­čŹĺ­čŹĺ Dosi 45.000'ler Kul├╝b├╝nde ­čŹĺ­čŹĺ

Dosi

Moderat├Âr
10 Mart 2015
47,456
45,099
1,060
Zey TV ­čŹĺ
Konum k─▒sm─▒ndayd─▒ i┼čte nas─▒l bilmiyorsun dikkat konusunda ustal─▒k seviyesine ula┼čm─▒┼č biri olarak :A
Hat─▒rl─▒yorum da ama konummuydu bilemedim :A
Neyse yak─▒┼čt─▒ bu. ─░yi ki geldi akl─▒ma. Sa─čol, senin vesilenle :A
Sabah ak┼čam kanal─▒mda uyuyorum zaten :F

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Moderat├Âr
Hat─▒rl─▒yorum da ama konummuydu bilemedim :A
Neyse yak─▒┼čt─▒ bu. ─░yi ki geldi akl─▒ma. Sa─čol, senin vesilenle :A
Sabah ak┼čam kanal─▒mda uyuyorum zaten :F
Hay─▒rl─▒ olsun harika duruyor ger├žekten ve reklam her yerde reklam bo┼čuna Female Acun de─čilsin :A :A

• G├╝ld├╝rd├╝n
Reactions: Dosi

Bully

Admin
10 Mart 2013
75,889
50,141
1,060
@Dosi tebrik ederim. Bir g├╝n beni ge├žeceksin. :A

Hediye olarak, bizde an─▒s─▒ olan ┼čark─▒lardan 3'├╝n├╝ payla┼č─▒yorum. Nice mesajlara. :D

• Harika

Dosi

Moderat├Âr
10 Mart 2015
47,456
45,099
1,060
Zey TV ­čŹĺ
@Dosi tebrik ederim. Bir g├╝n beni ge├žeceksin. :A

Hediye olarak, bizde an─▒s─▒ olan ┼čark─▒lardan 3'├╝n├╝ payla┼č─▒yorum. Nice mesajlara. :D

├çok te┼čekk├╝r. Hediyeler harika :bhr:
Yak─▒n zamanda senin i├žin ├Ânemli bir g├╝n ve ilk hediye benden gelir san─▒yordum ama ├ženem baya ├žal─▒┼čt─▒. Benim kutlama konum ├Ânce geldi :F

Berkay'─▒ ilk senin vesilenle tan─▒m─▒┼čt─▒m. Baya sevmi┼čtim bu ┼čark─▒y─▒. Onun sanat├ž─▒ kimli─činde bilmiyordum o d├Ânem.
2. ┼×ark─▒ ├žook ┼čirin bir ┼čark─▒ ve bunuda senin vesilenle ilk kez dinlemi┼čtim galiba. H├ól├ó arada dinlerim. ─░nsana huzur veren bir ┼čark─▒.

3. ┼×ark─▒y─▒ an─▒msayamad─▒m :eek: yani ilk nezaman dinledi─čimi. ┼×imdi dinlerken bildi─čim bir ┼čark─▒ ve bu da g├╝zel.
Sen Emre Altu─č ile yar─▒┼č─▒rken pek g├╝zel puanlar─▒m─▒ alm─▒yordun :A o geldi akl─▒ma :A
Tekrar te┼čekk├╝rler. Mutlu oldum :bhr:

• Harika
Reactions: Bully

Bully

Admin
10 Mart 2013
75,889
50,141
1,060
├çok te┼čekk├╝r. Hediyeler harika :bhr:
Yak─▒n zamanda senin i├žin ├Ânemli bir g├╝n ve ilk hediye benden gelir san─▒yordum ama ├ženem baya ├žal─▒┼čt─▒. Benim kutlama konum ├Ânce geldi :F

Berkay'─▒ ilk senin vesilenle tan─▒m─▒┼čt─▒m. Baya sevmi┼čtim bu ┼čark─▒y─▒. Onun sanat├ž─▒ kimli─činde bilmiyordum o d├Ânem.
2. ┼×ark─▒ ├žook ┼čirin bir ┼čark─▒ ve bunuda senin vesilenle ilk kez dinlemi┼čtim galiba. H├ól├ó arada dinlerim. ─░nsana huzur veren bir ┼čark─▒.

3. ┼×ark─▒y─▒ an─▒msayamad─▒m :eek: yani ilk nezaman dinledi─čimi. ┼×imdi dinlerken bildi─čim bir ┼čark─▒ ve bu da g├╝zel.
Sen Emre Altu─č ile yar─▒┼č─▒rken pek g├╝zel puanlar─▒m─▒ alm─▒yordun :A o geldi akl─▒ma :A
Tekrar te┼čekk├╝rler. Mutlu oldum :bhr:
Rica ederim, be─čenmene sevindim. :A

Aynen ├Âyle oldu. :A Ama ├Ânce benim hamle yapmam gerekiyordu, yeti┼čtim neyse ki. :A

3.┼čark─▒n─▒n da ├Ânemli bir an─▒s─▒ var bizde. :A ─░pucu vereyim. "Bana huzur veren birini sorsalar ad─▒n─▒ s├Âylerdim" k─▒sm─▒na odaklan. Yine an─▒msayamazsan s├Âylerim ├Âzelden. :D

• G├╝ld├╝rd├╝n

Dosi

Moderat├Âr
10 Mart 2015
47,456
45,099
1,060
Zey TV ­čŹĺ
Rica ederim, be─čenmene sevindim. :A

Aynen ├Âyle oldu. :A Ama ├Ânce benim hamle yapmam gerekiyordu, yeti┼čtim neyse ki. :A

3.┼čark─▒n─▒n da ├Ânemli bir an─▒s─▒ var bizde. :A ─░pucu vereyim. "Bana huzur veren birini sorsalar ad─▒n─▒ s├Âylerdim" k─▒sm─▒na odaklan. Yine an─▒msayamazsan s├Âylerim ├Âzelden. :D
Sana el eme─či g├Âz nuru kendi elerimle ├žekti─čim 0 km bir foto ayarlamak ┼čart oldu :A
Havalarda ya─čmurlu. Galerimden bir┼čeyler ayarlayay─▒m sa─čda solda payla┼čmad─▒─č─▒m:A
An─▒msayamad─▒m ya. Yani tam de─čil. Yazsan iyi olur :A

• Harika
Reactions: Bully

Turkuazz

Favori ├ťye
4 Eyl├╝l 2015
16,499
11,882
860
D├╝nyadan
Tebrikler @Dosi ba┼čar─▒lar─▒n daim olsun umuyorum :bhr::bhr:
Forumun e─čitmeni,analizcisi,detayc─▒s─▒,yard─▒ma ko┼čan─▒,kaliteli konu a├žan─▒,yar─▒┼čmalarda fikir sunan,etkinlik yapan,benim a├ž─▒mdan da harika ├Âtesi ├╝yesidir ­čĄŚ­čĄŚ

1594282005457.jpeg

• Harika

Dosi

Moderat├Âr
10 Mart 2015
47,456
45,099
1,060
Zey TV ­čŹĺ
Tebrikler @Dosi ba┼čar─▒lar─▒n daim olsun umuyorum :bhr::bhr:
Forumun e─čitmeni,analizcisi,detayc─▒s─▒,yard─▒ma ko┼čan─▒,kaliteli konu a├žan─▒,yar─▒┼čmalarda fikir sunan,etkinlik yapan,benim a├ž─▒mdan da harika ├Âtesi ├╝yesidir ­čĄŚ­čĄŚ

Ekli dosyay─▒ g├Âr├╝nt├╝le 89284

├çok te┼čekk├╝rler :bhr: s├Âzlerin t├╝m hediyelere bedel :bhr: ­čĄŚ

kuru tebrik bile etmeyenler utans─▒n :A
O─čuzhan Ko├ž'un ┼čark─▒s─▒n─▒ dinlemedim daha. G├╝n i├žinde dinlerim ­čĄŚ

• Harika
Reactions: Turkuazz