OSM - Fav10 Ligi 1. Sezon | 11-17 Mayıs Haftası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Sherlock konuyla ilgili bir açıklama bekliyoruz senden. Transfer piyasası kapanma gibi bir ihtimali var mı? Varsa çok iyi olur. Gerçi oyunun reklam izletme ve coin üzerinden para kazanma işlevi olduğu için transfer piyasasının kapanma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. :D
Son cümlene katılıyorum, bu oyunu yapanlar kapitalist düzenin ta kendisi olduğu için para kazanma ihtimallerini kapatma gibi bir durumları söz konusu olamaz. :A

• Beğendim
Reactions: Araf and Turkuazz
@Sherlock konuyla ilgili bir açıklama bekliyoruz senden. Transfer piyasası kapanma gibi bir ihtimali var mı? Varsa çok iyi olur. Gerçi oyunun reklam izletme ve coin üzerinden para kazanma işlevi olduğu için transfer piyasasının kapanma ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. :D

Bildiğim kadarıyla transfere herhangi bir sınırlama konulamıyor, tabii her takımın menajeri var neredeyse. Çok talep olursa kısıtlama getirilir ama 6 oyuncu ekleme ve hızlı satış mevzusu bu hafta sonu için geçerli. O bitince azalma ve rahatlama olacaktır pazarda. :D

• Beğendim
Reactions: Araf
Şimdi şöyle bir sıkıntı var, sövüyorum ediyorum ama ben de çok keyif alıyorum amansızca ve dur durak bilmeden transfer yapmaktan. :A
Bağımlılık yapıyor işte, sıkıntı orada. Oyuncu transfer etmekten kendimizi alamıyoruz. Bağımlılık haline gelince de uzayıp gidiyor mevzu. Bunun önüne geçmek lazım. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
1590337231564.png

Maalesef bu mümkün değilmiş.

@Sherlock, @MEnes.

• Beğendim
Reactions: MEnes and Sherlock
Bağımlılık yapıyor işte, sıkıntı orada. Oyuncu transfer etmekten kendimizi alamıyoruz. Bağımlılık haline gelince de uzayıp gidiyor mevzu. Bunun önüne geçmek lazım. :A

Şu an 6 oyuncu eklemenin dışında, oyuncuların hızlıca satılması da söz konusu. O yüzden bu kadar hareketlendi piyasa, bu durum ortadan kalkınca satışlar düşeceği için otomatik olarak belli bir düzene oturacaktır durum. Baktık oturmadı ve devam ediyor, o zaman kendi içimizde bir kural koyulabilir belki. :D

• Beğendim
Reactions: Araf
Şu an 6 oyuncu eklemenin dışında, oyuncuların hızlıca satılması da söz konusu. O yüzden bu kadar hareketlendi piyasa, bu durum ortadan kalkınca satışlar düşeceği için otomatik olarak belli bir düzene oturacaktır durum. Baktık oturmadı ve devam ediyor, o zaman kendi içimizde bir kural koyulabilir belki. :D
manchester yenilmiş bana dostluk maçında @Sherlock

Bence 15. haftadan sonra transfer yasağı yapalım kendi aramızda, kimse transfer yapmasın. Anket de oluştur istersen, ona göre karar verelim. Diğer türlü bağımlı bir şekilde oyunculara saldırmaya devam edeceğiz ve pek zevkli olmamaya başlayacak. Elindekilerle kimler ne yapacak, onu görelim. :D

Oyunun başında bu yazdığım mesajın dışına çıkmayı istemiyordum ama baktım ki oyun İNSAN TİCARETİ olmadan ilerlemene izin vermiyor, ben de kendimi bu dipsiz kuyunun içinde buldum... :A

Beni oyunun başında al-sat yapıyorum diye İngiliz polisine şikayet eden @bazinga mı dersin... Gençleştirme politikası izleyeceğim, elimdeki gençleri geliştireceğim diyen seni mi dersin... Yakında hızını alamayıp, bizim gariban kulüplerimizi bünyesine katmaya çalışacak olan @Turkuazz mı dersin... Herkes ama herkes İNSAN TİCARETİ yapmaya başladı kardeşim, bu nedir ya... Bu nedir yani... :A

• Güldürdün
Reactions: Turkuazz and MEnes
Bence 15. haftadan sonra transfer yasağı yapalım kendi aramızda, kimse transfer yapmasın. Anket de oluştur istersen, ona göre karar verelim. Diğer türlü bağımlı bir şekilde oyunculara saldırmaya devam edeceğiz ve pek zevkli olmamaya başlayacak. Elindekilerle kimler ne yapacak, onu görelim. :D
Aynen öyle kontrol bizde sonuçta böyle bir ayar çekebiliriz, neden olmasın. :D

Kağıt üzerinde mantıklı olabilecek bir fikir gibi duruyor, dediğin gibi amansızca al-sat yapma durumu devam ederse bir anket yapılabilir. :D Kesin konuşmayayım ama yine de şimdiden. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...