Euro❤ision 2021 l Final Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sonuçları izlerken aklıma geldin... İyi tahmin yapmışın yada damak tadı diyelim ;)
San Marino beklenenden kötü geldi ama futboldan iyiler hiç değilse :A ESC’nin SAN Marino’su ise İngiltere.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,343
Puanı
1,060
IMG_1533.jpg

:A:F @kerem @Dosi @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: kerem and Dosi

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
İngiltere'ye tekrar teşekkürler. Her sene 26. sırayı kaplıyor da en azından sonuncu olmak korkusu olmuyor. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Hayal kırıklığı oldu sonuçlar.
------

5 büyükler aslında (Almanya, İspanya, Birleşik Krallık, Fransa ve İtalya)
İtalya 30 sene katılmadığını biliyorum..Büyükler içinde değil diye biliyordum.

Seni mi kıracağım 5 inden 3 ü Sıfır çekti ozaman.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Sonuç ne oldu? Serhat'i geçemedi galiba? @kerem :A
Gecenin en büyük skandalı San Marino'nun 22. oluşu idi. Kesinlikle haketmiyordu, böyle küçük ülkelerin şansı çok fazla olmuyor maalesef. Flo Rida bile kurtarmadı. Rekor hala Serhat'ta. :A
------

Almanya'nın dramına değinemeden geçemeyeceğim. İki yıl üst üste 0 puan, gerçekten rezalet. :(

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Gecenin en büyük skandalı San Marino'nun 22. oluşu idi. Kesinlikle haketmiyordu, böyle küçük ülkelerin şansı çok fazla olmuyor maalesef. Flo Rida bile kurtarmadı. Rekor hala Serhat'ta. :A
Serhat ile devam etsinler ozaman :A
O şarkı bencede en az ilk 10 olmalıydı. Baya haklar yenildi bu sezon. Seneler sonra baştan sona izledim ve memnun kalmadım :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Serhat ile devam etsinler ozaman :A
O şarkı bencede en az ilk 10 olmalıydı. Baya haklar yenildi bu sezon. Seneler sonra baştan sona izledim ve memnun kalmadım :A
İtalya'nın şampiyonluğundan memnun kalmadım diyorsan 300 küsür puan alınca diğerlerinin şansı yoktu maalesef. :A

San Marino'dan sonra Kıbrıs ve Azerbaycan da daha üst sıraları hakediyordu. Portekiz ve Moldova ile sıralarını değiştirirsek kusursuza yakın bir sıralama olur. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İtalya'nın şampiyonluğundan memnun kalmadım diyorsan 300 küsür puan alınca diğerlerinin şansı yoktu maalesef. :A

San Marino'dan sonra Kıbrıs ve Azerbaycan da daha üst sıraları hakediyordu. Portekiz ve Moldova ile sıralarını değiştirirsek kusursuza yakın bir sıralama olur. :A
Favorilerim yoktu ve evet İtalya rekor oy alınca hak eden almış oldu. Jüri üyelerinin oyları ile bir birinci istemezdim :A
Benim memnun kalmadım şey üst sıraları hakeden isimlerin bu kadar az puan alması oldu. Kıbrıs ve Azerbaycan kesinlikle bu sıralamayı haketmedi.
İsrail'de iyiydi şimdi objektif olmak gerekirse ama neden almadıklarını biliyoruz :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Favorilerim yoktu ve evet İtalya rekor oy alınca hak eden almış oldu. Jüri üyelerinin oyları ile bir birinci istemezdim :A
Benim memnun kalmadım şey üst sıraları hakeden isimlerin bu kadar az puan alması oldu. Kıbrıs ve Azerbaycan kesinlikle bu sıralamayı haketmedi.
İsrail'de iyiydi şimdi objektif olmak gerekirse ama neden almadıklarını biliyoruz :A
İsrail son olaylardan sonra yarı finali geçtiğine dua etsin. Halk tepkiliydi kesinlikle, aynı zamanda Azerbaycan'a da. Kıbrıs da ilk sırada çıkmanın dezavantajını yaşadı. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
İsrail son olaylardan sonra yarı finali geçtiğine dua etsin. Halk tepkiliydi kesinlikle, aynı zamanda Azerbaycan'a da. Kıbrıs da ilk sırada çıkmanın dezavantajını yaşadı. :A
Azerbaycan'da mı bazı olayları oldu (b) bakmam gerekiyor mevzuya :A biraz uzak kaldım bu ara dünya gündeminden :A

• Güldürdün