OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,282
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Fav10 Ligi - 29. Hafta (12 Haziran 2020) Toplu Sonuçlar:

Fav10 Ligi'nde 29. hafta karşılaşmaları oynandı. Haftaya Tottenham Hotspur menajeri @MEnes'in istifa etmesine sebep olan Aston Villa - Tottenham Hotspur maçı damga vurdu. Aston Villa karşılaşmayı 3-0 gibi net bir skorla kazandı ve Tottenham'a zirve yarışında önemli bir darbe vurdu. Maçın ardından basın toplantısı düzenleyen Tottenham menajeri @MEnes, istifa ettiğini açıkladı. Kurt hocanın verdiği ani karardan vazgeçip, takımın başına geri dönüp dönmeyeceği ise belirsizliğini koruyor...

Ekli dosyayı görüntüle 85959
Ekli dosyayı görüntüle 85960

@Araf @batuhankaralar @bazinga @DarkLegenD @emreemreu @Felon @MEnes @mesmeso61 @Polat Şaşmaz @secquin @Sherlock @Siyagriyus @sokak sanati @Tolstoyevski @Turkuazz @xdragxx @Dosi @pompy
Kazanmayı bile beklemiyordum. Oyun yine şovunu yaptı. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tembih etmiştim sakin olun diye ama Zlatan son 2 haftaki yenilgiden dolayı yüzümü güldürmek istemiş 😊

Tek golü vardı galiba adamın, bize bilenmiş 😱
12.lik yarışında olacağız desene rekabet adına şimdiden başarılar dilerim kaldı son 8-9 gün. 🤣

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
O kadar emek vermeme rağmen bir sonuç alamamak bu kararımda etkili oldu...
@Polat Şaşmaz'a baksana, o mağlubiyeti tatmasına rağmen pes etti mi? Etmedi ve sonucunu da alıyor. Pes etmeseydin, taktiklerle ilerleseydin, mutlaka sonucunu alırdın. Kadron zaten çok iyiydi. Bence geri dön takımına ve işi bitir. Bu kadar kolay pes etme, başarırsın bir şekilde. Ligin bitimine daha çok var. Şampiyon olmak da şart değil, en azından ilk üçte bitirirsin.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Tek golü vardı galiba adamın, bize bilenmiş 😱
12.lik yarışında olacağız desene rekabet adına şimdiden başarılar dilerim kaldı son 8-9 gün. 🤣
Yarın bilgisayar var sonra kupa maçı sonra @Sherlock 'un takımı.
Yarın kazanırsam ona karşı kampa girerim. Jeton kasmanın bir yolunu buldum nede olsa 😊

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Yarın bilgisayar var sonra kupa maçı sonra @Sherlock 'un takımı.
Yarın kazanırsam ona karşı kampa girerim. Jeton kasmanın bir yolunu buldum nede olsa 😊

RDN-Sad.jpg

• Beğendim
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...