OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiç sorma o kadar puan kaybettim ama herkes de benim gibi puan kaybetti. :A Yoksa bu bir plan doğrultusunda mı ilerliyor... Yoksa rakipleri umutlandırıp utandıracak arka planı çok önceden tasarladım mı... Yoksa FUTURE devreye mi girdi... :A

Berabere kaldığın hafta sıralama olarak üst sıraya çıkmışsın, gerçekten incelenmesi gereken bir durumla karşı karşıyayız. :A Yok canım, yooooooooook yok... O kadar da değildir. FUTURE devreye girmemiştir, ekranın sana bunların böyle olacağını söylememiştir... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Berabere kaldığın hafta sıralama olarak üst sıraya çıkmışsın, gerçekten incelenmesi gereken bir durumla karşı karşıyayız. :A Yok canım, yooooooooook yok... O kadar da değildir. FUTURE devreye girmemiştir, ekranın sana bunların böyle olacağını söylememiştir... :A
Düşünüyorum, öyleyse varım... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Ekli dosyayı görüntüle 85863

@MEnes'e sürpriz yapmıştım ama berabere bitti. :D

Antrenman kampı dediğin galibiyet getirir, bana beraberlik getiriyor. :D

En son @Turkuazz'ın Manchester United takımına karşı antrenman kampı yapmıştım, onda da 2-2 beraberlik almıştım. Şanssızlık bendeki. Bir de defansif oynayınca sonuç böyle oluyor haliyle. :D
antreman kampı takımda morali bozuk olan varsa onu yükseltiyor pek bir faydası yok :)
aykut abeye lazım antreman kampı takım ateş püskürüyor çoğu kırmızıda artık :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
antreman kampı takımda morali bozuk olan varsa onu yükseltiyor pek bir faydası yok :)
aykut abeye lazım antreman kampı takım ateş püskürüyor çoğu kırmızıda artık :A
Yine etkisi oluyordur. Diğer türlü @MEnes'e karşı büyük ihtimalle yenilirdim ya da @Turkuazz'a karşı. Takımı %25 canlandırıyor. :D

• Beğendim
Reactions: Turkuazz
Alın size kapitalizm :)

Adsız.png

4 oyuncumda %100 başarı gösterdi antreman koçu münir bey bir efsane yahu :A

Tottenham maçında agresif yapmayı unutmuşum sanırım. Bu da maçı etkileyen faktörlerden biri olsa gerek. :D

• Beğendim
Reactions: Felon
  • Beğendim
Reactions: Felon
Fav10 Ligi - 27. Hafta (10 Haziran 2020) Toplu Sonuçlar:

Geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmaların sonuçlarını paylaşmamıştım, gecikmeli de olsa 27. haftanın toplu sonuçları... Zirve yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada Manchester United ile Tottenham Hotspur, 1-1'lik skorla karşılaşmadan birer puanla ayrılmış oldular.

27TS-1png.png

27TS-2.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

Fav10 Ligi - 27. Hafta (10 Haziran 2020) Toplu Sonuçlar:

Geçtiğimiz hafta oynanan karşılaşmaların sonuçlarını paylaşmamıştım, gecikmeli de olsa 27. haftanın toplu sonuçları... Zirve yarışını yakından ilgilendiren karşılaşmada Manchester United ile Tottenham Hotspur, 1-1'lik skorla karşılaşmadan birer puanla ayrılmış oldular.

Ekli dosyayı görüntüle 85899
Ekli dosyayı görüntüle 85900

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
Senaryomda kötü gidiyor

2 gündür kamp yapıyor takım taktik uğraşılıyor ama sonuç kazanamadık,nasıl oynarsan oyna kazanılmıyor osm sistemi çok karmaşık şampiyonluk ta bitti :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...