TVen İtiraf Ediyoruz 86.Bölüm

Bölüme puanınız?

• 1-2

Oy: 5 27.8%
  • 3-4

Oy: 0 0.0%
  • 5-6

Oy: 0 0.0%
  • 7-8

Oy: 5 27.8%
  • 9-10

Oy: 1 5.6%
  • 10+

Oy: 7 38.9%

• Kullanılan toplam oy
    18

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702
Puanı
1,060
Kaosa son verip foruma huzuru, sohbeti, geyiği getirdiğimiz için çok mutluyuz. Bugün ilk adımı @Maskeli Fedai ve @serhatt nikahıyla başlattık, bu barış çemberimizi genişleteceğiz. Bizi bölmek isteyen, ortalığı karıştırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Fav10 artık daha güçlü, daha özgür, daha hür! :bhr: :A (Seçim konuşması gibi oldu.)
Seni öldürürüm..

Ahahahaha bildiğin mutlu sonlu final bölümü bu. :A @serhatt

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kaosa son verip foruma huzuru, sohbeti, geyiği getirdiğimiz için çok mutluyuz. Bugün ilk adımı @Maskeli Fedai ve @serhatt nikahıyla başlattık, bu barış çemberimizi genişleteceğiz. Bizi bölmek isteyen, ortalığı karıştırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Fav10 artık daha güçlü, daha özgür, daha hür! :bhr: :A (Seçim konuşması gibi oldu.)

@Maskeli Fedai görmeyeli çok değişmiş. Delikanlılık kitabı yazıyordu ben bıraktığımda şimdi ki hale bak Şiir yazıp evleniyor.:A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
@Maskeli Fedai görmeyeli çok değişmiş. Delikanlılık kitabı yazıyordu ben bıraktığımda şimdi ki hale bak Şiir yazıp evleniyor.:A
Ben ilk başlarda ''bebüşüm'' diyerek arkadaşın sinirlerini almaya başladım, sinir oluyordu ilk dönem. Sonra bebüşten aşkıma döndük ama özelden gidiyordu öyle. Şimdi aşmış kendini, açık açık her yerde konuşuyor. :A @Maskeli Fedai

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben ilk başlarda ''bebüşüm'' diyerek arkadaşın sinirlerini almaya başladım, sinir oluyordu ilk dönem. Sonra bebüşten aşkıma döndük ama özelden gidiyordu öyle. Şimdi aşmış kendini, açık açık her yerde konuşuyor. :A @Maskeli Fedai

Bende şuan şaşkınım. Kurtlar Vadisi Pusu erkek dizisi artık girme oraya @Maskeli Fedai :A Pusuyu artık ben savunacağım. Harbi @takas nerde:A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Maskesini yediğim deme öyle şeyler. :bhr: Ay şimdi @serhatt kıskanır falan demiyim öyle şeyler. :A
Düğün bu sonuçta, korona morona dinlemez gelinle damadı pardon damatlara sarılıp tebrik etmek boynumuzun borcudur. :A
Ben madem bu hikayenin sonunda ölüyorum, tek gitmem :A Sizi de götürürüm yanımda :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,702