Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Diğer (Lütfen belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Millet sana alışkın da, benim sıvamalar itici gözüke bilir ama umrumdami? tabi ki HAYIR :A ( şu son cümlede senlik bir hareket gibi oldu :A )
Kesinlikle umrumda değil. :A Ama senin umrunda olması gerekiyor, itici geliyorsa belki de devam etmezsin yani. :A Ya da benim gibi bile isteye devam edersin çünkü çok eğlenceli. :A
Yanlış da konuşmadım ama adaşım şimdi... :A
E tabi ki ortada benim ismim varsa o içerikteki bir mesajın yanlış olma ihtimali mi var... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,205
Puanı
1,060
Kesinlikle umrumda değil. :A Ama senin umrunda olması gerekiyor, itici geliyorsa belki de devam etmezsin yani. :A Ya da benim gibi bile isteye devam edersin çünkü çok eğlenceli. :A

E tabi ki ortada benim ismim varsa o içerikteki bir mesajın yanlış olma ihtimali mi var... :A
hop hop hop ikinciye doğru diyemezsin doğru konuş :bağır:kaba saba erkekler. Bana bu şekilde laf atmanıza müsade etmem😡 @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,419
Puanı
1,060
Entrika kankilerime öyle olmam işte teamAlper olun asla şırfıntılık yapmam :A :A
Dpp7EK4X4AEvGkd.jpeg

• Harika
Reactions: alperuz

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
hop hop hop ikinciye doğru diyemezsin doğru konuş :bağır:kaba saba erkekler. Bana bu şekilde laf atmanıza müsade etmem😡 @Sherlock
Ben kaba bir insan mıyım. İnanamıyorum gerçekten inanılmaz... Benim gibi naif bir insana nasıl kaba dersin... Çok kırdın beni, onarması zaman alacak... :A
neye inanırsın? Damarıma basmayi birakin ben de dissi birakirım :ppp:
Ezel izlemediğin belli oluyor, goygoyu fark etmedin oradaki... :A Benim mesajlarım gayet de 'Güldürdün' atılacak mesajlar, Diss'lik bir tablo yok ortada... :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,205
Puanı
1,060
Ben kaba bir insan mıyım. İnanamıyorum gerçekten inanılmaz... Benim gibi naif bir insana nasıl kaba dersin... Çok kırdın beni, onarması zaman alacak... :A

Ezel izlemediğin belli oluyor, goygoyu fark etmedin oradaki... :A Benim mesajlarım gayet de 'Güldürdün' atılacak mesajlar, Diss'lik bir tablo yok ortada... :A
İzlemedim ama Eyşan geldi aklıma :A
Onarmak mı? rüyanda bile görme :A
o değilde şuan konu yine çoştu ve yine anlik @Sherlock
NZYgJP.jpg

@Tolstoyevski