TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
İsmail’in bu hallerine gerçekten inanamıyorum. Yok “milli pehlivana o yapılmaz, bu yapılmaz” Önce kendisi yaptığı spora uygun davransın sonra karşılığını alsın.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aleyna'yı severim ama bu birincilik kesinlikle hak edilerek kazanılan bir birincilik değil. Geçen haftadan belliydi resmen. Ekşide, Twitter'da herkes yazıyordu inanmıyordum ama o Ekstra ve Panorama masalarında bile parlatılması, kural ihlali yapılmasına rağmen parlatılmaya devam edilmesi, yalnızım algısı, Acun'un Aleyna'yı korumasıyla (Geçen hafta konseyde Merve yalancısın demesine rağmen sözü kesildi, İlayda söz istemesine rağmen verilmedi vs.) bu hafta birinci olacağı belliydi. Şu kurgular olmasa her şey çok daha keyifli olacak ama nerde...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Aleyna'yı severim ama bu birincilik kesinlikle hak edilerek kazanılan bir birincilik değil. Geçen haftadan belliydi resmen. Ekşide, Twitter'da herkes yazıyordu inanmıyordum ama o Ekstra ve Panorama masalarında bile parlatılması, kural ihlali yapılmasına rağmen parlatılmaya devam edilmesi, yalnızım algısı, Acun'un Aleyna'yı korumasıyla (Geçen hafta konseyde Merve yalancısın demesine rağmen sözü kesildi, İlayda söz istemesine rağmen verilmedi vs.) bu hafta birinci olacağı belliydi. Şu kurgular olmasa her şey çok daha keyifli olacak ama nerde...
Bir önceki sayfada mesajını altıntıladım bildirimlerine düşmedi mi?

• Güldürdün
Reactions: Özgür

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Hem Aleyna’nın SMS birinciliğine yükselmesi, hem de Hanzade’nin sonunda adaya veda etmesi açısından harika bir konseydi. :Z Ayşe, Poyraz ve yaverlerinin Aleyna’nın ismi okunduktan sonraki tepkileri çok iyiydi. :F
Üzüldüm :A

Ama sana ne dedim @dreamy garanti bir kadın yarışmacı gidecek. Ya Hanzade yada Aleyna dedim :A
Ah gidişi erken oldu :(
Bu hafta zaten elenmesi kesin gibiydi, bu gidiş Gönüllülerin toparlanmasına yarayabilir. Darısı bir dahaki sefere Dora’ya inşallah. :Z

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: kerem and Dosi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Batuhan favorim dedin ya orada bi uzaklaştık seninle...

Gözlüklü oğlan dediğin Poyraz. Yani bu senenin şampiyonu. :A
------

Kaç gündür bilgisayar bende olmadığı için foruma giremedim. Telefondan da çok az girdim ve çoğu bildirime bakamadım. :A @Dosi

Batuhan güzel mi konuşmuş. :eek: Konseyde söylediği ''Bizim atasözlerimiz sizin gibi bebeleri uyutmak için değil, adam uyandırmak için var'' sözü Diriliş Ertuğrul repliğiymiş. :A Batuhan Survivor'ı ezberlediği gibi oynadığı dizideki replikleri de ezberlemiş. :F Rezillik. :F Gerçekten Poyraz'ın dediği gibi, ezberini yapıyor, çalışıyor ve öyle geliyor. :A Atasözü konusunda bir kez daha görmüş olduk. :A Dün akşam Merve de hak verdi Poyraz'a ve Batuhan'a sahte dedi. :Z Bugün de İlayda Queen patlatıyor mağdurhanı. :A Merve'ye çok üzüldüm umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Acun bugün Batuhan ve Poyraz arasındaki istatistik olayını açıklayacağını söylemişti. Açıklasın da Batuhan bir kez daha rezil olsun. :Z
Batuşu neden sevmiyorsun gıı :A

Bu iticilikle zor canım üzgünüm.. :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Ahahahah bahsettiğin mesaj bu muydu. :F Poyraz bu, der valla. :A Seyret bence çok keyifli olmaya başladı bu sezon. :Z
Evet tam üstüne bastın.Senin hatrına bakmaya çalışırım.Düzenli değil ama dizi seyretmediğim günler bakarım.Sen yeter ki mesajlarımı kaçırma. :A:Z

• Harika

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Batuşu neden sevmiyorsun gıı :A

Bu iticilikle zor canım üzgünüm.. :A
Sevilecek tek bir yanı yok çünkü. :A Sürekli rol yapıyor, mağdura yatıyor. :A Tekli röportajlarda herkesin arkasından sallayıp yüzlerine abim falan deyip gülüyor. :A Dün en son bu takımda yerim yok deyip bandanasını çıkardı. Bunlarla işim olmaz dedi. Konseyde Acun sorunca kırmızı bandana yok diye o da olur mu abi takımı bırakmam söz konusu olamaz biz aileyiz dedi. :F

7 kere SMS birincisi oldu. Halkın favorisi. :A

Evet tam üstüne bastın.Senin hatrına bakmaya çalışırım.Düzenli değil ama dizi seyretmediğim günler bakarım.Sen yeter ki mesajlarımı kaçırma. :A:Z
Ya şu sıralar vizeler de başladı çok az giriyorum, girince de yazıp çıkıyorum genelde. Yoksa özel olarak mesajlarına, etiketlerine bakmamazlık yapmıyorum yanlış anlama. :A Harika o zaman izle de yorumlaşalım. :Z

• İlginç
  • Harika
Reactions: mrt-06 and 12.Adam

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Oooo iyi iyi çoğalıyoruz :A

@Özgür @dreamy istatik 19-16 yani öyle abartılacak durum yokmuş :A ki bu konseyde nedense kanka havası aldım :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oooo iyi iyi çoğalıyoruz :A

@Özgür @dreamy istatik 19-16 yani öyle abartılacak durum yokmuş :A ki bu konseyde nedense kanka havası aldım :A
Abartılacak bir durum zaten yoktu bunu abartan Batu'ydu. :A Ben seni gömüyorum, sen garanti sayımsın dedi. :A Acun'un yayınlama amacı da o zaten dün de söyledi demek ki Poyraz garanti sayın değil dedi. :A

Ya evet şaka gibi geçen hafta kavga eden herkes dün minnoş minnoş anlaştılar, sevgi kelebeği oldular. :A Hani dizilerde finale yakın düşmanlar dost olur mutlu son olur ya, o hesap. :A Bu arada Batuhan'ın 16'yı duyunca 16 mı, o nasıl hesap demesi. :F Bu mort oluşunu görmek bile yetti. :Z 2 gün önce aslan kesilip şimdi 'heyecanlandım' falan demesi yapmacıklık işte. :A

Şundan eminim, Acun'un açıkladığı sayılarda Batuhan yüksek çıksaydı Poyraz gibi efendi durmazdı. Daha da kibirlenirdi. Poyraz gayet sakin karşıladı çünkü biliyordu önde olduğunu. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Abartılacak bir durum zaten yoktu bunu abartan Batu'ydu. :A Ben seni gömüyorum, sen garanti sayımsın dedi. :A Acun'un yayınlama amacı da o zaten dün de söyledi demek ki Poyraz garanti sayın değil dedi. :A

Ya evet şaka gibi geçen hafta kavga eden herkes dün minnoş minnoş anlaştılar, sevgi kelebeği oldular. :A Hani dizilerde finale yakın düşmanlar dost olur mutlu son olur ya, o hesap. :A Bu arada Batuhan'ın 16'yı duyunca 16 mı, o nasıl hesap demesi. :F Bu mort oluşunu görmek bile yetti. :Z 2 gün önce aslan kesilip şimdi 'heyecanlandım' falan demesi yapmacıklık işte. :A

Şundan eminim, Acun'un açıkladığı sayılarda Batuhan yüksek çıksaydı Poyraz gibi efendi durmazdı. Daha da kibirlenirdi. Poyraz gayet sakin karşıladı çünkü biliyordu önde olduğunu. :A
Ama yorumlardan baktığım kadarı ile son zamanları hesap edersek Batuhan hep kazanıyormuş. Galiba bundan dolayı yüksek bekledi. Bu arada Acun geçen Poyraz'a destek vs olmuş ama burda sözümü geri alıyorum. Sen direk Batuhan'a yapmışsın sevinç gösterini dedin :A @dreamy

Bir video izledim ve Aleyna birinci olunca iç sesler diye. Çağrı için 'Bi sarıldım kız birinci oldu, ne mübarek adamım' yazısı yazmışlar :F güldüm.

Bu arada Çağrı balıkçılardan balık alıyor. Kamera yok sanıp almıştır kesin :F (elimden aldılar) diyor bi de :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ama yorumlardan baktığım kadarı ile son zamanları hesap edersek Batuhan hep kazanıyormuş. Galiba bundan dolayı yüksek bekledi. Bu arada Acun geçen Poyraz'a destek vs olmuş ama burda sözümü geri alıyorum. Sen direk Batuhan'a yapmışsın sevinç gösterini dedin :A @dreamy

Bir video izledim ve Aleyna birinci olunca iç sesler diye. Çağrı için 'Bi sarıldım kız birinci oldu, ne mübarek adamım' yazısı yazmışlar :F güldüm.

Bu arada Çağrı balıkçılardan balık alıyor. Kamera yok sanıp almıştır kesin :F (elimden aldılar) diyor bi de :A
Acun orada saçmaladı gerçekten. Poyraz zaten Batuhan'a karşı NBA sevinci yaptığını söyledi. Ve Acun da destekledi o gün ama dün Acun sanki bilmiyormuş gibi diyor ki 'o sevinci Batuhan'a özel yapmışsın' e Batuhan'a özel yapması NBA sevinci olduğu gerçeğini değiştirmiyor. O gün Acun'un desteklediği konu zaten Turabi özentisi değil de NBA sevinci olmasıydı. :A Bu Acun net Poyraz'ı sevmiyor. :A Şampiyonlukta garanti bir isim olarak gördüğü için sürekli karşısına birilerini çıkartırıyor. İşte bunlar da Batu, İsmail ve Aleyna. :A

Ahahaha onu görmedim linki varsa paylaşsana burada merak ettim. :A

O kısımda çok güldüm. :F Kamera yok zannetti bence de çünkü çok rahat almaya çalıştı. :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi