Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Güzel bölümdü. Orijinalinde de sevdiğim bir bölümdü. :Z Feris’in tokadı harikaydı. :A

Yalnız şu Nejat’ı gördükçe üzülüyorum. :( Colette’yi zaten uyarlarken kadın yapmayacaklar okey de bari bu eğlenceli karakteri daha iyi ve biraz daha karizma bir oyuncuya verselermiş. :A Tabi eğer aşk yaşayacaklarsa. :A Pek sevemedim oyuncuyu.

Gülin konusuna ben de katılıyorum. Noemie gibi cıvıl cıvıl bir karakter olmalıydı burada çok agresif. :( Noemie Camille ile yakındı ama burada hep sert Gülin. :D

Peride’nin sahneleri daha da artsa keşke. :bhr:

Barış’ın ağabeyi yine can sıkıcıydı o sahneler. Ama Barış’ın sahnelerinde gelişme var en azından ilk 3 bölümdeki atarlı hali yoktu.

Edis ve Melisa sahneleri iyi gibiydi ama Edis’i olduramadım bu işe oyunculuk yapmasın lütfen. :A
Karizma deyince aklıma geldi Twitter'da Hicham Kenan Ece olsun hem Canan'la evli olduğu için güzel olur falan demişler bu fikre bayağı yükseldim şu an. :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Özgür and mesmeso

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bölümü daha izlemedim ama fragmandaki sahneyi bölüme koymadı diyorlar eğer öyleyse çok ayıp etmişler. Fragmanda insanı bir şekilde çekiyorsun bölüme koymuyorsun.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Keyifli bir bölümdü.

bro lafı aşırı itici ve bunu bir çok sahnede tekrarlaması? Barış'ın abisi evet itici ama zaten böyeleri çok ve çok iyi yansıtılmakta ama olmasın dizide.
Beren'i de sevemiyorum bir türlü ama alışmaya başladım. Başka bir oyuncu olmasını tercih ederdim o karakterde.

Feris gerçektende mükemmel, kadının telaşı koşuşturması heyecanı o kadar iyi yansıtılıyor ki oyuncuları kriz falan çıkardığında biz de yoruluyoruz :A

Edis ve Melissa sahneleri çok iyiydi 'sarı saçları ile 70'lere sanki uygun' tarzı bir konuşma yaptı, güldüm orda. Sonradan birden iyi olamaları biraz garip oldu sadece bide Melissa o burnuna taktığı şey ile çirkin görünmekte.

Feris, Dicle'ye nereye giderse kendisi ile götüreceğini söylediği zaman Dicle vicdanen rahatsız oldu ve Kıraç'ın ihanetini söylemek zorunda kaldı. 5 dakika beklese olay yine belli olacak tı :A

@Aserat sen niye Gülin- Kıraç aşkı deyip spoi verdin 😡 orjinali izleyenler ilerisi için böyle önemli detay vermese iyi olur 😏 ters köşe oldum diyebilirim :A

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Şükran Ovalı sahneleri bayağı eğlenceli olacak gibi. :Z Diğer iki iticinin fazla sahnesi yoktur diye düşünüyorum. :A

5. bölüme Gökçe Bahadır da konuk denilmişti ama sonradan değişiklik oldu galiba. :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
4. BÖLÜM

İlk üç bölümün bir tık altı kalmıştı bence, boş sahneleri maalesef fazlaydı. Sıkıldım yer yer. Dicle ve Barış sahnelerini çok seviyorum, keşke daha fazla izleyebilsek ikiliyi. Beren de tatlı kız aslında ama ileri bölümlerde Dicle & Barış ilişkisini öğrendikten sonra kötü kıza dönüşmesi an meselesi... Annesi de fena bir kadın, asıl ondan korkmak lazım.

Barış'ın abisi de itici, onu da sevemedim.

Edis & Melisa Şenolsun sahneleri güzeldi aslında Edis beklediğimden iyi iş çıkarmış. Demet Akbağ'ı keşke daha fazla görebilseydik. Böyle bazı konukları çok az görmemiz üzüyor, konukları daha fazla izleyelim lütfen. Zaten yeterli vaktimiz var buna..

Son sahnede Kıraç'ın başka şirketle ayrıldığı ortaya çıktı, ortalık fena karıştı. Feris'in tokadı fenaydı. Kıraç her türlü vazgeçecek gibi, bırakıp gitmez ekibi. Ajansın başına şöyle sevimli bir tip gelse de keyiflensek. :X

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
diğer ülkelerde böyle dizi varmı

Dizi Fransız yapımı zaten.
Admin gözüme şimdi girdi. :A Umarım yorumları dikkate alırlar.

Barış gelse fena olmaz. :bhr: Güzel bir konuk daha görür dizi en azından.

Kötü komedi dizilerinde kötü adam olarak dayak yemeye devam etsin o arkadaş.

İzleyicilerden Twitter hesabı olanlar lütfen üstteki tweet'e cevaben kaliteli oyuncu önerilerini yazsın şimdi ciddiye falan alıp o varoşu konuk ederler Allah korusun. :( @Özgür @Hachiko @mesmeso61 @Yiğitt @Dosi @Gerekli24
Bir ara yazayım dedim ama sonra hiç ergenlerle uğraşamam dediğim için yazmadım. Umarım Kerem Çatay bu kadar düz düşünen birisi değildir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizi Fransız yapımı zaten.

Kötü komedi dizilerinde kötü adam olarak dayak yemeye devam etsin o arkadaş.

Bir ara yazayım dedim ama sonra hiç ergenlerle uğraşamam dediğim için yazmadım. Umarım Kerem Çatay bu kadar düz düşünen birisi değildir.
Hazal Kaya ve Aras Bulut İynemli'yi o kadar yazmışlar ki TT olmuş bence cevap burunlarının dibinde. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso