Müjde Racon Kesiyor (Halka 7. Bölüm) (Spoi Yok)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Asla umudumuzu kaybetmemeliyiz bu hayatta :A Salı günü evet ak ve kara belli olacak.

Bu arada Shoplifters filmini aradan çıkardım? sen okadar dillendirdin. izlemişsindir herhalde ve Roma'dan daha iyi buldum :A
Roma'dan iyi bulmasan şaşardım zaten :A Evet izledim fena değil ama Roma'dan iyi değil :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Roma'dan iyi bulmasan şaşardım zaten :A Evet izledim fena değil ama Roma'dan iyi değil :A
Roma'da çok hareketsiz sahne vardı, buydu biraz sıkılmamı sağlayan ama sadece 1.3 puan fark var arada :A Bu arada 5.7 olarak kayıtlara geçti puanım. Hadi yine iyisin :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dünkü bölümde bir çok ayrıntı vardı ama bir detay izleyicilerin dikkatini çekti. Dizinin 8. bölümünde bir cenaze sahnesi vardı ve Hande Erçel, Müjde karakteri olarak sevdiğini kaybetmiş olan Cihangir ile sohbet etti ve izleyicilerin en çok yorum yaptığı detay dizide Hande'nin Müjde olarak değilde aslında Hande olarak o konuşmayı yapması çünkü kısa bir süre önce Hande Erçel annesini kaybetmişti ve haliyle bu sahnede gözlerindeki acıyı izleyiciler farketti.65563

İşte o sahne:

@turkuazz @MEnes @xemrexxx @Sherlock @MasacRE @batuhankaralar @eskici @kerem @serhatt

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Dünkü bölümde bir çok ayrıntı vardı ama bir detay izleyicilerin dikkatini çekti. Dizinin 8. bölümünde bir cenaze sahnesi vardı ve Hande Erçel, Müjde karakteri olarak sevdiğini kaybetmiş olan Cihangir ile sohbet etti ve izleyicilerin en çok yorum yaptığı detay dizide Hande'nin Müjde olarak değilde aslında Hande olarak o konuşmayı yapması çünkü kısa bir süre önce Hande Erçel annesini kaybetmişti ve haliyle bu sahnede gözlerindeki acıyı izleyiciler farketti.Ekli dosyayı görüntüle 65563

İşte o sahne:

@turkuazz @MEnes @xemrexxx @Sherlock @MasacRE @batuhankaralar @eskici @kerem @serhatt
Spoiler bu sahne... İzlemesin 8'i izlememiş olanlar. :A Ama Hande Erçel bu dizide çok iyi. O laf edenler diziyi izleyince utanacak...

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Spoiler bu sahne... İzlemesin 8'i izlememiş olanlar. :A Ama Hande Erçel bu dizide çok iyi. O laf edenler diziyi izleyince utanacak...
neresi spoi ya, Diziyi izlemeyen Aserat bile koşa koşa İrem'in öldüğünün konusunu açmıştı :A hatta @Tolstoyevski ilk bölümü ararken İrem öldü diye spoi başlıkları yedim dedi videolarda :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
neresi spoi ya, Diziyi izlemeyen Aserat bile koşa koşa İrem'in öldüğünün konusunu açmıştı :A hatta @Tolstoyevski ilk bölümü ararken İrem öldü diye spoi başlıkları yedim dedi videolarda :A

Ben @Aserat'ın açtığı konuya girmemiştim hiç, spoiler yememek için. Ama darbeyi beklemediğim yerden yedim, senin etiketinden... :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tamam da ilk bölümde İrem var. Ve İrem Cihangir için önemli bir karakter. Neden öldüğünü öğrensin ki 3. bölümü 5. bölümü izleyen bir insan. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Tamam da ilk bölümde İrem var. Ve İrem Cihangir için önemli bir karakter. Neden öldüğünü öğrensin ki 3. bölümü 5. bölümü izleyen bir insan. :A
Bu şey değil mi adaşım? :A Ben. :A
Neyse artık adaşım, @Dosi hanımın canı sağ olsun. :A
Sherlock bey, etiketli mesajda isim vermedim ama. Sonrakilere göz yumsaydın banane :A hem oh iyi olmuş ne diyeyim. Geçen hafta fırtına gibi esen bu konudaki MEnes'in ikna kabiliyetinin 100%u bile aşan performansına rağmen hâla güncele yetişmediysen hakettin ve üzülmedim hem nasıl öldüğünü bilmiyorsun, hangi sahnede olacağınıda bilmiyorsun artı ben tahmin etmiştim o bölümde olacağıni. Öyle çok büyük bir spoi değil bu. Bölümlerde izleyeceğin detayların yanında bu iğne deliği gibi birşey :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sherlock bey, etiketli mesajda isim vermedim ama. Sonrakilere göz yumsaydın banane :A hem oh iyi olmuş ne diyeyim. Geçen hafta fırtına gibi esen bu konudaki MEnes'in ikna kabiliyetinin 100%u bile aşan performansına rağmen hâla güncele yetişmediysen hakettin ve üzülmedim hem nasıl öldüğünü bilmiyorsun, hangi sahnede olacağınıda bilmiyorsun artı ben tahmin etmiştim o bölümde olacağıni. Öyle çok büyük bir spoi değil bu. Bölümlerde izleyeceğin detayların yanında bu iğne deliği gibi birşey :A

Spoiler spoilerdır ve günahtır, haramdır, orucu bozar. Yapmayın etmeyin böyle şeyler... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Sherlock bey, etiketli mesajda isim vermedim ama. Sonrakilere göz yumsaydın banane :A hem oh iyi olmuş ne diyeyim. Geçen hafta fırtına gibi esen bu konudaki MEnes'in ikna kabiliyetinin 100%u bile aşan performansına rağmen hâla güncele yetişmediysen hakettin ve üzülmedim hem nasıl öldüğünü bilmiyorsun, hangi sahnede olacağınıda bilmiyorsun artı ben tahmin etmiştim o bölümde olacağıni. Öyle çok büyük bir spoi değil bu. Bölümlerde izleyeceğin detayların yanında bu iğme deliği gibi birşey :A
Bak bu konuda haklı işte. Öyle fazla gelişme var ki dizide bu fazla geri planda kalıyor. :A

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Spoiler spoilerdır ve günahtır, haramdır, orucu bozar. Yapmayın etmeyin böyle şeyler... :A
Bak bu konuda haklı işte. Öyle fazla gelişme var ki dizide bu fazla geri planda kalıyor. :A
Tamam bu nazar boncuğu olsun. Bir daha yapmayacam :A Hem spoi bir sen birde Masacre'nin yeme riski vardı, ama videoyu açsaydında bilemezdin kim ile alakalı. İsim yok yani.
Bundan sonra Müjde'li konulara eleşmem :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Tamam bu nazar boncuğu olsun. Bir daha yapmayacam :A Hem spoi bir sen birde Masacre'nin yeme riski vardı, ama videoyu açsaydında bilemezdin kim ile alakalı. İsim yok yani.
Tamam sahne başlığından anlaşılmaz da sen direk açıklamaya yazmışsın Cihangir sevdiğini kaybetti falan o biraz durumu bozmuş. :A Neyse dediğin gibi nazar boncuğu olsun. :A

• Güldürdün

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Spoiler kutucuğu içinde istediğiniz kadar açın gitsin @Dosi hanım. :A

• Güldürdün