OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 8-14 Haziran Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,704
Puanı
1,060
Yaşasın Kapitalizm... :A

Bu dörtlü çok güçlü arkadaşlar... :A @MasacRE

LebronJamesTurkiyeSansurlu.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski başarılar 6-3-1 zor olacak üstesinden nasıl geleceğiz uzun uzun toplantılar yaptık umarım geliriz :)
Kadro değeri farkı 3 kattan fazla olduğu için tek çare defansif oluyor ama her türlü yenersin çünkü kendi evindesin onun ayrıca avantajı var, başarılar diliyorum ben de. :D

Maça son 30 dk kala mı ajan gönderdin? :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,146
Puanı
560
Kadro değeri farkı 3 kattan fazla olduğu için tek çare defansif oluyor ama her türlü yenersin çünkü kendi evindesin onun ayrıca avantajı var, başarılar diliyorum ben de. :D

Maça son 30 dk kala mı ajan gönderdin? :A
ben taktığın çelmeleri görünce son 1dk kala bütün taktiğimi yansıttım sahaya senin taktiğine karşı cevap bir 11le sahaya sürdüm kadromu seni yenmek büyük olay olur sıralama açısından

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ben taktığın çelmeleri görünce son 1dk kala bütün taktiğimi yansıttım sahaya senin taktiğine karşı cevap bir 11le sahaya sürdüm kadromu seni yenmek büyük olay olur sıralama açısından
Everton ve Tothennam'a çelme takmıştık ama senin takıma karşı özellikle de hazırlıklı olduğuna göre şimdiden bize geçmiş olsun ve galibiyetin hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez, dostluk kazansın. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...