Euro❤ision 2021 l Final Yorumları

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Türkiye neden yokki acaba ?

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Bulgaristan ve Yunanistan katılıyor hep ama onlardan bize pek oy gelmiyor :A
Rusya ülkeleri çok ve onlar birbirini çok oyluyorlar
Evet bende duydum haksız oylamalar var.Bir kadın çızeceksin şarkı söyleyen grup katıldığında duymuştum haksızlığı.Grubun adını unuttum.Ordada haksızlık vardı.

• Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Komşuculuk engellenemez... İnsan doğduğu ülkesine oy vermek istiyor yada komşusuna..

Yıllarca Yunanistan-Kıbrısa kızdık hatta artık sürekli yuhalanmaya başlandılar ama belkide devam etseydik
Türkiye-Azerbaycanda yuhalanmaya başlayacaktı.

Son puanlama sistemi bence çok keyifli... Bence artık Türkiyenin inadını kırıp katılması lazım ama sanırım hükümet değişmedikçe ...Her yıl başkalarını konuşmaya devam edeceğiz.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Komşuların veya müttefiklerin birbirine oy verme işi bu yarışmanın ilk gününden beri var ve olmaya devam edecek. EBU'da bunun önüne geçmek için 2016'da oylama sistemini değiştirdi zaten ve bence daha adil oldu. Dün akşam da gördüğümüz gibi şarkılar halktan gerçekten hak ettikleri oyları aldılar.

Bu yarışmaya katılınca illa 1. olmaya gerek yok ki. Bir çok şarkı katıldıkları yılın şampiyonundan daha çok seviliyor zaten. Burada amaç katılıp kendinden bir şeyler tanıtmak veya mesaj vermek. Biz işleri saçma sapan bir yere çekiyoruz.

Türkiye katıldığı yıldan beri sevilen bir ülke. Özellikle 2003 sonrası çok fazla sevilmeye başlandı. Hala bile videoların altında bu durumu görebiliriz. Emin olun geri dönersek bizden çok Avrupalı seyirciler sevinecek.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İsveç cidden battı @MasacRE :A ilk 10 rüyalarında ancak :A
------

Bu halk oylaması ama eskisi gibi ülke ülke değil. Toplam artık
Oh iyi olmuş hak etmişti bunu İsveç :A Ama Azerbaycan da kötü sonuç almıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam. Öyleyse o kötü olmuş :A İlk sayfaya sonuçları ekle istersen :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oh iyi olmuş hak etmişti bunu İsveç :A Ama Azerbaycan da kötü sonuç almıştı galiba yanlış hatırlamıyorsam. Öyleyse o kötü olmuş :A İlk sayfaya sonuçları ekle istersen :D
Kazananın konusuna eklemiştim ama tamam buraya atayım :A

Sorma Azerbaycan şok yaşattı :(
İsveç'e bende sevindim :A ama aslında ilk 10 hakkıydı.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kazananın konusuna eklemiştim ama tamam buraya atayım :A

Sorma Azerbaycan şok yaşattı :(
İsveç'e bende sevindim :A ama aslında ilk 10 hakkıydı.
Sen de İsveç'te şarkıcıyı beğenmedin değil mi benim gibi :A Azerbaycan evet baya kötü sonuç almış. Kazanan İtalya rock şarkısıymış galiba. Bir bakarım ona ben severim herhalde. Sen nasıl buldun kazananı?

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sen de İsveç'te şarkıcıyı beğenmedin değil mi benim gibi :A Azerbaycan evet baya kötü sonuç almış. Kazanan İtalya rock şarkısıymış galiba. Bir bakarım ona ben severim herhalde. Sen nasıl buldun kazananı?
Hep aynı tarz oluşundan sıkıldım. Şarkıyı dinledikçe iyi geldi ama tabi asla ilk 5ime koymadım :A
İtalya ise dinlerken öyle dikkatimi çekmedi (yarışma gecesi ilk kez dinledim) başlarda eh işte dedim ama sonlarda baya sağlam geldi. Jüri açık ara Fransa ve İsviçre'yi zirveye taşıdı ama İtalya en yüksek halk oyunu alıncı kazanmasını istedim ve hak yerini buldu böylelikle.
Şuan sana bunları yazarken dinliyorum :A özellikle en sondaki müziği sevdiğimi söylemeliyim. Finlandiya da bu tarz ama onları daha fazla beğenmiştim. Onu da dinle bence.

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hep aynı tarz oluşundan sıkıldım. Şarkıyı dinledikçe iyi geldi ama tabi asla ilk 5ime koymadım :A
İtalya ise dinlerken öyle dikkatimi çekmedi (yarışma gecesi ilk kez dinledim) başlarda eh işte dedim ama sonlarda baya sağlam geldi. Jüri açık ara Fransa ve İsviçre'yi zirveye taşıdı ama İtalya en yüksek halk oyunu alıncı kazanmasını istedim ve hak yerini buldu böylelikle.
Şuan sana bunları yazarken dinliyorum :A özellikle en sondaki müziği sevdiğimi söylemeliyim. Finlandiya da bu tarz ama onları daha fazla beğenmiştim. Onu da dinle bence.
Ya düşün işte İsveç'te yaşayan birisi bile beğenmiyorsa diğer ülkelerden nasıl oy alsın o şarkıcı şey pardon şarkı :A

Tamamdır İtalya ile Birlikte Finlandiya'yı da aldım listeye :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ya düşün işte İsveç'te yaşayan birisi bile beğenmiyorsa diğer ülkelerden nasıl oy alsın o şarkıcı şey pardon şarkı :A

Tamamdır İtalya ile Birlikte Finlandiya'yı da aldım listeye :D
Seneye bambaşka şarkı ve sarışın bir kadın yarışmacı yollarız umarım :A ders alsınlar. artık tipik swedish girl zamanı :A

• Harika

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya tahminimce siyahi yorumcular yollayarak 'rasist bir ülke değiliz, yabancı düşmanlığı yok herkes eşit' imajı vermek istiyorlar ama yeter :A bu kaçıncı oldu :A
Of o durum sinema dünyasında da çok karşımıza çıkıyor. Gerçekten sıktı artık yani yeter :A

• Güldürdün