OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Fav10 Ligi - 28. Hafta (11 Haziran 2020) Toplu Sonuçlar:

Fav10 Ligi'nde 28. hafta geride kaldı, bu hafta zirve yarışında gerçekten ilginç gelişmeler yaşandı. Manchester United, Arsenal deplasmanından 2-1'lik skorla mağlup ayrıldı. Liderlik koltuğunda oturan Everton, West Ham United deplasmanından 3-1'lik skorla mağlup ayrıldı. Rakiplerinin puan kaybettiği haftada Tottenham, evinde Brighton ile berabere kaldı ve önemli bir fırsatı tepmiş oldu. Böylece Arsenal dışında liderlik yarışı veren tüm takımlar, puan kaybetmiş oldu.

Zirveyi yakından takip etmeyi sürdüren, ligin sürpriz ekiplerinden Crystal Palace ise evinde Watford'u mağlup etti ve emin adımlarla üst sıralara doğru yürümeye devam etti.

28TS-1.png

28TS-2.png

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,526
Puanı
1,061
İnancımızı daha çok arttıranlara tekrar geçmiş olsun. Bu takım bu sene Allah'ın izniyle tüm engellemelere şampiyon olacak. Hakkımızı yiyerek bi yere varamayacaksınız sonuç değişmeyecek!

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,856
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fav10 Ligi - 28. Hafta (11 Haziran 2020) Toplu Sonuçlar:

Fav10 Ligi'nde 28. hafta geride kaldı, bu hafta zirve yarışında gerçekten ilginç gelişmeler yaşandı. Manchester United, Arsenal deplasmanından 2-1'lik skorla mağlup ayrıldı. Liderlik koltuğunda oturan Everton, West Ham United deplasmanından 3-1'lik skorla mağlup ayrıldı. Rakiplerinin puan kaybettiği haftada Tottenham, evinde Brighton ile berabere kaldı ve önemli bir fırsatı tepmiş oldu. Böylece Arsenal dışında liderlik yarışı veren tüm takımlar, puan kaybetmiş oldu.

Zirveyi yakından takip etmeyi sürdüren, ligin sürpriz ekiplerinden Crystal Palace ise evinde Watford'u mağlup etti ve emin adımlarla üst sıralara doğru yürümeye devam etti.

Ekli dosyayı görüntüle 85901
Ekli dosyayı görüntüle 85902

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
1591900580943.png

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
İyi o zaman ben boşuna uğraşıyorum yedek kadroyla çıkayım zaten şampiyon olamicaz
İnancımızı daha çok arttıranlara tekrar geçmiş olsun. Bu takım bu sene Allah'ın izniyle tüm engellemelere şampiyon olacak. Hakkımızı yiyerek bi yere varamayacaksınız sonuç değişmeyecek!

Fatih Terim önce şampiyon olamayacağını söyledi, sonra da şampiyon olacağını ifade etti.

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
İnancımızı körüklediler hocam :A Bundan sonra kaçarı yok 9 puanda geriden gelsek bu takım şampiyon olacak tüm oyunları yıka yıka hedefimize ulasicaz :A
Hocam siz şampiyon olamazsanız, pılınızı pırtınızı toplayın, bırakın teknik direktörlüğü. Kadro değerleri uçuyor, her maç galibiyet olasılığı çok yüksek, yenilgiler ya da beraberlikler nazar boncuğu. Bu ikisi olmasa, bütün maçları kazansanız zevki olmaz ki. :A

• Güldürdün
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,526
Puanı
1,061
Hocam siz şampiyon olamazsanız, pılınızı pırtınızı toplayın, bırakın teknik direktörlüğü. Kadro değerleri uçuyor, her maç galibiyet olasılığı çok yüksek, yenilgiler ya da beraberlikler nazar boncuğu. Bu ikisi olmasa, bütün maçları kazansanız zevki olmaz ki. :A
Lider olmak çok zormuş :A Her rakip bilenerek geliyo :F

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Lider olmak çok zormuş :A Her rakip bilenerek geliyo :F
Lider olmakla alakası yok olayın aslında, güçlü takım olmakla alakası var. Ben @MEnes'e bilendim güçlü diye, berabere kaldım. @Turkuazz'a bilendim önceden, yine berabere kaldım. Sana 1-0 yenildim. @Felon'a bilendim, ilk yarıdaki gibi galibiyet alamadım, taktik hataları yüzünden mağlup oldum. Bu saydıklarımın hepsi güçlü takımlar, haliyle bilenen olacak. @bazinga da güçlü bak, @Sherlock da, @secquin'i de es geçmeyelim şimdi. Yani liste böyle uzar gider. Herkes birbirine bileniyor kısacası, liderlikle alakası yok. Güçlü takımı olan @sokak sanati sana bilendi işte ve sonuç olarak kazandı. Yeri gelecek, beni de yenecek @sokak sanati, kaçışı yok. Senin takımın çok güçlü işte kısacası, kafaya takma. Her türlü şampiyon olabilirsin. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Lider olmakla alakası yok olayın aslında, güçlü takım olmakla alakası var. Ben @MEnes'e bilendim güçlü diye, berabere kaldım. @Turkuazz'a bilendim önceden, yine berabere kaldım. Sana 1-0 yenildim. @Felon'a bilendim, ilk yarıdaki gibi galibiyet alamadım, taktik hataları yüzünden mağlup oldum. Bu saydıklarımın hepsi güçlü takımlar, haliyle bilenen olacak. @bazinga da güçlü bak, @Sherlock da, @secquin'i de es geçmeyelim şimdi. Yani liste böyle uzar gider. Herkes birbirine bileniyor kısacası, liderlikle alakası yok. Güçlü takımı olan @sokak sanati sana bilendi işte ve sonuç olarak kazandı. Yeri gelecek, beni de yenecek @sokak sanati, kaçışı yok. Senin takımın çok güçlü işte kısacası, kafaya takma. Her türlü şampiyon olabilirsin. :D
Katılıyorum 2 gün art arda Tottenham Arsenal maçlarında kamp yapıldı ama o kadar uğraş uğraş 2 maçta da kazanamadı takım,taktik hataları da yapıldı aslında o başka konu ama bu oyunda iyi takım kursanda kamp yapsan da hep kazanılmıyor maç,bugün oynanan maçta takım kazansaydı şampiyonluk potasında bulunacaktı ama o fırsatta kaçtı.işin özü rakipler kolay değil çok iyi takım kursanda rakipler zor :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
1591906217049.png

Bu uyarıyı almayı çok seviyorum. Bu uyarı çıkınca karşıma, sanki oyuncum transfer olmuş gibi hissediyorum. Öyle olmuyor ama o hissi seviyorum. :D

• Beğendim
Reactions: Felon and Turkuazz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,526
Puanı
1,061
Aynen haklısın ama antrenman kampıyla bilenmek farkli oluyor antrenman kampı atmayan birine antrenman kampı atmak bi amacın yokken ne bilim.. Neyse

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Aynen haklısın ama antrenman kampıyla bilenmek farkli oluyor antrenman kampı atmayan birine antrenman kampı atmak bi amacın yokken ne bilim.. Neyse
Ben şahsen senin yerinde olsam, yenilsem dahi bu duruma çok sevinirim. Neden? Rakibin yenmek için antrenman kampına ihtiyaç duyuyor, senin öyle bir derdim yok. Zirveye yerleşmek sandığından da kolay olmayacak, böylece daha bir efor sarf edeceksin, böylece kupayı kazandığında büyük emek vererek, büyük çaba sarf ederek kazandığını göreceksin. Ligde ayrı bir hareketliliğin olması seni ayrı bir sevindirmesi gerekir. Hiçbir şey basit değil, rekabet var ve en güçlü takımlardan birisi olduğun için özel bir gayret sarf etmesi gerekiyor bütün takımların. Bence olayı böyle değerlendirebilirsin.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,526
Puanı
1,061
Ben şahsen senin yerinde olsam, yenilsem dahi bu duruma çok sevinirim. Neden? Rakibin yenmek için antrenman kampına ihtiyaç duyuyor, senin öyle bir derdim yok. Zirveye yerleşmek sandığından da kolay olmayacak, böylece daha bir efor sarf edeceksin, böylece kupayı kazandığında büyük emek vererek, büyük çaba sarf ederek kazandığını göreceksin. Ligde ayrı bir hareketliliğin olması seni ayrı bir sevindirmesi gerekir. Hiçbir şey basit değil, rekabet var ve en güçlü takımlardan birisi olduğun için özel bir gayret sarf etmesi gerekiyor bütün takımların. Bence olayı böyle değerlendirebilirsin.
Doğru haklısın. Bu günlerde sinir stres hat safhada biraz abartmış olabilirim.

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
@MEnes'in takımının hepsinin superstar olması ama Atal ile Busquets'i transfer edip, onları satıp, yerine oyuncu almaya çalışması çok ilginç. Transferde perdeyi kapatmış olması gerekiyordu. Bütün oyuncuları superstar çünkü. Daha ne istiyorsun kardeşim? :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yine etkisi oluyordur. Diğer türlü @MEnes'e karşı büyük ihtimalle yenilirdim ya da @Turkuazz'a karşı. Takımı %25 canlandırıyor. :D
İstenildiği kadar kamp yapılsın bu kadar bariz güç farkının olduğu bir ortamda ve benim kendi sahamda sadece kamp yaptın diye beraberlik alıyorsan kimse kusura bakmasın bu oyun çöptür. :A Ben bu sezondan sonra bir daha oynayacağımı sanmıyorum asla ve asla... :A Ki oynayanların geneli de o şekilde konuşuyor zaten. :A

• İlginç
Reactions: Araf
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...