TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Poyraz hala aynı efendilikte bence ya. Batuhan ve İsmail'in gerçek yüzünü gördüğü için onlarla uğraştı. Ama dün durulmuştu oyunda hiç oralı bile olmadı. :A Bu hafta büyük ihtimalle 1. olamaz. O kadar parlatılmayla Aleyna K. birinci olur. Umarım Poyraz bundan etkilenip daha da büyük hareketler yapmaz. :A
Yarışmayı daha yeni yeni izleyen @kerem bile Poyraz için gıcık dedi :A ama merak etme, aynısını Batuhan'a da dedi :A
Demek ki cidden o izlenimi veriyor :A
------

Dün izlemedim, kim elendi? :A
Salı günleri eleme oluyor. Kaçırmadın yani :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yarışmayı daha yeni yeni izleyen @kerem bile Poyraz için gıcık dedi :A ama merak etme, aynısını Batuhan'a da dedi :A
------

Yeni izleyenin öyle demesi çok normal ya şu sıralar çünkü oynamadığı için hep saldırıda. :A

Ama ben bu sezon da maalesef yarışmaya bağlanınca ilk bölümleri de izledim, cidden hem başarılı, hem zeki, hem efendi, hem de sevilen biri. Hataları elbette var ama şampiyonluk yolunda böyle ufak şeyler olabiliyor diyelim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni izleyenin öyle demesi çok normal ya şu sıralar çünkü oynamadığı için hep saldırıda. :A

Ama ben bu sezon da maalesef yarışmaya bağlanınca ilk bölümleri de izledim, cidden hem başarılı, hem zeki, hem efendi, hem de sevilen biri. Hataları elbette var ama şampiyonluk yolunda böyle ufak şeyler olabiliyor diyelim. :A
Survivor izleyicileri kolay unutuyor herşeyi, bir kaç hafta mağdur veya iyi olursa yine zirve isim olur :A zaten Gönüllülerin finalist ismi olur o kesin:A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
------

Poyraz'da iğrenç bir ego sezdim. Samimiyetsiz, terbiyesiz demesini biliyor ama aynı hareketleri karşı takıma da yapıyor. Konseyde ciddi ciddi konuşan bir insana karşı sırıtması, haksız olduğu konularda bile bahaneler sunması çok çirkin. Bülent'ten alta kalır bir yanı yok. :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Poyraz'da iğrenç bir ego sezdim. Samimiyetsiz, terbiyesiz demesini biliyor ama aynı hareketleri karşı takıma da yapıyor. Konseyde ciddi ciddi konuşan bir insana karşı sırıtması, haksız olduğu konularda bile bahaneler sunması çok çirkin. Bülent'ten alta kalır bir yanı yok. :A
@Özgür @dreamy alin iste gercek analiz :A:A ben biraz ünlülerci olarak belki tarafsiz olamayabilirim ama benle hemfikir biri var iste :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
@Özgür @dreamy alin iste gercek analiz :A:A ben biraz ünlülerci olarak belki tarafsiz olamayabilirim ama benle hemfikir biri var iste :A
Sütten çıkmış ak kaşık mısın diye sorarlar adama. Bir şeyi eleştiriyorsam o şeyi benim yapmamam gerekir ki söylediğim şeyin altını doldurabileyim. En kısa sürede elenmesi gerekenlerden biri. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sütten çıkmış ak kaşık mısın diye sorarlar adama. Bir şeyi eleştiriyorsam o şeyi benim yapmamam gerekir ki söylediğim şeyin altını doldurabileyim. En kısa sürede elenmesi gerekenlerden biri. :A
o biraz zor cünkü %100 finalist olur. Gönüllülerin performans olarakta ve sms olarakta acik ara birinci yarismacisi :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Batuhan'ın yalanlarını bildiği için konseyde gülüyor. :A Batuhan'ın rezilliğini, yalanlarını, sahteliğini takım arkadaşları bile söylüyor. :A

Evet yanlışları var ben desteklememe rağmen mesela karşı takımla uğraşmasını istemiyorum ama yaptığı her şeyin de sebebi var. Batuhan ve İsmail bilerek Poyraz'a bilendi yani bu saldırıyı bilerek yaptılar Poyraz da onların diliyle cevap veriyor. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Batuhan'ın yalanlarını bildiği için konseyde gülüyor. :A Batuhan'ın rezilliğini, yalanlarını, sahteliğini takım arkadaşları bile söylüyor. :A

Evet yanlışları var ben desteklememe rağmen mesela karşı takımla uğraşmasını istemiyorum ama yaptığı her şeyin de sebebi var. Batuhan ve İsmail bilerek Poyraz'a bilendi yani bu saldırıyı bilerek yaptılar Poyraz da onların diliyle cevap veriyor. :A
yooo gayette onlar önce basladi :A
yilin ilk kavgasi oldun bu :A:A ama ben cok fazla hakim degilim, videolardan edindigim izlenimler.
@Zeyno45 kiz sen kimi hakli görüyorsun :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
yilin ilk kavgasi oldun bu :A:A ama ben cok fazla hakim degilim, videolardan edindigim izlenimler.
Poyraz'ın başlattığı tek şey Batuhan'a karşı yaptığı NBA sevinciydi. Takım arkadaşları Batuhan'ı öyle bir doldurdu ki bu durumu anlatırken ikisi baya yükselmeye başladı. :A

Hele İsmail'e anlam veremiyorum. Koskoca adamsın, pehlivansın, “sesin gelmiyor canım, duyamadım”, ilkokul öğrencileri gibi sürekli "kumda oyna, haydi" demesi aşırı rezil durumlar. :A Yaptığı hareketin bile arkasında durmadı konseyde. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Poyraz'ın başlattığı tek şey Batuhan'a karşı yaptığı NBA sevinciydi. Takım arkadaşları Batuhan'ı öyle bir doldurdu ki bu durumu anlatırken ikisi baya yükselmeye başladı. :A

Hele İsmail'e anlam veremiyorum. Koskoca adamsın, pehlivansın, “sesin gelmiyor canım, duyamadım”, ilkokul öğrencileri gibi sürekli "kumda oyna, haydi" demesi aşırı rezil durumlar. :A Yaptığı hareketin bile arkasında durmadı konseyde. :A
al birini vur ötekine durumu iste :A:A
bugün Hanzade elenirse üzülecegim :A
eger vaktim olursa bakarim :A gerci cok gec oliuyor galiba, Uyuyabilirimde duruma göre :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Tabi tabi öyledir :A çocuğun yaşından vurup öyle yapıldığını bilmiyoruz sanki :A
Yaş ne alaka :A

Poyraz’a da bayılmıyorum fakat bu tartışmalarda haklı taraf net Poyraz yani. İsmail ve Batuhan yaptıkları hareketlerle seviyelerini belli ettiler :A İsmail’in zaten bildiği tek kelime: “kumda oyna”? :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
aa insan bunun üstüne artik her gün izler yarismayi :A:A artik az cok hakim olmaya basladin, her nekadar Segen'e Serkay desende :A
2011 - 2015 All Star arası sezonların tadı yok. Parkurlar da çok değişmiş, eskileri daha iyiydi. :A

Sadece Batuhan değil, olayla alakası yokken kendi takım arkadaşı açıklama yaparken arkadaşlarıyla gülmesi de çok çirkindi.

Yaptığı her şeyin bir sebebi yok. Oyun dışı kalınca böyle hareketler yapıp kendini ön plana atıyor. Karşı takımdakilerin sevinç hareketlerime karışacaksa aynı şeyleri kendisi hatta takımı da yapmamalı. Ayrıca bunları yaparken insanlara üstten bakmayı da ihmal etmiyor. Böyle bir yarışmacıyı nasıl destekliyorsun anlam veremiyorum. :A

• İlginç
  • Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,169
Puanı
1,060

Poyraz, yok sen çimi daha çok seversin dese ne diyecek? :A Seyretmiyorum içimden laf sokasım geldi.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yaş ne alaka :A

Poyraz’a da bayılmıyorum fakat bu tartışmalarda haklı taraf net Poyraz yani. İsmail ve Batuhan yaptıkları hareketlerle seviyelerini belli ettiler :A İsmail’in zaten bildiği tek kelime: “kumda oyna”? :A

Sadece Batuhan değil, olayla alakası yokken kendi takım arkadaşı açıklama yaparken arkadaşlarıyla gülmesi de çok çirkindi.

Yaptığı her şeyin bir sebebi yok. Oyun dışı kalınca böyle hareketler yapıp kendini ön plana atıyor. Karşı takımdakilerin sevinç hareketlerime karışacaksa aynı şeyleri kendisi hatta takımı da yapmamalı. Ayrıca bunları yaparken insanlara üstten bakmayı da ihmal etmiyor. Böyle bir yarışmacıyı nasıl destekliyorsun anlam veremiyorum. :A
kerem'in mesajı ile cevap veriyorum sana :A

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Dosicim malesef olay İsmail'in Reşat'ın horon taklidi ile başladı Dora ile kapıştılar @Özgür haklı canım daha sonra Poyraz'a sıçradı Batuhan ortalığı karıştırdı :bilmem:

• Harika
  • Beğendim