadığım gruba da denk geldi. :D
Yeme bizi senin de oralardan kız tavlamaya çalıştığını biliyoruz :A Yoksa senin gözüne kestirdiğin kızı mı tavlamaya çalıştılar...

• İlginç
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yeme bizi senin de oralardan kız tavlamaya çalıştığını biliyoruz :A Yoksa senin gözüne kestirdiğin kızı mı tavlamaya çalıştılar...
Kardeşim kendinle karıştırma beni. Bu davranış da dayı davranışı ve muhtemelen 95 doğumlu değil, daha da büyüksün. Dayısın muhtemelen. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,110
Puanı
1,060
Aynen, dediğin sayfadan. :A

Gerçi o tarz siteleri de sevmiyorum. Sebebi ise, kız tavlamaya gelen birilerinin olması. Ve evet, benim oynadığım gruba da denk geldi. :D
Ben genelde bizim tayfa ile orda oynadığım için dediğin duruma düşmedim neyseki. Gerçi Dosi'yi erkek sannmşlardır ki bu iyi :A

• İlginç
  • Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,110
Puanı
1,060
Muhtemelen. Kendi adınla girseydin öyle olmazdı işte. Gerçi sohbeti kapatırsın, olay bier. :A
Sohbet kapatma varmıydı? Ama bizimkiler ile yazışıyorduk. Yalnız belirli bir oyun kazanmadan yazamıyorsun. @Sherlock pek iyi değil. Onun adına oynayıp kazanmıştım sonra artık yorum yazabiliyordu :A @Tolstoyevski

• İlginç
  • Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sohbet kapatma varmıydı? Ama bizimkiler ile yazışıyorduk. Yalnız belirli bir oyun kazanmadan yazamıyorsun. @Sherlock pek iyi değil. Onun adına oynayıp kazanmıştım sonra artık yorum yazabiliyordu :A @Tolstoyevski
Gerçi başlangıçta ses çıkarmadım ama yine yazılabiliyordu diye hatırlıyorum. İlk başta zaten eşli olarak oynanıyordu, ortağım kazanmıştı. Sonra yine oynadım, yine eşli oldu. :A

Sohbet kapatma var, evet. Gruptaki yönetici kapatabiliyor ve bunun için de ilk giren kişi olman gerekiyor. :D

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,110
Puanı
1,060
Gerçi başlangıçta ses çıkarmadım ama yine yazılabiliyordu diye hatırlıyorum. İlk başta zaten eşli olarak oynanıyordu, ortağım kazanmıştı. Sonra yine oynadım, yine eşli oldu. :A

Sohbet kapatma var, evet. Gruptaki yönetici kapatabiliyor ve bunun için de ilk giren kişi olman gerekiyor. :D
Eşli hiç oynamadım :A 1 sene olmuş o sayfaya girmeyeli :A
Bir ara bende bilgi tazeliyeyim bari :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,110
Puanı
1,060

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@Sherlock bilmiyor, @MasacRE 'de bilmediğini dedi :A @MEnes şuan gezme tozma derdinde :A @xdragxx ben @Tolstoyevski ve 4. İçin mecbur Sherlock'u alıyorduk MEnes yokken :A xdragxx üye orda. Deneyebiliriz ama yakında turnuva başlar belki :A
@Sherlock ve @MasacRE ne demek bilmiyor? Bu ikiyi uzaya koysan, uzayda okey oynarlar. :A

@xdragxx de var tabii de, bir an aklıma gelmedi. O biliyor mu, o da aklıma gelmedi bak. Bir de @xdragxx iki kişi. @Tolstoyevski'yi ya da seni almamız gerekmiyor bu durumda. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,110