Müjde Racon Kesiyor (Halka 7. Bölüm) (Spoi Yok)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Daima kalitenin yanındayım diyorsun yani :A
Kesinlikle, kalite nerde ben oradayım. :A Tabi bu tamamen kişisel fikirlerim üzerinden gelişen kalite kıstasına bağlıdır. :A Ha bu kıstas bana göre altı dolu tabi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
5'li bir şeydi işte nokta yedisi nereden kalacak aklımda :A 6 de bari sen ona, bırakın bu küsuratlı rakamları :A
5.5 di ama @Tolstoyevski küsürata 3 koydu diye bende 2 ekledim 7 olup @Sherlock hesapta zorlanmasın diye, aa bak Sherlock bu düşünceli davranışta bile bulunmuşum :Z
Bu arada bu filmde İsveç ismide geçti :bhr:

Son düzenleme:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
Kesinlikle, kalite nerde ben oradayım. :A Tabi bu tamamen kişisel fikirlerim üzerinden gelişen kalite kıstasına bağlıdır. :A Ha bu kıstas bana göre altı dolu tabi. :A
he arada bir hemfikir oluyoruz bazen. Bu da öyle bir durum :A . Sen film izlerken Capernaum'ada göz at. Roma'dan kat ve kat iyi bir film. @Forumdash sanada öneririm :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
he arada bir hemfikir oluyoruz bazen. Bu da öyle bir durum :A . Sen film izlerken Capernaum'ada göz at. Roma'dan kat ve kat iyi bir flim. @Forumdash sanada öneririm :A
İkisini de izlemedim ama Roma şuan Pc'de indirilmiş izlememi bekliyor. :A Capernaum ise gördüm ama indirmedim henüz. Akşam indiririm ama ne zaman izlerim bilmem. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
he arada bir hemfikir oluyoruz bazen. Bu da öyle bir durum :A . Sen film izlerken Capernaum'ada göz at. Roma'dan kat ve kat iyi bir film. @Forumdash sanada öneririm :A
Yoldaşım Capernaum'u sonra izlersin, artık şu Roma'yı izle gözünü seveyim dilimde tüy bitti sana izletemedik filmi :A Hem sen bakma Dosi'nin filmi kötülemesine ben ve @Sherlock onayladık filmin kalitesini, sen bize güven :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
İkisini de izlemedim ama Roma şuan Pc'de indirilmiş izlememi bekliyor. :A Capernaum ise gördüm ama indirmedim henüz. Akşam indiririm ama ne zaman izlerim bilmem. :A
o zaman hiç bir zaman olma ihtimali çooook yüksek :A Hani Roma'yı dün izliyordun? Pazara kesin izlemiş olacam diyede söylemiştin. Bakalım nezaman o yorum gelecek :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
Yoldaşım Capernaum'u sonra izlersin, artık şu Roma'yı izle gözünü seveyim dilimde tüy bitti sana izletemedik filmi :A Hem sen bakma Dosi'nin filmi kötülemesine ben ve @Sherlock onayladık filmin kalitesini, sen bize güven :A
Aaaa aşk olsun, kötülemedimki. Bu film daha iyi sadece dedim. Git Roma filmindeki yorumumu oku ve utan! :ppp:

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

o zaman hiç bir zaman olma ihtimali çooook yüksek :A Hani Roma'yı dün izliyordun? Pazara kesin izlemiş olacam diyede söylemiştin. Bakalım nezaman o yorum gelecek :A
Bu gece izlemiş olmayı düşünüyorum. Dün gece izleyecektim normalde ama yukarda açıklamasını yaptım salmadı arkadaşlar. :A İzleyemedim, sinirlerim bozuldu zaten o yüzden de. :A Ama bu gece inşallah bir aksilik olmazsa Roma izlenmiş ve yorum gelmiş olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
Aha @Tolstoyevski den yine yedik diss. Yahu görende Roma'ya 3 puan verip yorumda yerden yere vurdum sanacak :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Roma yılın belki de en kaliteli birkaç filminden biri fakat öyle çerezlik bir yapım değil, izlenmesi de emek ve odak isteyen durum hikayelerinden. Senaryoda koşuşturmaca yok belki fakat dünyanın bir yerindeki hayata dair bir kesit var. Green Book kadar hareketli ve seyirciye oynayan bir film olmasa da söz konusu Oscar ödülü olduğunda kesinlikle ondan çok daha fazla ödülü hak eden bir yapımdı...

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
Bu gece izlemiş olmayı düşünüyorum. Dün gece izleyecektim normalde ama yukarda açıklamasını yaptım salmadı arkadaşlar. :A İzleyemedim, sinirlerim bozuldu zaten o yüzden de. :A Ama bu gece inşallah bir aksilik olmazsa Roma izlenmiş ve yorum gelmiş olacak. :A
Hadi 50% ihtimal vereyim ozaman buna :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Roma yılın belki de en kaliteli birkaç filminden biri fakat öyle çerezlik bir yapım değil, izlenmesi de emek ve odak isteyen durum hikayelerinden. Senaryoda koşuşturmaca yok belki fakat dünyanın bir yerindeki hayata dair bir kesit var. Green Book kadar hareketli ve seyirciye oynayan bir film olmasa da söz konusu Oscar ödülü olduğunda kesinlikle ondan çok daha fazla ödülü hak eden bir yapımdı...
Yorumunu okumuştum konudaki ve filmin nasıl bir tarzı olduğunu ve sevme ihtimalimin yüksek olduğunu düşündüm. Bakalım izleyip göreceğim artık.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yok artık ya :eek: Benim gözümde 5 iyi sayılır. Roma'dan az puan verdiğim çok film oldu. Lütfen sinirlerimi bozmayın :A
Bir dis daha geldi :A 5 ortalamanın altında bir puan. Roma en az 7 verilmesi gereken bir film bana göre. Ama herkese göre de olmadığı açık filmin. Çok da böldü zaten izleyicileri, Green Book biraz da öyle çıkıp aradan aldı oscarı gibi duruyor :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,214
Puanı
1,060
Hazır bu konuya gelmişken, ne yaptın 2. bölüme baktınmı? Halka yani :A