Euro❤ision 2021 l Final Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Benim favorim yoktu, zaten daha bugün dinledim şarkıları ve İtalya açık ara puan aldı halktan. Juri hep farklı oy verdiği için son düzlükte kazansın istedim :A
@Tolstoyevski 'nin de favorisiydi.
Şarkıyı yorumlarken son kısımlar iyi olmuş demiştim :A ama çok sevdiğimi diyemem :A
------

He çuvalladın :A
Ciddi misin :A ilk 5 kim oldu mesela neyse soracağıma internetten bakayım Twitter’a düşmüştür :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Il Volo'nun "Grande amore"si, Francesco Gabbani'nin "Occidentali's Karma"sı, Ermal Meta ve Fabrizio Moro'nun "Non mi avete fatto niente"si ve son olarak Mahmood'un "Soldi"si... Bugün sizin için de seviniyorum. Sizde yıllarınızın en güzel şarkılarıydınız. "Zitti e buoni" o haksızlığı sonunda kırdı.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Rock dünyada gerçekten geniş kitleler tarafından sevilen bir müzik türü; Türkiye de Mor ve Ötesi; Manga,Athena ile bunun etkilerini gayet gördü zamanında..

Fillandiyanın Hard Rock Halleule sından sonra İtalyada Hard Rock ile ipi göğüsledi.

Dört büyükleriden 3 ünün Sıfır çekmesi mesaj olabilir.

Maltaya üzüldüm; sanırım komşusu yok ve siyasi ilişkileri zayıf ,halkdan çok düşük oy aldı.

Fransada çok kuvvetliydi. Ukrayna çok sağlam oy aldı halktan ( benim 3 favorimden biriydi)

Azerbaycana üzüldüm.... Siyasi ilişkiler etkilemiş olmalı...Avrupadan neredeyse hiç oy almadı...

Neyse seneye umarım Türkiyede olur!!!

Bu arada Yunanistan Kıbrısa 12 verecem diye yuhalanmamak adına çocuk çıkarmış,onada çok güldüm :)

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,260
Puanı
280
Rock dünyada gerçekten geniş kitleler tarafından sevilen bir müzik türü; Türkiye de Mor ve Ötesi; Manga,Athena ile bunun etkilerini gayet gördü zamanında..

Fillandiyanın Hard Rock Halleule sından sonra İtalyada Hard Rock ile ipi göğüsledi.

Dört büyükleriden 3 ünün Sıfır çekmesi mesaj olabilir.

Maltaya üzüldüm; sanırım komşusu yok ve siyasi ilişkileri zayıf ,halkdan çok düşük oy aldı.

Fransada çok kuvvetliydi. Ukrayna çok sağlam oy aldı halktan ( benim 3 favorimden biriydi)

Azerbaycana üzüldüm.... Siyasi ilişkiler etkilemiş olmalı...Avrupadan neredeyse hiç oy almadı...

Neyse seneye umarım Türkiyede olur!!!

Bu arada Yunanistan Kıbrısa 12 verecem diye yuhalanmamak adına çocuk çıkarmış,onada çok güldüm :)
O çocuk o yüzdenmiydi? bir anda karşımda belirdi ya :D :D

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Saflığa yatma. Kazananın konusu bile açıldı :A
------

Hadi İsveç tamam. Azerbaycan üzüldüm baya.
İsveç ise geride kalması iyi oldu. Sıkıldık aynı tarzda şarkılardan :A
O yüzden dedim zaten. Hep aynı tarzda pop şarkılar getiriliyor karşımıza. :A

Azerbaycan beklediğim bir sonuçtu. Ne dediysek o. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
IMG_1532.jpg

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Hobbit and Dosi

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Azerbaycan yarı finalde 8. Olmuş. Belçika ve Norveçten daha önce, ama finalde ikisinden de geride.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,260
Puanı
280
Fransa solisti dakikada bin takipçi alıyor. İyi reklam valla. :D :D