TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Batuhan’ın performansı iyiydi de bu başarı da Poyraz ve Berkay’ın sakatlığı da etken. :A İlayda da iki gündür kritik sayıları alarak Merve’nin yokluğunu aratmıyor.

Poyraz’ın sakatlığından beri sanırım hiç oyun kazanamıyor bizim takım. :(

Bu aralar gündem konusu Dora ve Steven polemiği. Dora söylenenlere göre Steven’ın Türkçesiyle dalga geçmiş ve arkasından konuşmuş. Ayşe bile dediklerini tasdiklemesine rağmen hala inkar ediyor. Şimdi de aday oldu, inşallah kendisiyle vedalaşıyoruz bu hafta. :Z
Sonuç olarak sayı alıyor mu alıyor. Yok şu yok bu bahaneleri geçersiz :A
Şuan bakıyorum oyuna :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Sonuç olarak sayı alıyor mu alıyor. Yok şu yok bu bahaneleri geçersiz :A
Şuan bakıyorum oyuna :A
Yani ben başarısına zaten bir şey demedim ama onların yokluğunun illaki etkisi vardır. Ben oyunu sonlarda yakaladım, kaosu kaçırdım. 😔

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Batuhan’ın performansı iyiydi de bu başarıda Poyraz ve Berkay’ın sakatlığı da etken. :A İlayda da iki gündür kritik sayıları alarak Merve’nin yokluğunu aratmıyor.

Poyraz’ın sakatlığından beri sanırım hiç oyun kazanamıyor bizim takım. :(

Bu aralar gündem konusu Dora ve Steven polemiği. Dora söylenenlere göre Steven’ın Türkçesiyle dalga geçmiş ve arkasından konuşmuş. Ayşe bile dediklerini tasdiklemesine rağmen hala inkar ediyor. Şimdi de aday oldu, inşallah kendisiyle vedalaşıyoruz bu hafta. :Z
Dora elenirse bütün kaos yok olur. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Ondan önce elenmesi gereken bir yok mu. Hanzademsi biri yani. :A
Hiçbiri Hanzade kadar olamaz. :A Kendi aralarında karşılaştırırsam Dora ve Reşat en aday olması gereken kişilerdi. Zaten kızlar bu hafta dokunulmazdı. :A
------

Bunu bende söyledim zaten :A
Berkay aday olursa o gider belki ama olmazsa Dora :A
------

Ve ben hâlâ Berkay'ı yarışırken hiç görmedim :F
Nasıl ya. :F Baya çıkıyor aslında oyunlara, performans tablosunda da üçüncü. Kendisini biraz daha ifade edebilse çok daha iyi olacak. :A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Hiçbiri Hanzade kadar olamaz. :A Kendi aralarında karşılaştırırsam Dora ve Reşat en aday olması gereken kişilerdi. Zaten kızlar bu hafta dokunulmazdı. :A
------

Nasıl ya. :F Baya çıkıyor aslında oyunlara, performans tablosunda üçüncü. Kendisini biraz daha ifade edebilse çok daha iyi olacak. :A
Bence Reşat elensin, Dora'nın daha 2-3 haftası var. :A

• İlginç
Reactions: dreamy

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
------

Nasıl ya. :F Baya çıkıyor aslında oyunlara, performans tablosunda da üçüncü. Kendisini biraz daha ifade edebilse çok daha iyi olacak. :A
Nezaman açsam denk gelmiyorum :F
Nasip olmadı görmek :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
  • Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Tam izlemedin o zaman hiç oyunları. :A

İkisi de elenebilir benim için sıkıntı yok. :A Reşat da arkasından yolcu zaten. :F Steven ve Aleyna Ç. hariç diğerleri son 8’e kalır bence. :A(Ayşe, Aleyna, Poyraz, Berkay)
Steven ve Berkay güme gidecekler gibi. :A

Aleyna Ç. sürpriz yapabilir. İnşallah Sergen de derece yapabilir. :(

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Steven ve Berkay güme gidecekler gibi. :A

Aleyna Ç. sürpriz yapabilir. İnşallah Sergen de derece yapabilir. :(
Yok ya sürpriz yapacağını sanmıyorum. :A Sergen’in SMS’inin yükselmesini isterim ben de, hem performansı çok iyi hem karakteri de düzgün. O da Berkay gibi olayların içine girmediği için sıralamada hep sonlarda kalıyor. :( Reality de önemli...

• Beğendim
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Yok ya sürpriz yapacağını sanmıyorum. :A Sergen’in SMS’inin yükselmesini isterim ben de, hem performansı çok iyi hem karakteri de düzgün. O da Berkay gibi olayların içine girmediği için sıralamada hep sonlarda kalıyor. :( Reality de önemli...
Her şey bir yana bu sezon çok boş bir sezon, ben 2011 - All Star arasındaki sezonları istiyorum. :(

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,721
Puanı
710
Her şey bir yana bu sezon çok boş bir sezon, ben 2011 - All Star arasındaki sezonları istiyorum. :(
Ben 2013’te izlemeye başlamıştım, gerçekten All Star’a kadar (o da dahil) çok iyi sezonlardı. Bence sonraki Damla Can’lı, Ogeday’lı ve kadronun bir kısmının AllStar olduğu sezonlar da güzeldi. :A Favorim hepsinin arasından AllStar ama. :bhr:

• Harika
Reactions: 12.Adam and kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Ben 2013’te izlemeye başlamıştım, gerçekten All Star’a kadar (o da dahil) çok iyi sezonlardı. Bence sonraki Damla Can’lı, Ogeday’lı ve kadronun bir kısmının AllStar olduğu sezonlar da güzeldi. :A Favorim hepsinin arasından AllStar ama. :bhr:
2016, 2017, 2018 son demleriydi zaten. Ama All Star'dan sonra çıta çok düştü. Şimdiki reytingleri görünce hallerine acıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy and 12.Adam

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Hayat ne garip, zamanında birisine hoşgeldin derken Survivor'u yadırgayıp sonra gün gelip Survivor yorum konusu açmak için kapışmak ise Nerden nereye detirtiyor :A
Bu yazılar 2016'ya ait :A

Survivor'un fragmanına bile bakmıyorum ama, iş başka aşk başka sonuçta açtığımız her dizinin, programın kendisini izleyecek olsak dağ dayanmaz. :A @MEnes
Ne günlerdi be heeey gidi hey... :A Bana Tols yoldaşımın ilk yazdığı mesaj Survivor izlemiyorsundur umarım... Ben de ardına güzel gömmüştüm diye hatırlıyorum... :A Ama şimdi konu açma uğruna bu yapımın sağından solundan bile geçmek kendisine hiç yakışmıyor... :A Her ne kadar bu kişisel bir mesele değil bu 'iş' dese de yine de pek hoş durmamış sanki... :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,887
Puanı
1,060
Ne günlerdi be heeey gidi hey... :A Bana Tols yoldaşımın ilk yazdığı mesaj Survivor izlemiyorsundur umarım... Ben de ardına güzel gömmüştüm diye hatırlıyorum... :A Ama şimdi konu açma uğruna bu yapımın sağından solundan bile geçmek kendisine hiç yakışmıyor... :A Her ne kadar bu kişisel bir mesele değil bu 'iş' dese de yine de pek hoş durmamış sanki... :A
Nerden nereye detirtiyor cidden :A
Cevabında alıntıdaydı. Buna gömme diyebilirmiyiz bilemedim :A 👇

@Tolstoyevski hoşbulduk yok ben pek Türk tvsine bulaşmıyorum bi kaç iş haricinde :)