🍒🍒 Dosi 45.000'ler Kulübünde 🍒🍒

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Koyu ile işaretlediğim kısım yine tüyler diken '':eek:'' ama alıştık artık biliyorsun... :A Gerçekten konuya tam uyumlu olmuş, sen tüm seneleri sayısal olarak ortaya dökerken ben de görsel olarak özetlemişim farkında olmadan :eek:

Orası size yakın yer mi? Bildiğin mangallık pikniklik alanmış, teyzelerin göbek atabileceği hatta :A

Resmi hazırlamak sürdü biraz ama planlamak yani neyin ne olacağını düşünüp hepsini sana çaktırmadan toplayabilmek de zaman aldı, sadece kahve bardağı konusunda ilk başta bulamadım ama sonradan onu da buldum. :A
Günlerdir planların demek çünkü o kahve kupasını bana gğnler önce sordun :eek:

Evet bize oldukça yakın. O teyzelerin alanına inmiyor genelde kimse. Aşağıda kalıyor. Ben o salıncakta çektim o kısmı ve hemen yukarı taraftada park var. İnsanlar piknik ve mangal yapmaktalar. Benim bulunduğum kısım en aşağıları ve baya tenhaydı.
Uğraştığın belli. Harika :bhr:

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Bence Dark simgesi de estetik olarak Mikasa tişörtüne uygun olmuş aşk olsun o kadar şey içinde bir Dark simgesi mi fazlalık :eek: :A Sonuçta Dark izlemesen de sürekli maruz kalıyorsun sayemizde, o olmasa bir eksik olurdu hem de imza olmuş oldu. :A
Haklısın :A belki izlerim ilerde. Belli olmaz :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Günlerdir planların demek çünkü o kahve kupasını bana gğnler önce sordun :eek:

Evet bize oldukça yakın. O teyzelerin alanına inmiyor genelde kimse. Aşağıda kalıyor. Ben o salıncakta çektim o kısmı ve hemen yukarı taraftada park var. İnsanlar piknik ve mangal yapmaktalar. Benim bulunduğum kısım en aşağıları ve baya tenhaydı.
Uğraştığın belli. Harika :bhr:
Havası da serinse yayla gibi bir alanmış, resimde curcuna oldu civciv kedi filan ama bu tarz bir şenlik kalabalık ortam olabilir. :A İlk başta gökyüzüne dokunmayacaktım ama sonradan böylesinin daha uygun olacağını düşünüp değiştirdim Van Gogh tablosuyla, gerisi de geldi işte. :A

Henüz çok yeniyim o yüzden acemice yapmaya çalıştım ve nedense hiç yormadı bile. Beğenmiş olmana çok sevindim teşekkür ederim :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Gördüm evet @Sherlock beyciğimin yemek sofrası gibi maşallah yok yok :A @Tolstoyevski
Dosi:

DnYxXZeXgAELre5.jpg

:A @Sherlock

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Haklısın :A belki izlerim ilerde. Belli olmaz :A
Farkındaysan son sezonda diziye hayranlığım artmasına rağmen hiç sana bir şey demedim çünkü bu havalarda sıfırdan başlanacak dizi değil gerçekten. :A Sonbahar, kış döneminde olur da vakt bulursan en baştan başlarsın belki, sudoku gibi beyni zorlayan ama keyif veren 26 bölümcük dizi sonuçta.. :bhr: :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Farkındaysan son sezonda diziye hayranlığım artmasına rağmen hiç sana bir şey demedim çünkü bu havalarda sıfırdan başlanacak dizi değil gerçekten. :A Sonbahar, kış döneminde olur da vakt bulursan en baştan başlarsın belki, sudoku gibi beyni zorlayan ama keyif veren 26 bölümcük dizi sonuçta.. :bhr: :A
Bilgisayar yok haliyle normal dizi bile izleyecek havada değilim :A

Çok düşüncelisin :bhr: :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Teyzelerin artık senin değil benim himayem altında olduğu belgelendi :A :A

Aklımdan geçti bu dün :eek:
Hatta arayacaktım bu fotoyu ama unuttum o ara çok bildirim var diye :F
İlginç attığıma bakma şaşırmadım, sen de şaşırmamışsındır artık. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Havası da serinse yayla gibi bir alanmış, resimde curcuna oldu civciv kedi filan ama bu tarz bir şenlik kalabalık ortam olabilir. :A İlk başta gökyüzüne dokunmayacaktım ama sonradan böylesinin daha uygun olacağını düşünüp değiştirdim Van Gogh tablosuyla, gerisi de geldi işte. :A

Henüz çok yeniyim o yüzden acemice yapmaya çalıştım ve nedense hiç yormadı bile. Beğenmiş olmana çok sevindim teşekkür ederim :bhr: :A
Serin serin, sonuçta yüksek kısımda :A Ogün hoş bir rüzgar vardı :bhr:
Ağaçlar arasında bir şey var. O galiba evdi :A orjinaliyle kıyaslıyacağım sonra :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Serin serin, sonuçta yüksek kısımda :A Ogün hoş bir rüzgar vardı :bhr:
Ağaçlar arasında bir şey var. O galiba evdi :A orjinaliyle kıyaslıyacağım sonra :A
Yok o kim daha güzel seslendiriyorun simgesi, mikrofon yani ama biraz büyük boyutlu ekledim küçük gözükmesin diye ve ağaçların yanına saklandı göze çarpmaması için :A

Kiraz niye @Sherlock 'un ? O benim kanal logom :A

Kanal sahibi olmak da bunu gerektirir işte, kapitalizm ve sahiplenme diyorsun sonuç olarak. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Yok o kim daha güzel seslendiriyorun simgesi, mikrofon yani ama biraz büyük boyutlu ekledim küçük gözükmesin diye ve ağaçların yanına saklandı göze çarpmaması için :A

Kanal sahibi olmak da bunu gerektirir işte, kapitalizm ve sahiplenme diyorsun sonuç olarak. :A
Mikrofonuda gördüm zaten :A

Yahu zaten o benimki. Sherlock ne alaka :eek: o sadece afişi yapan bir işçi :A @Sherlock