Müjde Racon Kesiyor (Halka 7. Bölüm) (Spoi Yok)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ekranların kaliteli ve senaryosu ile büyük beğeni toplayan Halka dizisi dün akşam 7. bölümü ile izleyicilerine heyecanlı sahneler izlettirdi. Müjde'nin racon kestiği kısım, dizinin YouTube'de yayınlanan 7. bölümdeki sahnelerde en çok izlenen kısım oldu. Hande Erçel oyunculuğu ile izleyicilerden tam not aldı.

İşte o sahne:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Demekki kaliteli işlerden uzak durmak tercihin :A
@DarkLegenD senin gibi kalite kalite diye ortalarda gezinip türk dizilerine burun kıvıran biri bu muhteşem diziden mahrum kalmıyordur umarım?
@Tolstoyevski sanada tavsiye ederim :D bırak lolita konuları. Bunlarla ilgilen :A
Muhteşem? :A Kaç saat dizi?

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Muhteşem? :A Kaç saat dizi?
2-2buçuk saat arası ama tek boş bir sahnesi yok. Şuana kadar 7 bölüm izledik. Henüz sıkan sahneler olmadı. 4. bölümden beri illa o sahneler denk gelecektir dedim ama yok. Mutfağa su içmek için bile kalkmıyorum. Mükemmel ve muhteşem evet. Türk dizilerimde zirveye yerleşti :D

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
2-2buçuk saat arası ama tek boş bir sahnesi yok. Şuana kadar 7 bölüm izledik. Henüz sıkan sahneler olmadı. 4. bölümden beri illa o sahneler denk gelecektir dedim ama yok. Mutfağa su içmek için bile kalkmıyorum. Mükemmel ve muhteşem evet. Türk dizilerimde zirveye yerleşti :D
Her zaman ki süre, benimki de soru işte. :A Bu diziye ayıracağım zaman ile 3 tane yabancı dizi bölümü bitiririm. :A Türk dizileri önce sürelerini şimdiki sürenin 1/3'üne indirsin, sonra da klişeden uzaklaşsınlar o zaman izlerim. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Her zaman ki süre, benimki de soru işte. :A Bu diziye ayıracağım zaman ile 3 tane yabancı dizi bölümü bitiririm. :A Türk dizileri önce sürelerini şimdiki sürenin 1/3'üne indirsin, sonra da klişeden uzaklaşsınlar o zaman izlerim. :D
Klişe 0 burda, artı nerdeyse reklamsız gittiği için kısacık sürüyor gibi geliyor. Tam başlama zamanı reklam ve en sonunda reklam(ki 3 saniye bile surmüyor sahnesi sonrası) Bu şekilde diğer dizilerden çok önce bitiyor :D Bende sürelerden dolayı dizileri bıraktım. Şuan bi Halka bi de Çarpışma'yı tek sezonluk diye izliyorum. 2 dizi gayet iyi bir rakam :D

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Demekki kaliteli işlerden uzak durmak tercihin :A
@DarkLegenD senin gibi kalite kalite diye ortalarda gezinip türk dizilerine burun kıvıran biri bu muhteşem diziden mahrum kalmıyordur umarım?
@Tolstoyevski sanada tavsiye ederim :D bırak lolita konuları. Bunlarla ilgilen :A

Hayatımdan boşa giden 4 koca dakika vah vah :A Bu hayat Türk “televizyon” dizileri izleyemeyecek kadar kısa ve değerli, son izlediğim televizyon dizisi Leyla ile Mecnun’du ondan sonra devir kapandı, hele hele bahsettiğin bir TRT dizisi ise o devir LİM’den sonra bitti

Ayrıca klişe yok demişsin ama bu sahne bile klişe ve amatör oyunculuk dolu. İlla yerli dizi diyorsan Masum, Şahsiyet, Ezel, Acayip Hikayeler gibi birçok kaliteli yapım var ama bunlar onlardan değil :A Yalnız kadın güzelmiş, tam bir Lolita :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Hayatımdan boşa giden 4 koca dakika vah vah :A Bu hayat Türk “televizyon” dizileri izleyemeyecek kadar kısa ve değerli, son izlediğim televizyon dizisi Leyla ile Mecnun’du ondan sonra devir kapandı, hele hele bahsettiğin bir TRT dizisi ise o devir LİM’den sonra bitti

Ayrıca klişe yok demişsin ama bu sahne bile klişe ve amatör oyunculuk dolu. İlla yerli dizi diyorsan Masum, Şahsiyet, Ezel, Acayip Hikayeler gibi birçok kaliteli yapım var ama bunlar onlardan değil :A Yalnız kadın güzelmiş, tam bir Lolita :A
@MEnes bile bu diziyi Ezel'in önüne koyuyor. Gerisini sen düşün ;)

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@MEnes bile bu diziyi Ezel'in önüne koyuyor. Gerisini sen düşün ;)

Yok artık daha neler?? @MEnes ???:eek:

tenor.gif

bubbles2.gif

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Bu sahneye yorum yaparak dizi hakkında yargılama yapılamaz. Şubat vardı eskiden Leyla ile Mecnun'la aynı zamanda yayınlanmıştı hatırlarsın muhakkak. O dizinin yönetmeni çekiyor bu diziyi. Dizi çok farklı çekim tekniklerine ve değişik bir yönetmen tarzına sahipti. Aynısını burada da yapıyor Volkan Kocatürk. Halka'ya başlamadan seninle aynı ön yargıya sahiptim. Leyla ile Mecnun yüzünden Trt'ye ön yargım da vardı senin gibi. Lakin diziye başladıktan sonra hepsi uçtu gitti. Halka'ya ve çemberine düştüm, çıkamadım. Çıkamıyorum... Şuan yayınlanan diziler arasında zaten bir inci tanesi gibi pırıl pırıl parlıyor, onu geçtim daha 7 bölümüyle efsaneler arasında yerini almıştır. Hatta arttırıyorum ilk 7 bölümler itibarıyla gördüğüm en iyi açılışı yapan dizi konumundadır buna Ezel dahil. O kadar çılgın bir açılış yapan EZEL dahil! Var gerisini sen düşün nasıl bir ŞAHESER var önümüzde.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Yok artık daha neler?? @MEnes ???:eek:

tenor.gif

bubbles2.gif
mesajımı sorgulaman bile bir hata :A Sen bu mesajla şoku üstünden atamazsın bir süre.Üzüldüm bak şimdi sana :A @DarkLegenD ve @Doğu da okusun yorumu ve daha gelgitlerde olan @Sherlock :A
Bu sahneye yorum yaparak dizi hakkında yargılama yapılamaz. Şubat vardı eskiden Leyla ile Mecnun'la aynı zamanda yayınlanmıştı hatırlarsın muhakkak. O dizinin yönetmeni çekiyor bu diziyi. Dizi çok farklı çekim tekniklerine ve değişik bir yönetmen tarzına sahipti. Aynısını burada da yapıyor Volkan Kocatürk. Halka'ya başlamadan seninle aynı ön yargıya sahiptim. Leyla ile Mecnun yüzünden Trt'ye ön yargım da vardı senin gibi. Lakin diziye başladıktan sonra hepsi uçtu gitti. Halka'ya ve çemberine düştüm, çıkamadım. Çıkamıyorum... Şuan yayınlanan diziler arasında zaten bir inci tanesi gibi pırıl pırıl parlıyor, onu geçtim daha 7 bölümüyle efsaneler arasında yerini almıştır. Hatta arttırıyorum ilk 7 bölümler itibarıyla gördüğüm en iyi açılışı yapan dizi konumundadır buna Ezel dahil. O kadar çılgın bir açılış yapan EZEL dahil! Var gerisini sen düşün nasıl bir ŞAHESER var önümüzde.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu sahneye yorum yaparak dizi hakkında yargılama yapılamaz. Şubat vardı eskiden Leyla ile Mecnun'la aynı zamanda yayınlanmıştı hatırlarsın muhakkak. O dizinin yönetmeni çekiyor bu diziyi. Dizi çok farklı çekim tekniklerine ve değişik bir yönetmen tarzına sahipti. Aynısını burada da yapıyor Volkan Kocatürk. Halka'ya başlamadan seninle aynı ön yargıya sahiptim. Leyla ile Mecnun yüzünden Trt'ye ön yargım da vardı senin gibi. Lakin diziye başladıktan sonra hepsi uçtu gitti. Halka'ya ve çemberine düştüm, çıkamadım. Çıkamıyorum... Şuan yayınlanan diziler arasında zaten bir inci tanesi gibi pırıl pırıl parlıyor, onu geçtim daha 7 bölümüyle efsaneler arasında yerini almıştır. Hatta arttırıyorum ilk 7 bölümler itibarıyla gördüğüm en iyi açılışı yapan dizi konumundadır buna Ezel dahil. O kadar çılgın bir açılış yapan EZEL dahil! Var gerisini sen düşün nasıl bir şaheser var önümüzde.

Ezel’den iyi olduğunu düşünmüyorum en azından genel olarak çünkü onda Monte Kristo etkisi vardı ki o da hayatımın kitabı olduğu için Ezel’in yeri bende ayrı olacaktır ama Çukur olsun İçerde olsun Eşkiya olsun bu dizileri de çok övmelerine rağmen kötü bulmuştum, en azından Ezel seviyesinin fersah fersah altında diziler ve bu yüzden bu bahsi geçen Halka dizisine de biraz onların etkisiyle ön yargılı yaklaştım :A

Süresinin uzun olması nedeniyle büyük ihtimalle birkaç partta izler gibiyim ama büyük ihtimalle bu gece birinci bölümü izleyeceğim madem bu denli heyecan uyandırdı öyleyse ön yargıları parçalamak gerek bir kereliğine :A @Dosi YouTubeda bölümleri de varsa iyi gider şayet o biçim bir diziyse.