OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Eğer konu ben isem bırakıp gidebilirim... Çünkü ben takıldım mı takılırım ve o takıntılarım asla kaybolmaz...
Keşke o gemiye bir anlık öfkeyle binip gitmeseydin... İlk dörtte olmak bile puan bakımından fazlasıyla yetiyordu menajerlikte. Hem de tam bizim maç öncesi gitmişsin...

• Beğendim
  • Üzücü
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Keşke o gemiye bir anlık öfkeyle binip gitmeseydin... İlk dörtte olmak bile puan bakımından fazlasıyla yetiyordu menajerlikte. Hem de tam bizim maç öncesi gitmişsin...
Bir anlık öfke değil birikinti diyebiliriz buna... Uzun süredir birikti birikti ve burada patlak verdi... Saçmalıklara daha fazla tahammül edesim gelmedi... Senin maç öncesi gitmem sana ayıp oldu gibi sanki ama yapacak bir şey yok Enes B. böyle biri işte...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Herkesin hedefi şampiyonluktur ama bir kişi şampiyon olur. Hırsa gerek yok yani, keyif almaya bak. İlk üç de olsa, o başarıdır. :D
Ya buna tam hırs demeyelim de uğraşların boşa gitmesi beni sıktı... Oyun 4.lük hedefi koymuş şöyle yapmış falan ben onlara bakmıyorum çok daha fazlası olması gerekirken olmaması canımı sıktı. Ve her gün ama her gün aşırı fazla zaman ayırmama rağmen oldu bu durum...

• Üzücü
Reactions: Araf

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Ya buna tam hırs demeyelim de uğraşların boşa gitmesi beni sıktı... Oyun 4.lük hedefi koymuş şöyle yapmış falan ben onlara bakmıyorum çok daha fazlası olması gerekirken olmaması canımı sıktı. Ve her gün ama her gün aşırı fazla zaman ayırmama rağmen oldu bu durum...
Facebook Okey oyununa bekleniyorsun ozaman ilerde 😊

• Beğendim
Reactions: MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Şimdi bütün emeklerin boşa gidecek, takımın her geçen gün daha da dibe vuracak ve için gidecek. İşin de bu boyutu var. Konuya bile girmek istemeyeceksin, üzüleceksin çünkü takımın gidişatını gördükçe.

• Üzücü
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Şimdi bütün emeklerin boşa gidecek, takımın her geçen gün daha da dibe vuracak ve için gidecek. İşin de bu boyutu var. Konuya bile girmek istemeyeceksin, üzüleceksin çünkü takımın gidişatını gördükçe.
Açıkçası şu dakikadan sonra pek umrumda olacağını sanmıyorum... Emekler zaten gideceği kadar boşa gitmiş, bu dakikadan sonra daha fazla gitse nee gitmese ne. :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Açıkçası şu dakikadan sonra pek umrumda olacağını sanmıyorum... Emekler zaten gideceği kadar boşa gitmiş, bu dakikadan sonra daha fazla gitse nee gitmese ne. :D
Neyse, sağlık olsun. Boşuna dil döküyoruz. Dil döksek ne, dil dökmesek ne. Zaten şimdi istifa etmesen, @Tolstoyevski istifa ettirirdi. Bari benim maçımdan önce istifa etseydin de, galibiyet alsaydım maçta. Bari bunu da söyleyeyim burada, madem boşuna dil döküyoruz. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Neyse, sağlık olsun. Boşuna dil döküyoruz. Dil döksek ne, dil dökmesek ne. Zaten şimdi istifa etmesen, @Tolstoyevski istifa ettirirdi. Bari benim maçımdan önce istifa etseydin de, galibiyet alsaydım maçta. Bari bunu da söyleyeyim burada, madem boşuna dil döküyoruz. :A
Aynen öyle sağlık olsun, bir daha böyle garip oyunlara bulaşmayacağımı anlamış oldum işte... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...