MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Utku beyciğim siz nerdesiniz acaba dizide :A
@MEnes harici soruyorum, hanginiz bitirdi diziyi?

@Sherlock, @MasacRE ve @Maskeli Fedai söz sizde. @MEnes zaten bitirmiştir, ona sormaya gerek yok. :)
@Sherlock adaşımla dün akşam saatlerinde eş zamanlı izledik final bölümünü... :A Diğerleri elbette bitirmedi... :A
Utku beyciğim ve sayın Gs'li dostum hala 3. sezonda takılıyorlar... :A Kanımı donduruyorlar... :A
Ben Enes yoldaşlarımı şu şekilde takip edebildim ancak bu serüven boyunca... @Tolstoyevski @Dosi

robert_de_niro_at_the_end_of_the_irishman-1.jpg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
1x1

Mini dizinin devamı şeklindeydi. Dizi insana bir şekilde gerilimi hissettirmeyi seviyor.

Bu bölüm de insanların Cylon'lardan kaçmak için 33 dakika da bir sıçrama yaptığını öğrendik. Bu sahneler gayet heyecanlı ve gerilimliydi.

Öte yandan bir gemiyi de Cylon tehditi yüzünden yok etmek durumunda kaldılar. Oradaki doktor başkanla görüşmek istiyordu. Acaba Gaius'un hain olduğunu biliyor muydu ?

Number Six ve Gaius arasındaki sahneler de beni benden alıyor :A

8/10
Bugün itibariyle bu muhteşem yolculuk bitmiştir yoldaşlarım. Ne diziydi ama :A @MasacRE @Sherlock @MEnes @Araf

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Bugün itibariyle bu muhteşem yolculuk bitmiştir yoldaşlarım. Ne diziydi ama :A @MasacRE @Sherlock @MEnes @Araf

Sayın Gs'li dostuma bak, bize o kadar sövdü bir hafta sonra kendi de bitirdi. :A Hainku kaçıncı bölümde kim bilir, seneye falan o da bitirir inşallah. :A Dizi bitirme hızı konusunda oluşan itibarımızı zedeliyor kendisi...

Beğendin mi Hainli Fedai, 3-5 yorum yap. :A (Yapmadı. :A)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostuma bak, bize o kadar sövdü bir hafta sonra kendi de bitirdi. :A Hainku kaçıncı bölümde kim bilir, seneye falan o da bitirir inşallah. :A Dizi bitirme hızı konusunda oluşan itibarımızı zedeliyor kendisi...

Beğendin mi Hainli Fedai, 3-5 yorum yap. :A (Yapmadı. :A)
Kaşla göz arasında diziyi bitirdi. :A
Bu SABAR eserini bitirdiğim için kendimi çok iyi hissediyorum :A Hüzünlü bir mutluluk var :A