TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Dora hırsızlık yapanların, yemek çalanların birinci olduğunu görünce o da yeltenmiş bravo daddy. :A
------

Aleyna'nın "Sancakay beni potansiyel gördü" demesi anlatıyor aslında her şeyi. :A Bence Sancakay da Aleyna da Poyraz'dan hoşlanıyordu ilk bölümlerdeki oyun sevinçlerine bakıyorum da Poyraz'ın kucağına atlamalar, sürekli moment vermeler. :A İkisi de birbirini potansiyel görmüş sanırım. :A

Sana daha önce de demiştim olay sadece birleşmedeki konuşmaları değil diye. Merve o meşhur konseyde zaten Yaay ödülüne gittiklerinde olduğunu da belirtmişti ama susturuldu. Bugün Öykü Panorama'ya katılmış ve olayın sadece Birleşme Partisi'yle ve motivasyon konuşmasıyla sınırlı kalmadığını söylemiş. :A

Ayşe'yi zaten doğru bulmuyorum hatta Poyraz'larla yakın olmasını da istemiyorum ama Aleyna aynı şeyi yaparken bunu eleştiremez. :A Bak fragmanda da görüyoruz birinci olunca hemen röportajda Poyraz'a sallıyor ama elenen yarışmacılar Poyraz hakkında öyle şeyler demediğini söylediler dün. Herkes Aleyna'nın oynadığını söylüyor, bu kadar kişi ve olay ortadayken Aleyna nasıl devam ediyor bu kadar yalana bilmiyorum. :A

O programları izleyen genel kitle var hatta hatırlarsan eski sezonlarda koca koca adamlar seyirciler arasında taraftarlık yapıyorlardı. :A Ve evet Poyraz antileri Batuhan ve İsmail FC de Aleyna'ya oy atmış yani kendi başına belki de kazanamayacaktı. :A Diğer FC'ler ve Acun Medya sayesinde geçici bir birincilik yaşıyor. :A
Aleyna “Sancakay beni potansiyel gördü” cümlesini, Poyraz’a o zamanlar yakınlığından dolayı dedi. Çünkü ikisi de Poyraz’a yakındı ilk adaya geldiklerinde. :A

E orada ne konuşulduğu netlik kazanmadı, direkt suçlayamayız kızı. :A Geçen sezon Sercan - Nisa olayı gibi sonradan gerçekler açığa çıkar belki. :A

Elenen yarışmacılarla alakalı olayda da Baran sonradan Aleyna konuşmamı yanlış anlamış olabilir, ucu açık konuştum diyor zaten:

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Bu sene herkes agresif, malzeme hepsiyle cikar :A bir tek ünlülerin kizlari sessiz (Merve'nin sesi cikiyor ama hakli daima :A)
erkeklerdende sessiz olani Sergen ama o kalsin.
Gönüllülerde Steven ile sarışın çocuk da sessiz. :A All Star sezonu ile karşılaştırırsam bu sezon çok sessiz. All Star'da hergün bir tartışma konusu vardı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gönüllülerde Steven ile sarışın çocuk da sessiz. :A All Star sezonu ile karşılaştırırsam bu sezon çok sessiz. All Star'da hergün bir tartışma konusu vardı. :A
Steven mi sessiz :A simdi öyle olmussa bilemem ama baslarda cok polemik yapip ünlüleri kiskirtti :A digerini hiz izlemedim, hatta yarisirken bile denk gelmedim :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hayat ne garip, zamanında birisine hoşgeldin derken Survivor'u yadırgayıp sonra gün gelip Survivor yorum konusu açmak için kapışmak ise Nerden nereye detirtiyor :A
Bu yazılar 2016'ya ait :A
Survivor'un fragmanına bile bakmıyorum ama, iş başka aşk başka sonuçta açtığımız her dizinin, programın kendisini izleyecek olsak dağ dayanmaz. :A @MEnes

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Survivor'un fragmanına bile bakmıyorum ama, iş başka aşk başka sonuçta açtığımız her dizinin, programın kendisini izleyecek olsak dağ dayanmaz. :A @MEnes
ozaman söyle diyeyim, yeni gelen birine insallah izlemiyorsun deyip izleyen biri ile bu kadar iyi dost olmana ne denir? :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Başladığından beri 2. veya 3. kez açtım ve şu anda Steve haklı bence, umarım kendini acındırıp insanların duygularıyla oynamıyordur. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Batuhan 5te 5 yapmış :bhr:
Cezası bitip yemek yediğinden kendine gelmiş anlaşılan :A
İlayda da 2 gündür punlar getiriyor :Z
Gece detaylı izlerim. Maç var diye PC aldılar elimden :A

@dreamy @Zeyno45 @Özgür @kerem @mrt-06
Batuhan’ın performansı iyiydi de bu başarıda Poyraz ve Berkay’ın sakatlığı da etken. :A İlayda da iki gündür kritik sayıları alarak Merve’nin yokluğunu aratmıyor.

Poyraz’ın sakatlığından beri sanırım hiç oyun kazanamıyor bizim takım. :(
Ben bu aralar izlemiyorum, özet geçersiniz artık. :A
Bu aralar gündem konusu Dora ve Steven polemiği. Dora söylenenlere göre Steven’ın Türkçesiyle dalga geçmiş ve arkasından konuşmuş. Ayşe bile dediklerini tasdiklemesine rağmen hala inkar ediyor. Şimdi de aday oldu, inşallah kendisiyle vedalaşıyoruz bu hafta. :Z

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: kerem and Dosi