Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
10 Aralık 2020 kesin ve net olarak son tarihtir, bilginize. Yapmadığınız yorum vb. varsa tamamlamanız gerekiyor, bildiğiniz gibi en az üç film yorumlamış olanların puanları dikkate alınacak...

@bazinga @Dosi @mesmeso61 @phoebebuffay @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock @MEnes @The_Erinch @Angelica @dreamy @Maskeli Fedai @Özgür

öncelikle foruma hoşgeldin enes merak ettim seni filmleride izleyemedim ya dizilere ağırlık verince hoş onlarıda zar zor izliyorumda yinede izlemeye çalışayım :(

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
10 Aralık kesin diye sıkıştırdım o kadar. :A Bilseydim daha da izlerdim. :A
Bu etkinlik hiç bir zaman verilen zamanda bitmedi :A sizin gibi üşengeçler yüzünden.
@Sherlock kendisi daha her filmi yorumlamamış. Beklenen durum :A
Yalnız önceki sezonlarda da bu durum hakkında sitem ediyordum. Bundan sonra eğer katılırsam 3. uzatma zamanı yorum yaparım :A yani 2 ay sonrası. İlk haftadan yorum yaparken garipseniyorduk çünkü:A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu etkinlik hiç bir zaman verilen zamanda bitmedi :A sizin gibi üşengeçler yüzünden.
@Sherlock kendisi daha her filmi yorumlamamış. Beklenen durum :A
Yalnız önceki sezonlarda da bu durum hakkında sitem ediyordum. Bundan sonra eğer katılırsam 3. uzatma zamanı yorum yaparım :A yani 2 ay sonrası. İlk haftadan yorum yaparken garipseniyorduk çünkü:A
Ben üşengeç değilim sınavlarım ve ödevlerim vardı canım. :A Yoğunluk yani. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Olayı yanlış anladın. Tam tersi 'yoğun olsan, İsveç ilk dizisi, diğer TV dizileri artı fazladan film izlemezdin' diye taş atmak istedim :A
E geçen hafta sınavlarım bittiği için zaten onların hepsini izledim. :A Ocak ayının ortasına kadar rahat rahat izleyebilirim her şeyi. :Z

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Sinir Bozucu
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Son yorumları bekliyoruz, onlar da geldiği an sonlandıracağım etkinliği. :A

Şimdi diyeceksiniz ki sen neden yorumlarını yapmadın, bahsettiğim son yorumların geleceği haberini aldığım için ben de son günlere bıraktım. :A
Demiyeceğim çünkü biraz üstlere bakarsan zaten dedim :A
Yeni sezonda sizden daha üşengeç davranmazsam bana da Dosi demesinler ( dediğimi yapmazsam Zey desinler :A )

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Demiyeceğim çünkü biraz üstlere bakarsan zaten dedim :A
Yeni sezonda sizden daha üşengeç davranmazsam bana da Dosi demesinler ( dediğimi yapmazsam Zey desinler :A )
Evet şu an fark ettim, bana da malum taştan atılmış. :A

Sen yine dayanamaz ilk günden sıralarsın yorumlarını, o yüzden parantez içi gerçekleşir. :A

• Güldürdün