Fav10 Başyapıt Festivali - 5. Sezon

Demiyeceğim çünkü biraz üstlere bakarsan zaten dedim :A
Yeni sezonda sizden daha üşengeç davranmazsam bana da Dosi demesinler ( dediğimi yapmazsam Zey desinler :A )
(ilk bir iki günde ya da haftada filmlerin yarısından çoğu yorumlandı.) :A :A

• Sinir Bozucu
Reactions: Dosi
Siz inanmamaya devam edin.
Ben kendimi birşeye şartlandırdığımda bunu başarırım herzaman ve kendimi şimdiden programların :A 2020'de başyapıt etkinliklerinde yorum yapmayacağım artık :A
Zaten 2 hafta sonra 2020 bitiyor ve anca o zaman başlar yeni sezon :A Ki oscar dönemi filan derken eh işte tamam malum gifi illa atalım diyorsun. :A

HonoredImpossibleAndeancat-max-1mb.gif

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi
Aramızda kalsın ama ben sana filmleri sızdırırım çok istiyorsan. :A
Hayrola ne değişti? Geçen ay önden bana belirtinde ben izlemeye koyulayım dediğimde veto yedim senin tarafından. Olmaz dedin :A
2 film bahsi geçmişti ve onlar varsa zaten kafadan 2 filmim hazır. İlla vardır önden izlediğim. Bu sezon bile hemen 5 yorumum hazırdı :A
Nisan demişsin, onun bitimide yazı bulur. O zaman kadar buralardaysak ozaman bakarız artık. Önden kendimi yormayayım. Listemde bir kaç 2020 filmleri var. Onları izlerim artık tatilde :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Arkadaşlar akşam 20:00’a kadar varsa son yorumlarınızı yapıp, puanlarınızı verebilirsiniz. Bu saat sonrası yapacağınız yorumlar ve vereceğiniz puanlar geçerli sayılmayacaktır. Sonuç konusu da yine bu akşam sizlerle...

@bazinga @Dosi @mesmeso61 @phoebebuffay @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock @MEnes @The_Erinch @Angelica @dreamy @Maskeli Fedai @Özgür

Hayrola ne değişti? Geçen ay önden bana belirtinde ben izlemeye koyulayım dediğimde veto yedim senin tarafından. Olmaz dedin
2 film bahsi geçmişti ve onlar varsa zaten kafadan 2 filmim hazır. İlla vardır önden izlediğim. Bu sezon bile hemen 5 yorumum hazırdı
Nisan demişsin, onun bitimide yazı bulur. O zaman kadar buralardaysak ozaman bakarız artık. Önden kendimi yormayayım. Listemde bir kaç 2020 filmleri var. Onları izlerim artık tatilde
350 yıl geçmiş ama cevap vermemiş olmayayım buna. :A Geriye son sezonumuz kaldı (aşırı yüksek ihtimalle), filmler şimdiden belli -belki birkaç ekleme olur sadece- o yüzden demiştim. Sürpriz bozulma durumu yok yani. :A

Oscar Takımı öncesi çok kısa sürecek, tam olarak bu döneme uygun bir film etkinliğimiz olacak bu arada. Onun da spoilerını vereyim bu vesile ile. :A

Arkadaşlar akşam 20:00’a kadar varsa son yorumlarınızı yapıp, puanlarınızı verebilirsiniz. Bu saat sonrası yapacağınız yorumlar ve vereceğiniz puanlar geçerli sayılmayacaktır. Sonuç konusu da yine bu akşam sizlerle...

@bazinga @Dosi @mesmeso61 @phoebebuffay @Tolstoyevski @xdragxx @Sherlock @MEnes @The_Erinch @Angelica @dreamy @Maskeli Fedai @Özgür

350 yıl geçmiş ama cevap vermemiş olmayayım buna. :A Geriye son sezonumuz kaldı (aşırı yüksek ihtimalle), filmler şimdiden belli -belki birkaç ekleme olur sadece- o yüzden demiştim. Sürpriz bozulma durumu yok yani. :A

Oscar Takımı öncesi çok kısa sürecek, tam olarak bu döneme uygun bir film etkinliğimiz olacak bu arada. Onun da spoilerını vereyim bu vesile ile. :A

Ben maalesef hiç bir filmi izleyemedim puanda veremeceğim o yüzden

Hayda bir etkinlik daha mı 😱
Hani dün Oscar için konu geliyordu? :A bazinga'nın profilde yazmıştın.
Bu arada bilgisayar işim tüm planları altüst etti. Profilimde yazdım detay :A hâlâ aktif film izleyicisiyim ama biraz frenleme olacak gibi.
O kısa sürecek etkinlik @MEnes gibi üşengeçler sayesinde uzun sürer.

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock
Bu arada bilgisayar işim tüm planları altüst etti. Profilimde yazdım detay :A hâlâ aktif film izleyicisiyim ama biraz frenleme olacak gibi.
Bu çok mini bir şey, @bazinga ile kararlaştırıp yapalım dedik. :A Uzun sürme şansı yok maalesef, sebebini görünce anlayacaksınız. :A

• Güldürdün
Ben son gün yaptım mesela yorumları :A Ama etkinlik benim yüzümden uzamadı yanlış anlaşılmasın, son anda yorum yapmaya karar verdim ben. :A

• Güldürdün