TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,153
Puanı
1,060
1594. mesajda bundan bahsetmişim, 1595de sen yazmışsın. :bhr:
aynen, harika bir tesadüf :bhr: ben yazdüktan sonra gördüm zaten ve ayni anlarda yazmışız :Z
Soner elendi. Alkan ve Uygar çıktı.
Şuana kadar hiç fire vermedim şampiyon tahminimde ve bu sene Alkan diyorum. Seda bacımız alsın. Bakalim yine tutturacakmıyım :Z @MasacRE @Sherlock

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Ahmed and MasacRE

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Hahaah napcan be niye gerekli :A
Ben burda böyle çatır çutur konuşduğuma bakma. Ses kaydı mesajları ve tvdede iyi türkçem anlıyorum. Amma reelde direkt şekilde yani yüzyüze olunduğunde türkçem berbat. Hatta 1 haftamıydı önce bir türk birşey sordu sokakta mal gibi bakakaldım. Daha öncede defalarca yaşadım bunu. :A
2 yıl önce Harun ile baya irellemiştim ama şu an yine kötü. Hatta 2 yıl önce youtubede türkçe video falan atmışdım. Şimdi olsa asla yapamam. :D

• İlginç
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,228
Puanı
1,060
Ben burda böyle çatır çutur konuşduğuma bakma. Ses kaydı mesajları ve tvdede iyi türkçem anlıyorum. Amma reelde direkt şekilde yani yüzyüze olunduğunde türkçem berbat. Hatta 1 haftamıydı önce bir türk birşey sordu sokakta mal gibi bakakaldım. Daha öncede defalarca yaşadım bunu. :A
2 yıl önce Harun ile baya irellemiştim ama şu an yine kötü. Hatta 2 yıl önce youtubede türkçe video falan atmışdım. Şimdi olsa asla yapamam. :D
Ayyy kıyamam, ben yardım ederim sana sevabına :A

• Güldürdün
Reactions: Ahmed