OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Euro 2020’ye katıldık, görenler gelsin. :A
Seni kendi ellerimle davet edip Alman disiplininin başına oturttum 🤦🏻‍♂️ Neden bir an gaza gelip Türkiye’yi seçtim bilmiyorum Alman disiplini dururken...

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski ye karşı :A :A
100 yapayım ard arda kullanayım olmadı :A :A
2 sıra geriledik :T .sonlara doğru kullanmak daha mantıklı ama B ile başlayan bir takıma karşı kullanmak fena olmaz :A
Bana kullanamazsın, bana, bana... Biliyorum... :bhr: :A

images

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Benim hevesim kaçalı çok oldu ama hala uğraşıyorum, reklam izliyorum. :A Neden mi, çünkü kaybetmeye tahammülüm yok ama işte oyun çoook saçma... :A
Ben 1 ay önce yanlışlıkla girdiğim lige geçen hafta anca baktım. Son sıradan 11e yükseldik :F bulaştınmı bırakamıyorsunda :F
Bu gece bilgisayarla oynuyor. Yine kazanır:A

Onlar gece oynuyorlar :A
IMG_20200612_135156.jpg

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Turkuazz and MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
@Felon'un takımı Southampton, 17 yaşındaki Fati'yi transfer etmiş. Transfer etmeyi düşündüğüm, kaşifi de gönderdiğim ama bir türlü getiremediğim bir futbolcuydu. Kaşiften oyuncu getirmek o kadar da kolay olmuyor, eksiksiz detayları girmen gerekiyor. Yakın zamanda değerleri fırlar. Çok erken transfer olsaydı eğer, zaten değerleri çoktan 100'ü geçmişti.

• Beğendim
Reactions: Felon

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Seni kendi ellerimle davet edip Alman disiplininin başına oturttum 🤦🏻‍♂️ Neden bir an gaza gelip Türkiye’yi seçtim bilmiyorum Alman disiplini dururken...

Ben de baktım Almanya boş, uzun zamandır Alman disiplini temsilcisi bir takım çalıştırmamıştım. Nasıl boş kaldığına önce bir şaşırdım, ardından da aldım. :A Zaten transfer falan tamamen devre dışı, taktik savaşı üzeriden dönecek mevzu. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,694
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ben de baktım Almanya boş, uzun zamandır Alman disiplini temsilcisi bir takım çalıştırmamıştım. Nasıl boş kaldığına önce bir şaşırdım, ardından da aldım. :A Zaten transfer falan tamamen devre dışı, taktik savaşı üzeriden dönecek mevzu. :A
bende italyayı seçtim @Sherlock

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,146
Puanı
560
@Felon'un takımı Southampton, 17 yaşındaki Fati'yi transfer etmiş. Transfer etmeyi düşündüğüm, kaşifi de gönderdiğim ama bir türlü getiremediğim bir futbolcuydu. Kaşiften oyuncu getirmek o kadar da kolay olmuyor, eksiksiz detayları girmen gerekiyor. Yakın zamanda değerleri fırlar. Çok erken transfer olsaydı eğer, zaten değerleri çoktan 100'ü geçmişti.
Fatiyi bulmak çok da zor olmadı onu istedim direk aldım :) bir transfer daha var defansa onu bulamadım bir türlü sanırım birinin elinde onuda bulursam işlem tamamdir

• Beğendim
Reactions: Araf
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...