TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Reşat elendiğine göre Dora son 10'a kesin kalır. Ben Dora'yı sevmesem de itici bulmuyorum, birbirini tutmayan hareketleri ve yalan söylerken ağzını yayarak konuşmasa iyi biri sayılır. :A
Demek ki ağzını yaymayarak yalan söylese iyi biri sayılacak :A
Son zamanlardaki tavırlarından dolayı kendini garanti altına almıştı :A eskiden beri fevri davranıp ortalığı karıştıranlar bir süre elenmiyor.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Demek ki ağzını yaymayatak yalan söylese iyi biri sayılacak :A
Son zamanlardaki tavırlarından dolayı kendini garanti altına almıştı :A eskiden beri fevri daveanıp ortalığı karıştıranlar bir süre elenmiyor.
Şampiyon olamayacağı kesinleşti ama. Birinciler şaşırttı beni, All Star'da smslerin sırası kolay kolay değişmezdi. :A
------

Kim şampiyon olur?Favori yarışmacın var mı? :A
Şampiyon adayım sensin. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şampiyon olamayacağı kesinleşti ama. Birinciler şaşırttı beni, All Star'da smslerin sırası kolay kolay değişmezdi. :A
------

Favorim sensin. :A
Son zamanlarda Her hafta biri birinci oluyor :F bu sene çok tuhaf. Bazıları inandırıcı değil zaten :A
Kimin birinci olacağı belli olmasın diyedir ama Poyraz ve Batuhan ilk 4 garanti :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,340
Puanı
1,060
------

Şampiyon adayım sensin. :A
Benim de sensin.Elele Kıbrıs'a gidiyoruz. :A
------

Demek ki ağzını yaymayarak yalan söylese iyi biri sayılacak :A
Son zamanlardaki tavırlarından dolayı kendini garanti altına almıştı :A eskiden beri fevri davranıp ortalığı karıştıranlar bir süre elenmiyor.
Taze Örnek;Evrim :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Son zamanlarda Her hafta biri birinci oluyor :F bu sene çok tuhaf. Bazıları inandırıcı değil zaten :A
Kimin birinci olacağı belli olmasın diyedir ama Poyraz ve Batuhan ilk 4 garanti :A
Sergen ne polemiklere dahil olarak, ne de kendini ön plana atarak hakkıyla 1. oldu. Şampiyon adayım o şimdilik. :A @12.Adam @dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Sergen ne polemiklere dahil olarak, ne de kendini ön plana atarak hakkıyla 1. oldu. Şampiyon adayım o şimdilik. :A @12.Adam @dreamy
Kime iyi dediysek o oyuncu vs çıkıyor :A birinci olduktan sonra şımaran çok oluyor. Biraz zaman verelim bakalım onada :A benim hâlâ yok bir favorim :A umarımda olmaz :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Benim Aleyna’dan sonra o. Ama ikisinin de şansı yok, Poyraz veya Batuhan’dan biri şampiyon olacak bence. :A
------

Evrim’in gayet kitlesi vardı bir kere :A
Adamım Çağrı gitmek zorunda kalmış :T
İsmail'e gereksiz ceza veren Acun şimdi ünlüleri 4 yarışmacı olarak bıraktı. 2 kız 2 erkek yarışmacı, hem de daha Nisan ayında :A
Ünlülerde bir sürü kişi dokunulmazlık oyunu harici eksildi. Karma yapılmasına az kalmıştır. @kerem

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Hemen tableti aşırıp bakayım :A
Bu arada favorim artık İsmail :A
------

Şimdilik int yayınını açtım diğeri reklam diye. İsmail hüzünlü birşeyler anlatıyor. Ağlıyor. O sahne.
İletişim ödülünde annesiyle kötü bir konuşması oldu. Nişanlısı hakkında, büyük ihtimal o konudur. :( İsmail bu gidişle finali garantiledi bence...

• İlginç
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Adını anma dediği nişanlısı? :eek: tabiki aklına başka birşey gelir ve annesi ile konuşmak ister.
Galiba tahmin ettiğimiz gibi bir konu değil. Nişanlısı ve ailesiyle bir anlaşmazlık yaşanmış. Ben öyle anladım ama belli olmaz...

SMS birincisi olması moral olur en azından.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,067
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İsmail'in annesi ile konuşması onun için baya bir +, yarı finale kadar yolu var. (Performansını bilmiyorum)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Galiba tahmin ettiğimiz gibi bir konu değil. Nişanlısı ve ailesiyle bir anlaşmazlık yaşanmış. Ben öyle anladım ama belli olmaz...

SMS birincisi olması moral olur en azından.
Şuan SMS birincileri açıklanıyor.

Şu Dora çok fazla İsmail'in sabrını zorlamaya çalıştı ve bu yüzden SMS oranı yükselmiştir ki zaten birinci oluşu olmuştu önceden defalarca bi de Sergen birinci olunca havalara girip haksızlık yaptı çok. Onunda etkisi
------

İsmail'in annesi ile konuşması onun için baya bir +, yarı finale kadar yolu var. (Performansını bilmiyorum)
Performansı en iyi olan yarışmacı.

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,732
Puanı
710
Şuan SMS birincileri açıklanıyor.

Şu Dora çok fazla İsmail'in sabrını zorlamaya çalıştı ve bu yüzden SMS oranı yükselmiştir ki zaten birinci oluşu olmuştu önceden defalarca bi de Sergen birinci olunca havalara girip haksızlık yaptı çok. Onunda etkisi
------

Performansı en iyi olan yarışmacı.
Ya Sergen konusu bence yarı yarıya. Ama Dora gerçekten sınırı aşmaya başladı, İsmail SMS birincisi çıkınca “bunu kim birinci yapıyor” falan diyor. Sen önce orada bu kadar hafta kaldığına şükret önce. Yine dün oyun alanında İsmail’i psikolojiden vurması da çok rezildi... Tez zamanda elenir umarım...

Batuhan daha iyi son zamanlarda.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ya Sergen konusu bence yarı yarıya. Ama Dora gerçekten sınırı aşmaya başladı, İsmail SMS birincisi çıkınca “bunu kim birinci yapıyor” falan diyor. Sen önce orada bu kadar hafta kaldığına şükret önce. Yine dün oyun alanında İsmail’i psikolojiden vurması da çok rezildi... Tez zamanda elenir umarım...

Batuhan daha iyi son zamanlarda.
Evet Batuhan kendini dizginlemiş ve Melis'in kaprisleri de çok gıcık :A