En Son Reyting Sonuçları

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Hercai'den bu oranları bekliyordum, haftaya tüm kategorilerde zirvede yer alır inşallah :Z

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Milli maç olduğu halde Hercai'nin aldığı reytinge bak ya. Bir kere şaşırtın beni be bir kere :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Milli maç olduğu halde Hercai'nin aldığı reytinge bak ya. Bir kere şaşırtın beni be bir kere :A
9.97 almış, ee şimdi Çukur'dan, Çarpışma'dan, Söz'den, Halka'dan daha iyi bir dizi anlamınami geliyor? hayır...
işte neymiş, reyting oranına bakılarak bu daha iyi, şu daha iyi denmeyecek. Kalite reytingle ölçülmeyecek kadar kaliteli bir detaydır. Halka'yı izlemeden reytingine bakıp yorumlayanlara duyrulur ?
@Sherlock @Tolstoyevski @MEnes @DarkLegenD @xemrexxx @batuhankaralar

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061
9.97 almış, ee şimdi Çukur'dan, Çarpışma'dan, Söz'den, Halka'dan daha iyi bir dizi anlamınami geliyor? hayır...
işte neymiş, reyting oranına bakılarak bu daha iyi, şu daha iyi denmeyecek. Kalite reytingle ölçülmeyecek kadar kaliteli bir detaydır. Halka'yı izlemeden reytingine bakıp yorumlayanlara duyrulur ?
D2M6OU7WsAApPBN.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bir diziyi değerlendirme ölçütü hangi ülkeden çıktığıdır. Halka'ya bakıyoruz, Türk yapımı. :A Bitmiştir. :A

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: MEnes

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,081
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çok saçma sonuçta tüm forum türk annelerinden çıkma ; şimdi sen ve @serhatt ; @Dosi ile @Maskeli Fedai falan hepiniz aynı misiniz :A
Tüm forum türk anneye sahip değil, benim o etiketlemede olmamam gerekirdi :A hem @DarkLegenD Kırgın Çiçekler için ölen biriydi, gelip burda boş hava derdinde :F
Bir diziyi değerlendirme ölçütü hangi ülkeden çıktığıdır. Halka'ya bakıyoruz, Türk yapımı. :A Bitmiştir. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Çok saçma sonuçta tüm forum türk annelerinden çıkma ; şimdi sen ve @serhatt ; @Dosi ile @Maskeli Fedai falan hepiniz aynı misiniz :A
Bu forumdaysak hepimiz aynıyızdır demektir. :A
Tüm forum türk anneye sahip değil, benim o etiketlemede olmamam gerekirdi :A hem @DarkLegenD Kırgın Çiçekler için ölen biriydi, gelip burda boş hava derdinde :F
Beni kimlerle yan yana koymuş :( İntihar etmelik :T:

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Sinir Bozucu
  • Güldürdün
Reactions: DarkLegenD and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MEnes yoldaşım benim tarafimda :A Ne mobbing yapmışım be iftira atma :A
Bir kadına defol gibi çirkin bir üslubun tarafını tutacak kadar kaba biri değil @MEnes , üstelik bunu sebepsiz yapman :ppp: şakası bile oldukça çirkin :T
Ne iftirası be :bağır:sana bir keresinde olmamışlar atarak yaptığın mobningi protesto ettiğimi belirtmiştim :A sonra devam ettin ama boşvermiştim :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bir kadına defol gibi çirkin bir üslubun tarafını tutacak kadar kaba biri değil @MEnes , üstelik bunu sebepsiz yapman :ppp: şakası bile oldukça çirkin :T
Ne iftirası be :bağır:sana bir keresinde olmamışlar atarak yaptığın mobningi protesto ettiğimi belirtmiştim :A sonra devam ettin ama boşvermiştim :A
Şu anda avatarımdaki gibi bakıyorum sana :A Ahaahahaha :A Bu üslup hoşuma gidiyor ama :A