Müjde Racon Kesiyor (Halka 7. Bölüm) (Spoi Yok)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Benden benimki için etiket istemişti. Neyse ben kısa yolla link paylaşmayı öğrendim @Sherlock
Seninkini link olarak mesajimda @eskici için ayarlarım :A
Artık gerisini siz ayarlayın, ben destan yazacağım bu akşam fırsat bulabilirsem. :A Diziyi izlemeyenlere tavsiye etmiyorum zaten o mesajı. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu sahneye yorum yaparak dizi hakkında yargılama yapılamaz. Şubat vardı eskiden Leyla ile Mecnun'la aynı zamanda yayınlanmıştı hatırlarsın muhakkak. O dizinin yönetmeni çekiyor bu diziyi. Dizi çok farklı çekim tekniklerine ve değişik bir yönetmen tarzına sahipti. Aynısını burada da yapıyor Volkan Kocatürk. Halka'ya başlamadan seninle aynı ön yargıya sahiptim. Leyla ile Mecnun yüzünden Trt'ye ön yargım da vardı senin gibi. Lakin diziye başladıktan sonra hepsi uçtu gitti. Halka'ya ve çemberine düştüm, çıkamadım. Çıkamıyorum... Şuan yayınlanan diziler arasında zaten bir inci tanesi gibi pırıl pırıl parlıyor, onu geçtim daha 7 bölümüyle efsaneler arasında yerini almıştır. Hatta arttırıyorum ilk 7 bölümler itibarıyla gördüğüm en iyi açılışı yapan dizi konumundadır buna Ezel dahil. O kadar çılgın bir açılış yapan EZEL dahil! Var gerisini sen düşün nasıl bir ŞAHESER var önümüzde.
Oh oh oh yavaş gel :A Ezel ile bu diziyi kıyaslayacak kadar düştün mü la ? Sizi bırakırken sanat sanat diyorduk Alper mi beynini yıkadı senin la beni yokken :A Gerçi sen SAK da izliyordun sen başlatmışsındır onları da Halkaya yuvarlağa :A @Tolstoyevski nin gifleri gibi şok oldum bu mesajını görünce. Yakışmadı sıvadaşım yakışmadı :T:

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Artık gerisini siz ayarlayın, ben destan yazacağım bu akşam fırsat bulabilirsem. :A Diziyi izlemeyenlere tavsiye etmiyorum zaten o mesajı. :A
Dünkü bölümden sonra yorum yazmamak için zor tuttum kendimi. Benimkide çok uzar, uykum kaçar diye durdurdum kendimi. Şu sahne harika, bu olay böyledir, şu galiba böyle çıkacak, aa bu adam niye gizledi, anahtar gerçek olmaz belki, vasiyet yoktur belki derken beklediğimiz beklenti beklemediğimiz bir durum ile karşımıza çıktı :A Bu yorumuda bi tek sen anlarsın :F

• Beğendim
Reactions: MEnes

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Oh oh oh yavaş gel :A Ezel ile bu diziyi kıyaslayacak kadar düştün mü la ? Sizi bırakırken sanat sanat diyorduk Alper mi beynini yıkadı senin la beni yokken :A Gerçi sen SAK da izliyordun sen başlatmışsındır onları da Halkaya yuvarlağa :A @Tolstoyevski nin gifleri gibi şok oldum bu mesajını görünce. Yakışmadı sıvadaşım yakışmadı :T:

Bu mesaja katılıyorum ve adaşım ile bu noktada ters düşüyorum. Ezel'in oyuncu kadrosu bile yeterli Halka'dan daha iyi bir dizi olması için. Cansu Dere nerede, Hande Erçel nerede... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Üstadım sıvadaşım yoldaşım. Ah bir bilsen şu cevheri bir izlesen... Gerçekten abartmadığımı anlayacaksın. Bir zamanlar İçerde izleyip gazla söylediğimiz o cümlelerden farklı bu cümleler. SAK'ı karıştırma onu bırakalı çooook oldu. :A HALKA bambaşka bir cevher...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Üstadım sıvadaşım yoldaşım. Ah bir bilsen şu cevheri bir izlesen... Gerçekten abartmadığımı anlayacaksın. Bir zamanlar İçerde izleyip gazla söylediğimiz o cümlelerden farklı bu cümleler. SAK'ı karıştırma onu bırakalı çooook oldu. :A HALKA bambaşka bir cevher...

Adaşım... SAK mı... Bu doğru mu...

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bu mesaja katılıyorum ve adaşım ile bu noktada ters düşüyorum. Ezel'in oyuncu kadrosu bile yeterli Halka'dan daha iyi bir dizi olması için. Cansu Dere nerede, Hande Erçel nerede... :A
Senaryo senaryo senaryo... Oyuncu ile olmuyor bu işler. Bu dizinin ana kadrosu Ezel kadar yok belki ama yan kadro Ezel'den NET önde. Ve tarz olarak aynı Ezel gibi. Tüm karakterlerin bir derinliği bir altyapısı var. Hepsinin kendi hikayesi var ve burada Ezel'den bir noktada ayrılıyor. Puzzle çözülünce hepsi Halka'ya çıkıyor veya çıkacak. Bakın gerçekten abartı değil. Bir efsanenin doğuşuna ve devam edişine şahitlik ediyoruz...