TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Bir aydır Zonguldak'tayım, akşamları yemek yerken izliyoruz alıştım. :A
Geçen sene ben de yıl olmuş 2020 hala survivor mı izleyen kaldı diye yorumlar yaptıktan sonra evdekiler yüzünden kısa bir dönem sevdiğim yarışmacı elenene kadar biraz izlemiştim. Yarışmacılara bağlandıktan sonra bağımlılık yapabiliyor, dikkat et diyeceğim ama o aşamaya çoktan geçmişsin gibi. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Bu arada 5 kişi Hanzade yazmış. Bu da demek oluyor ki onların tayfadan biri profesyonel bir seçim yapmış. :A Şaşırdım. :A
tam actim sundu dedi bitti :A Avrupa kismina gectim, kesin en az yarim saat veya 1 saat geridedir. Ne kadar yakalarsam artik :A suan klasik salam sucuk reklamlari :F

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
tam actim sundu dedi bitti :A Avrupa kismina gectim, kesin en az yarim saat veya 1 saat geridedir. Ne kadar yakalarsam artik :A suan klasik salam sucuk reklamlari :F
En azından konseydeki Batuhan & Poyraz tartışmalarını yakalamış olursun. :A Batuhan rezil oldu yine. :F

Yarınki bölüm fragmanını beğenmedim, kaos bakımından zayıftı. Neyse ki izleyemeyeceğim. :A
------

Favorim Batuhan ve Merve Aydın. :bhr:

Çağrı'ya çok sinir oldum yarışırken şey gibi bağrıyor kenarda, ne zaman elenecek bu ya. :A

Gönüllülerdeki gözlüklü oğlan da çok itici. :A

İsmail sempatik ama Öykü'nün gitmesine üzüldüm ortalığı karıştırıyordu. :A
Aleyna Winner Kalaycıoğlu hakkında ne düşünüyorsun? :A
------

:F :F @Dosi

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
sdsajxsjdöajsldk :F
Hanzade veya Aleyna :A
suan biraz dokunulmazlik oyununa bakiyorum. Madem ünlüler kazanmis az tadina varayim :A
Aleyna Kalaycıoğlu birinci olursa Dora’yı söyler. Bence onun da gitme ihtimali var :A Ama %90 Hanzade gider, Aleyna Ç. bundan önceki konseyde yine sansasyonel bir konuşma yapmıştı o elenmez bence. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
En azından konseydeki Batuhan & Poyraz tartışmalarını yakalamış olursun. :A Batuhan rezil oldu yine. :F

Yarınki bölüm fragmanını beğenmedim, kaos bakımından zayıftı. Neyse ki izleyemeyeceğim. :A
------

Aleyna Winner Kalaycıoğlu hakkında ne düşünüyorsun? :A
------

:F :F @Dosi

Hiçbir şey düşünemiyorum.. :A

Geçen sene ben de yıl olmuş 2020 hala survivor mı izleyen kaldı diye yorumlar yaptıktan sonra evdekiler yüzünden kısa bir dönem sevdiğim yarışmacı elenene kadar biraz izlemiştim. Yarışmacılara bağlandıktan sonra bağımlılık yapabiliyor, dikkat et diyeceğim ama o aşamaya çoktan geçmişsin gibi. :A
Yok ya Ankara'ya dönünce izlemem sadece finaline bakarım kim kazandı diye. :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
Bu arada @kerem de izliyormuş @dreamy :A ve senin Aleynan ve Sergen favorisi galiba. Tuhaf bir tanımlama yaptı tam anlamadım :A
Haberim var. :A Evet onları destekliyormuş, orda da ortak paydada buluşmuşuz. :A @kerem
Bence Batuhan güzel konuşmuş :A @dreamy @Özgür

Sahte kabadayılık taslayarak güzel konuşmuş olmuyor. :A Onun adına utandım izlerken. Israrla Poyraz’ın NBA sevinçlerinin Turabi’den özenti olduğunu iddia ediyor...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Haberim var. :A Evet onları destekliyormuş, orda da ortak paydada buluşmuşuz. :A @kerem

Sahte kabadayılık taslayarak güzel konuşmuş olmuyor. :A Onun adına utandım izlerken. Israrla Poyraz’ın NBA sevinçlerinin Turabi’den özenti olduğunu iddia ediyor...
Tabi tabi öyledir :A çocuğun yaşından vurup öyle yapıldığını bilmiyoruz sanki :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Favorim Batuhan ve Merve Aydın. :bhr:

Çağrı'ya çok sinir oldum yarışırken şey gibi bağrıyor kenarda, ne zaman elenecek bu ya. :A

Gönüllülerdeki gözlüklü oğlan da çok itici. :A

İsmail sempatik ama Öykü'nün gitmesine üzüldüm ortalığı karıştırıyordu. :A
Batuhan favorim dedin ya orada bi uzaklaştık seninle...

Gözlüklü oğlan dediğin Poyraz. Yani bu senenin şampiyonu. :A
------

Kaç gündür bilgisayar bende olmadığı için foruma giremedim. Telefondan da çok az girdim ve çoğu bildirime bakamadım. :A @Dosi

Batuhan güzel mi konuşmuş. :eek: Konseyde söylediği ''Bizim atasözlerimiz sizin gibi bebeleri uyutmak için değil, adam uyandırmak için var'' sözü Diriliş Ertuğrul repliğiymiş. :A Batuhan Survivor'ı ezberlediği gibi oynadığı dizideki replikleri de ezberlemiş. :F Rezillik. :F Gerçekten Poyraz'ın dediği gibi, ezberini yapıyor, çalışıyor ve öyle geliyor. :A Atasözü konusunda bir kez daha görmüş olduk. :A Dün akşam Merve de hak verdi Poyraz'a ve Batuhan'a sahte dedi. :Z Bugün de İlayda Queen patlatıyor mağdurhanı. :A Merve'ye çok üzüldüm umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Acun bugün Batuhan ve Poyraz arasındaki istatistik olayını açıklayacağını söylemişti. Açıklasın da Batuhan bir kez daha rezil olsun. :Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
Batuhan favorim dedin ya orada bi uzaklaştık seninle...

Gözlüklü oğlan dediğin Poyraz. Yani bu senenin şampiyonu. :A
------

Kaç gündür bilgisayar bende olmadığı için foruma giremedim. Telefondan da çok az girdim ve çoğu bildirime bakamadım. :A @Dosi

Batuhan güzel mi konuşmuş. :eek: Konseyde söylediği ''Bizim atasözlerimiz sizin gibi bebeleri uyutmak için değil, adam uyandırmak için var'' sözü Diriliş Ertuğrul repliğiymiş. :A Batuhan Survivor'ı ezberlediği gibi oynadığı dizideki replikleri de ezberlemiş. :F Rezillik. :F Gerçekten Poyraz'ın dediği gibi, ezberini yapıyor, çalışıyor ve öyle geliyor. :A Atasözü konusunda bir kez daha görmüş olduk. :A Dün akşam Merve de hak verdi Poyraz'a ve Batuhan'a sahte dedi. :Z Bugün de İlayda Queen patlatıyor mağdurhanı. :A Merve'ye çok üzüldüm umarım ciddi bir şeyi yoktur.

Acun bugün Batuhan ve Poyraz arasındaki istatistik olayını açıklayacağını söylemişti. Açıklasın da Batuhan bir kez daha rezil olsun. :Z
Batuhan da sinir bozucu ama Poyraz efendi falandı bozdu kendini. Artık o da bana iyi gelmiyor ve Dora da öyle.
Ben son 8 kalmadan favori belirleyemem gibi :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Batuhan da sinir bozucu ama Poyraz efendi falandı bozdu kendini. Artık o da bana iyi gelmiyor ve Dora da öyle.
Ben son 8 kalmadan favori belirleyemem gibi :A
Poyraz hala aynı efendilikte bence ya. Batuhan ve İsmail'in gerçek yüzünü gördüğü için onlarla uğraştı. Ama dün durulmuştu oyunda hiç oralı bile olmadı. :A Bu hafta büyük ihtimalle 1. olamaz. O kadar parlatılmayla Aleyna K. birinci olur. Umarım Poyraz bundan etkilenip daha da büyük hareketler yapmaz. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Bu arada @kerem de izliyormuş @dreamy :A ve senin Aleynan ve Sergen favorisi galiba. Tuhaf bir tanımlama yaptı tam anlamadım :A

Dün izlemedim, kim elendi? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi