­čŹĺ­čŹĺ Dosi 45.000'ler Kul├╝b├╝nde ­čŹĺ­čŹĺ

Emre Ozansoy

Konu Edit├Âr├╝
26 A─čustos 2017
25,371
15,111
1,050
Te┼čekk├╝rler :bhr:
Hediyeler ne alaka? :A
Aycan @Maskeli Fedai 'ye verilirdi ve Bar─▒┼č ve Nisa m─▒ :T:

Elif olsa neyse :A

┼×ark─▒ iyiymi┼č ama :A
Konuyada tepki b─▒rak :A
Elif'ten a┼č─▒r─▒ derecede so─čudum ┼ču iki ├╝├ž g├╝n i├žerisinde. :A

Bar─▒┼č ve Nisa'n─▒n birbirine bak─▒┼č─▒, Berkan ve Cemal'in sar─▒l─▒┼č─▒ ayn─▒ karede... Daha g├╝zel bir hediye olamaz diye d├╝┼č├╝nd├╝m. :A

Aycan'da #CemBarBerNis d├Ârtl├╝s├╝ d─▒┼č─▒nda destekledi─čim tek yar─▒┼čmac─▒yd─▒. O y├╝zden ┼čark─▒y─▒ koyay─▒m dedim. :F

B─▒rakt─▒m tepki. :D

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori ├ťye
En ─░yi Survivor Tahmincisi
5 Ocak 2012
25,892
18,684
1,059
Senden alm─▒┼čt─▒m evet ama senden daha ├žok kulland─▒m :A art─▒k insanlar ilk g├Ârd├╝─č├╝nde bu Dosi'nin payla┼čt─▒─č─▒ diyorlar :A
Gerekli yerlerde yine al─▒r─▒m ben teyzelerimi. Her yerde oynat─▒p yormak istemiyorum ben, sen s├╝rekli ├žal─▒┼čt─▒r─▒yorsun teyzeleri yaz─▒kt─▒r g├╝naht─▒r be :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi

Dosi

Moderat├Âr
10 Mart 2015
47,110
44,634
1,060
Zey TV ­čŹĺ
Gerekli yerlerde yine al─▒r─▒m ben teyzelerimi. Her yerde oynat─▒p yormak istemiyorum ben, sen s├╝rekli ├žal─▒┼čt─▒r─▒yorsun teyzeleri yaz─▒kt─▒r g├╝naht─▒r be :A
Al tabiki. Tapusu bende demiyorum :A
Yok ya, ben sadece anketler bitince at─▒yorum :A
2 haftad─▒r atm─▒yorum bak :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: MasacRE

Dosi

Moderat├Âr
10 Mart 2015
47,110
44,634
1,060
Zey TV ­čŹĺ
Elif'ten a┼č─▒r─▒ derecede so─čudum ┼ču iki ├╝├ž g├╝n i├žerisinde. :A

Bar─▒┼č ve Nisa'n─▒n birbirine bak─▒┼č─▒, Berkan ve Cemal'in sar─▒l─▒┼č─▒ ayn─▒ karede... Daha g├╝zel bir hediye olamaz diye d├╝┼č├╝nd├╝m. :A

Aycan'da #CemBarBerNis d├Ârtl├╝s├╝ d─▒┼č─▒nda destekledi─čim tek yar─▒┼čmac─▒yd─▒. O y├╝zden ┼čark─▒y─▒ koyay─▒m dedim. :F

B─▒rakt─▒m tepki. :D
Kalp atacakt─▒m ama Elif'e laf s├Âyledin :T:
┼×uan ayn─▒ tak─▒mdalar Bar─▒┼č ile. Seversin belki :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Emre Ozansoy

Dosi

Moderat├Âr
10 Mart 2015
47,110
44,634
1,060
Zey TV ­čŹĺ
:A Aynen ├Âyle valla ben ne ka─č─▒t oyunu bilirim nede okey bizim evde hi├ž oynanmad─▒─č─▒ i├žin ┼čimdi facede tak─▒ld─▒─č─▒m cinayet oyunu var onu oynuyorum cinayet ├ž├Âzmek ├žok keyifli :F
Okeyide face den ├Â─črenmi┼čtim. Day─▒m i┼či ├ž─▒kt─▒k├ža sen devam et geliyorum diye diye ├Â─črenmeme vesile oldu :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Angelica