Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adam yamyam gibi yiyor her şeyi :A Mecbur yüklenecekler ya ne yapsınlar :A
Kıskanıyorlar :A :A :A

Alperin yerinemi geldi Kemal :F Şu gözlüklü adamı kovsalardı keşke Alper yerine en gıcıkları ve soğuk duranları o çünkü aralarında :F @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Alperin yerinemi geldi Kemal :F Şu gözlüklü adamı kovsalardı keşke Alper yerine en gıcıkları ve soğuk duranları o çünkü aralarında :F @Sherlock
Evet Alper'in yerine geldi :A Rende kendi kanalını açınca saldı bunları :A

Ne diyor bu sayın Gs'li dostum :eek: Gözlüklü adam gitse içerikler iflas eder :A Tüm deney ve el işlerini Serdar başkan yapıyor sonuçta :A @Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060

Ne diyor bu sayın Gs'li dostum :eek: Gözlüklü adam gitse içerikler iflas eder :A Tüm deney ve el işlerini Serdar başkan yapıyor sonuçta :A @Sherlock

Serdar Başkan’a laf edildiğini duydum ve damladım hemen, Serdar Başkan giderse o kanal çöker. Kendine gelemez, YouTube’un derinliklerine doğru yol alır. Onun çılgın deneyleri, çılgın yemek tarifleri olmazsa olmaz... :A

Sözün özü... sayın Gs’li dostum her zaman olduğu gibi haklı...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Serdar Başkan’a laf edildiğini duydum ve damladım hemen, Serdar Başkan giderse o kanal çöker. Kendine gelemez, YouTube’un derinliklerine doğru yol alır. Onun çılgın deneyleri, çılgın yemek tarifleri olmazsa olmaz... :A

Sözün özü... sayın Gs’li dostum her zaman olduğu gibi haklı...

Ayy yine gidip okadar enerjik neşeli adamların içinden en soğuk ciddisini bulmasını başarmıssınız :F Yorumlarda tek kötü yorum alan kişi sanırım kimse istemiyor sizin gözlüklüyü :F Kamera arkasından fikir üretsin format üretsin ve kamera önüne tekrar Alper gelsin :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,210
Puanı
1,061