TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
2016, 2017, 2018 son demleriydi zaten. Ama All Star'dan sonra çıta çok düştü. Şimdiki reytingleri görünce hallerine acıyorum. :A
Evet sonrasındaki 2019 açık ara en kötü sezondu, ben bile hiç bulaşmamıştım konsept çok kötüydü. :A Geçen sene de boşluktan neredeyse herkes izliyordu güzel zamanlardı. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Sergen’in üslup kalitesi>>>>
------

Ünlüler de her şeye alınıyor bu sene. :F Çağrı yaptıkları çok matahmış gibi Poyraz’ın “bye bye” lafına takılmış. :)

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Sergen’in üslup kalitesi>>>>
------

Ünlüler de her şeye alınıyor bu sene. :F Çağrı yaptıkları çok matahmış gibi Poyraz’ın “bye bye” lafına takılmış. :)
Şuan TV8 int açtım. İlayda'nın zeki insanları seviyorum yorumunun muhabbeti var :A
------

Uzuncaaaaa reklam girdi kapadım :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Performans yükselince egosu mu okşandı diyorsun? :A
------

Yine açtım. Batuhan'ın konuşması var. İlayda'yı yazmış :A
İhtimaller dahilinde. :A Aleyna Winner Kalaycıoğlu’nu yeniyor normal aslında egosunun okşanması. :A

Bizde hala reklam var. Bakalım kim çıkacak konseyde...

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Nerden nereye detirtiyor cidden :A
Cevabında alıntıdaydı. Buna gömme diyebilirmiyiz bilemedim :A 👇
Evet gördüm lakin görmesem bile tabiii ki cevabımı da net hatırlıyorum... :A

Gömme mi değil mi bilemiyorum ama o dönemlerde bu kadar yerli iş izlemiyordum belki de... :A Şuanda da kendimi gömebilirim bence... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Evet gördüm lakin görmesem bile tabiii ki cevabımı da net hatırlıyorum... :A

Gömme mi değil mi bilemiyorum ama o dönemlerde bu kadar yerli iş izlemiyordum belki de... :A Şuanda da kendimi gömebilirim bence... :A
Doğru, artık çok dizi izliyorsun. Benden bile daha fazla :A ben sadece 1 dizi ile kaldım. 1 diğeri belirsiz :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Doğru, artık çok dizi izliyorsun. Benden bile daha fazla :A ben sadece 1 dizi ile kaldım. 1 diğeri belirsiz :A
Ama 1 2 tanesi bitti en azından biraz rahatladım... :A İşin garibi ben genelde yerli işlerde belirli kalitenin üstündeki işleri izlerim, izlemeye çalışırım. Şuan izlediklerim gariptir ki iyi ilerliyor, kaliteli gözüküyor ve hepsi aynı döneme rastladı... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ama 1 2 tanesi bitti en azından biraz rahatladım... :A İşin garibi ben genelde yerli işlerde belirli kalitenin üstündeki işleri izlerim, izlemeye çalışırım. Şuan izlediklerim gariptir ki iyi ilerliyor, kaliteli gözüküyor ve hepsi aynı döneme rastladı... :A
Biten biri Arıza galiba :A
Kıbrıs'a baktın mı?
Ama sizinki geriden geliyordu mesajlara bakarsak. :A Şimdi bitti burada. :A

Bu arada İlayda çıktı konseyde. :A
Eskiden aramızda 2 saat sonra 1 saat oldu ama şuan sanki yarım saate indi? :A belki Ramazandan dolayı

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Biten biri Arıza galiba :A
Kıbrıs'a baktın mı?

Eskiden aramızda 2 saat sonra 1 saat oldu ama şuan sanki yarım saate indi? :A belki Ramazandan dolayı
Biri Arıza diğeri Ramo ikisi de yok oldu ve biraz süre açıldı takvimimde... :A Lakin Kıbrıs'a bakamadım filmlere daldığım için ve 3 bölüm birikti sanırım... İzleyebilir miyim, yetişebilir miyim, ipin ucu kaçar mı bilemiyorum... :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Biri Arıza diğeri Ramo ikisi de yok oldu ve biraz süre açıldı takvimimde... :A Lakin Kıbrıs'a bakamadım filmlere daldığım için ve 3 bölüm birikti sanırım... İzleyebilir miyim, yetişebilir miyim, ipin ucu kaçar mı bilemiyorum... :A
Çaktırma ben de 3e bakmadım ve devam edermiyim bilmiyorum :A
Şuan elde var 1, o da Hekimoğlu.
Bu arada senden bir haber bekliyordum. Geçen Perşembe? :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Çaktırma ben de 3e bakmadım ve devam edermiyim bilmiyorum :A
Şuan elde var 1, o da Hekimoğlu.
Bu arada senden bir haber bekliyordum. Geçen Perşembe? :A
Çok uzun geldi süresi korktum o yüzden bakalım ne olur, hayırlısı... :A

O haberi beklediğini tahmin ediyorum ve o konu üzerine biraz konuşabiliriz de... :A Ama sonucun pek de istenildiği gibi bitmediğini söyleyebilirim... :A Neyse yine de anlatırım çünkü değişik mevzular döndü orada... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Çok uzun geldi süresi korktum o yüzden bakalım ne olur, hayırlısı... :A

O haberi beklediğini tahmin ediyorum ve o konu üzerine biraz konuşabiliriz de... :A Ama sonucun pek de istenildiği gibi bitmediğini söyleyebilirim... :A Neyse yine de anlatırım çünkü değişik mevzular döndü orada... :A
Yine mi :S
Tamamdır uygun zamanda yaz. Ben mekanda herzaman müsait oluyorum. En yoğun günüm bugündü, o da geçti :A kapım herzaman açık :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yine mi :S
Tamamdır uygun zamanda yaz. Ben mekanda herzaman müsait oluyorum. En yoğun günüm bugündü, o da geçti :A kapım herzaman açık :A
Anlatınca şaşıracaksın epey... :A Evet yine yeniden... :A

Hallederiz yarın bakalım müsait olunca uğrarım.. Kapının açık olduğunu biliyoruım evet... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi