TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlaydaya verilen ceza bencede yersizdi ama verildi artık yapacak bişey yok 😉 Batuhan mizmizlandi baya ama bu konuda malesef haksız icecekte olsa sakladığı sonuçta içecekleri bile oyun kazanıp ödül olarak alıyorlar ,bencede @Dosi cim özellikle dünkü bölümü izlediğin iyi olmuş kilit bölüm buydu artık programın profösörüsün tebrikler 🤣🤣
Dünkünde kilit kısım neydi? Kısa kısa videolara baktım, kaptan seçimi ve bol bol yorumlar varmış :A
------

Son konseyi ben de izledim, dün pek bakamadım sadece. Poyraz sakat diye ama gönüllüler ödül oyunu kazandı ona sevindim :A Burada kimse olmayınca benim de yorum yapasım gelmiyor. :A

Geçen sene tüm Türkiye izliyordu diye Acun kıyamadı ya geçen senekiler Survivor yaşamadı bile bizden daha iyi şartlardaydılar biz evlerdeydik onlar habire ödül ve eğlence peşinde koşuyorlardı. :A

Cezalara gelince bence yerinde cezalar ama İlayda'ya fazla verilmiş ya sonuçta diğerleri onlara ait olmayan bir şeyi çalmışlar İlayda ise kendi hakkını bir başkasına vermiş üzüldüğü için. :A Batuhan'a ise çok güldüm ergen resmen ya kendini iyice rezil etti. :F Bence de alkol zaten ne olduğunu bilmiyorum falan dedi ve Acun'un geçen gün Survivor Ekstra'da söylediğine göre birleşme haftasında olmuş yani alkol olma ihtimali çok yüksek. :A

Doğan'ın gitmesine çok sevindim. :Z Her ne kadar bir ara Sergen gider desem de (smslerde hep geride oluyordu) içimden o eleme günü Doğan geçmişti. :A
İlayda en favori kadın yarışmacım artık :A diğer hepsinden daha iyi.
Erkek yarışmacılar olarak bilemiyorum. Karar veremedim daha. Poyraz biraz havalara girip gereksiz laf aynalara girdi sanki :A
Ünlülerci olmaya devam diyorum ben :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dünkünde kilit kısım neydi? Kısa kısa videolara baktım, kaptan seçimi ve bol bol yorumlar varmış :A
------

İlayda en favori kadın yarışmacım artık :A diğer hepsinden daha iyi.
Erkek yarışmacılar olarak bilemiyorum. Karar veremedim daha. Poyraz biraz havalara girip gereksiz laf aynalara girdi sanki :A
Ünlülerci olmaya devam diyorum ben :A
İlayda benim da favorim. :A Arada çok kilit sayılar da alıp takıma katkı da sağlıyor daha ne olsun. :A

Ben Gönüllüler destekliyorum her zaman ya Poyraz, Berkay ve Steven mesela üçü de çok iyi yarışmacılar. Kadın yarışmacılarda da Ayşe ve Aleyna iyi ama karakter olarak sevmiyorum. :A Ünlülerde de Melis'i seviyorum ama Batuhan'ın gölgesinde kaldıkça silik bir karakter olacak maalesef. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İlayda benim da favorim. :A Arada çok kilit sayılar da alıp takıma katkı da sağlıyor daha ne olsun. :A

Ben Gönüllüler destekliyorum her zaman ya Poyraz, Berkay ve Steven mesela üçü de çok iyi yarışmacılar. Kadın yarışmacılarda da Ayşe ve Aleyna iyi ama karakter olarak sevmiyorum. :A Ünlülerde de Melis'i seviyorum ama Batuhan'ın gölgesinde kaldıkça silik bir karakter olacak maalesef. :A
Şu Berkay'ı bilmiyorum. Daha denk gelmedim performansına :A
Merve Aydın da iyi ama. Bakalım ünlülerde ilk elenen kadın yarışmacı kim olacak bu 3lüden. Hangisi gltse yazık olacak cidden. Aleyna ve Ayşe sonuna kadar devam ederler :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
ne durumdasiniz @dreamy @Özgür @Zeyno45 @The_Erinch
ben son konseyi izledim ve su ceza kisimlarina baktim. Cok tepki var, Cemal Can'in jelibon olayi normal karsilanip ilayda'ya ceza fazla diye vs vs Batuhan'a biraz güldüm nedense. Aldigi icecek enerji icecegi veya alkol? ama anladigim kadari ile icmemis ne oldugunu bile bilmiyorum dedigine göre.
ve size elenen Dogan olur demistim :A

Dün baya bi bakindim yarismaya ve hakimim artik az cok :A
İlayda bence de o cezayı hak etmiyordu, iyi kalbinden dolayı yandı kız. Aralarında en masumu oydu. Batuhan gereksiz yere ağladı en suçlularından biri o olmasına rağmen. :A

Aleynaların aldığı şeyler ilk “madde” şeklinde söylendi Damla ve Nagihan gibi sigara mı tüttürdüler dedim sonradan neyse ki Acun açıklama yapmış. Birleşmeden kalan yemekleri saklamışlar. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İşte sorun oydu canım bölümde hiç bişey yoktu zaten yani tam gününü bulmuşsun izleyecek 😄

İlayda bence de o cezayı hak etmiyordu, iyi kalbinden dolayı yandı kız. Aralarında en masumu oydu. Batuhan gereksiz yere ağladı en suçlularından biri o olmasına rağmen. :A

Aleynaların aldığı şeyler ilk “madde” şeklinde söylendi Damla ve Nagihan gibi sigara mı tüttürdüler dedim sonradan neyse ki Acun açıklama yapmış. Birleşmeden kalan yemekleri saklamışlar. :A
Kaos var yine :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Poyraz ve Dora’nın bir bölüm önce yaptığı ne kadar hatalıysa burada Batuhan ve İsmail’inki de o kadar hatalı. :A İki taraf da birbirini sürekli tahrik ediyor. :A Aleynam kazanmış yine bir sayı bir sayıdır. :bhr:

Ayrıca Batuhan rakibim olamazsın diyor ama performansta sonlarda. Poyraz ise birinci. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Zeyno and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Poyraz ve Dora’nın bir bölüm önce yaptığı ne kadar hatalıysa burada Batuhan ve İsmail’inki de o kadar hatalı. :A İki taraf da birbirini sürekli tahrik ediyor. :A Aleynam kazanmış yine bir sayı bir sayıdır. :bhr:

Ayrıca Batuhan rakibim olamazsın diyor ama performansta sonlarda. Poyraz ise birinci. :A
Aleynan :eek: kız geçen hafta baya rezil oldu ama senin gönlünü kazanmış gibi :A
Bu sene çok agresif yarışmacılar. Şaşırdım :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Poyraz nasıl da kudurtuyor. :A Batuhan geçen rakip görmüyorum diyordu ama performans tablosundan haberi yok. :A Son 20-25 oyundur görmüyorum Poyraz'ı diyordu. :A

İsmail ve Batuhan bir olup Poyraz'a sardı, gücünün farkındalar ama yine de güçleri yetmez. :A İkisinin zekası bir Poyraz etmez. :A Bir de bu ikili birbirlerinin arkasından konuşup her zaman da yan yana gelip birbirlerini dolduruyorlar yazık. :F

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Aleynan :eek: kız geçen hafta baya rezil oldu ama senin gönlünü kazanmış gibi :A
Bu sene çok agresif yarışmacılar. Şaşırdım :A
Ben sanırım bu seneki yarışmacımı sonunda buldum. Baştan hiç sevmiyordum benim için de şaşırtıcı oldu. :A Sanırım bunda Ayşe’nin etkisi var biraz. :A

Merve bile çıldırmış. :F Fragmanda “Ulan yanlış yönlendiriyorsunuz” diyor :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Poyraz nasıl da kudurtuyor. :A Batuhan geçen rakip görmüyorum diyordu ama performans tablosundan haberi yok. :A Son 20-25 oyundur görmüyorum Poyraz'ı diyordu. :A

İsmail ve Batuhan bir olup Poyraz'a sardı, gücünün farkındalar ama yine de güçleri yetmez. :A İkisinin zekası bir Poyraz etmez. :A Bir de bu ikili birbirlerinin arkasından konuşup her zaman da yan yana gelip birbirlerini dolduruyorlar yazık. :F
Kimi destekleyeceğim kararsızım. Kimsede potansiyel göremedim daha :A Kazanmayacağını bilmeme rağmen İlayda da sabit kalayım en iyisi :A
Ben sanırım bu seneki yarışmacımı sonunda buldum. Baştan hiç sevmiyordum benim için de şaşırtıcı oldu. :A Sanırım bunda Ayşe’nin etkisi var biraz. :A

Merve bile çıldırmış. :F Fragmanda “Ulan yanlış yönlendiriyorsunuz” diyor :A
Yoğun izlemeye başlayınca net hislerim belli olur :A gıcık kaptığım yok aslında ama Ayşe ve Aleyna bir tık itici geliyor arada :A
Hanzade reis artık gidecek mi bakalım :A 2. Aleyna ile kapışırlar elenme konusunda :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Kimi destekleyeceğim kararsızım. Kimsede potansiyel göremedim daha :A Kazanmayacağını bilmeme rağmen İlayda da sabit kalayım en iyisi :A

Yoğun izlemeye başlayınca net hislerim belli olur :A gıcık kaptığım yok aslında ama Ayşe ve Aleyna bir tık itici geliyor arada :A
Hanzade reis artık gidecek mi bakalım :A 2. Aleyna ile kapışırlar elenme konusunda :A
Ya Hanzade’nin şu videosunu gördün mü? Allah affetsin gülmekten kendimi tutamadım izlerken. :A Annesi ile ilgili rüyası değil de eşi ile ilgili kısımlarda. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Sen Çağrı diyordun bir ara noldu o. :A

İlayda en iyisi, her türlü izletiyor kız. :A Yarışıyor, güldürüyor. :A
------

Ya Hanzade’nin şu videosunu gördün mü? Allah affetsin gülmekten kendimi tutamadım izlerken. :A Annesi ile ilgili rüyası değil de eşi ile ilgili kısımlarda. :A

Eşine trip atması çok iyiydi. :F Bir yandan üzüldüm psikolojisi gerçekten iyi değil diye ama bir yandan da eşine sinirlenip tavır yapması güldürdü. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

------

Eşine trip atması çok iyiydi. :F Bir yandan üzüldüm psikolojisi gerçekten iyi değil diye ama bir yandan da eşine sinirlenip tavır yapması güldürdü. :A
“Ben onun yerinde olsam bir şekilde Dominik’e gelirdim” dedi ben orada koptum. :F Yanındakiler de gülmemek için kendilerini zor tutmuşlardır eminim. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Çağrı troll içindi be :A son konseyde sevmedim onu :A

Aha İlayda'yı yakan rüya :A (annesi kısmınada baktım :A )

Eşini kınıyorum, insan bi haber yollar bir fırsatını bulur :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Çağrı troll içindi be :A son konseyde sevmedim onu :A

Aha İlayda'yı yakan rüya :A (annesi kısmınada baktım :A )

Eşini kınıyorum, insan bi haber yollar bir fırsatını bulur :A
İlayda :bhr: O ve Sergen Aleyna’dan sonra en çok desteklediğim iki isim. :A O konuda değişmedim yani aynıyım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ünlüler çok iticisiniz...

İsmail ve Batuhan’ın oyun süresince yaptıkları çok komikti. Takımdaki diğer kişilerin onları şakşaklaması da ayrı komedi. 👎🏻
------

Ayşe... :eek: 🤮🤮 Samimiyetsizlik konusunda en son konuşacak kişisin sen. :A
------

Yaverlik konusunda kimse senin eline su dökemez merak etme Dora :A Yaşından utan :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ünlüler çok iticisiniz...

İsmail ve Batuhan’ın oyun süresince yaptıkları çok komikti. Takımdaki diğer kişilerin onları şakşaklaması da ayrı komedi. 👎🏻
------

Ayşe... :eek: 🤮🤮 Samimiyetsizlik konusunda en son konuşacak kişisin sen. :A
------

Yaverlik konusunda kimse senin eline su dökemez merak etme Dora :A Yaşından utan :A
Elenme sırası Gönüllülerde :Z