Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Son cümle, son cümlenin sonundaki noktalama işaretleri ve hemen arkasından gelen 'O' sinsi gülücük. Bunların tümünün birleşimi ve alt-metni bellidir maalesef. :A Öyle değil mi yoldaşlarım... @MasacRE @Maskeli Fedai
Utku beyciğim siz nerdesiniz acaba dizide :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yok artık, aynı anda bitirdiler bir de diziyi. Arada kalan mini dizi ve filmlere ne oldu? :A

Sanırım @Sherlock yetişsin diye çok bekledin. :A
Webisode'un birini izledik diğerini arada kaçırdık çooook hızlı izlediğimiz için. :A 25 dakika bir şey ama hikayesine baktım çok da önemli bir şey değildi. :A Filmleri o sitedeki gibi değil de yayınlanma tarihine göre izledik. :A Yani The Plan ve Blood and Chrome hariç diziyle ilgili her şeyi izledik. :A

Çok bekleme konusuna gelince, adaşım da ruh hastası modunu açtı ve ikimiz de o modda yok ettik diziyi... :A Birinin diğerini bekleme gibi bir durumu pek olmadı, ufak tefek beklemeler hariç... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Webisode'un birini izledik diğerini arada kaçırdık çooook hızlı izlediğimiz için. :A 25 dakika bir şey ama hikayesine baktım çok da önemli bir şey değildi. :A Filmleri o sitedeki gibi değil de yayınlanma tarihine göre izledik. :A Yani The Plan ve Blood and Chrome hariç diziyle ilgili her şeyi izledik. :A

Çok bekleme konusuna gelince, adaşım da ruh hastası modunu açtı ve ikimiz de o modda yok ettik diziyi... :A Birinin diğerini bekleme gibi bir durumu pek olmadı, ufak tefek beklemeler hariç... :A
İşin ilginci, sen çok çok öndeydin, o da bir tık daha arkadaydı. O açıdan demiştim "bekleme" olayını .:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
İşin ilginci, sen çok çok öndeydin, o da bir tık daha arkadaydı. O açıdan demiştim "bekleme" olayını .:A
Yok yok o da yetişmişti bana ben bir ara izlemiyorken. :A 3. Sezonu hemen hemen birlikte izledik. 2 3 bölüm geriden gelerek izledi. Final sezonunu ise ikimiz de ruh hastası modunda 2 günde bitirdik, günde 10'ar bölüm izleyip... :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok yok o da yetişmişti bana ben bir ara izlemiyorken. :A 3. Sezonu hemen hemen birlikte izledik. 2 3 bölüm geriden gelerek izledi. Final sezonunu ise ikimiz de ruh hastası modunda 2 günde bitirdik, günde 10'ar bölüm izleyip... :A
Çok abartmışsınız. Kendi aranızda yorum da yapmışsınızdır da şimdi. Biraz da konuya yapsaydınız keşke. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Çok abartmışsınız. Kendi aranızda yorum da yapmışsınızdır da şimdi. Biraz da konuya yapsaydınız keşke. :A

Araf beyciğim de şaşırmış bu çılgınlığa, dizi çok iyi olunca acımadık Araf beyciğim. Siz zaten çaktırmadan izlediğiniz için tüm bunları biliyorsunuzdur. :A @MEnes

• Güldürdün