Müjde Racon Kesiyor (Halka 7. Bölüm) (Spoi Yok)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
CW gömmek benim için zevktir. :A HALKA şu haliyle (şu süresiyle bile) evrensel standartta diziler arasında yüksek bir konumdadır. CW'nin kıytırık acitasyon ve buhran dolu fantastik dizileriyle yan yana asla koymam. :A
Bu konuyu kapatalım, yoksa aramız açılacak. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi
konuda ilk mesajda etiketlediklerim @serhatt ve @xemrexxx hariç herkes izliyor. @turkuazz da başlayacaktı. Sen ilk bölüme bakmıştın @MasacRE de 3te takılı kalmıştı en son :F Belki atladığım bir kaç kişide vardır. Biz şimdiden büyük bir aile olmuşuz bile :A
Fazla bölüm oynamamış mutlaka yetişirim dizi izleyip yorumlarım :A

• Harika
Reactions: Dosi
Yok herkes başlamasın istemem. :A Ki herkes başlasa da herkes benim gördüğümü göremez zaten bu dizide. :A Benim anlattıklarımı okuyup diziye başlayacak olanlar zaten sanatsal kalite düzeyi yüksek kişiler olacaktır. :A Onlar gelsin başımızın üstünde yerleri var, onlar kendilerini bilirler. :A

Popüler kültürün destekçisi ve sanatsal bir kimliği olmayan, CW sever kitleyi bu diziden uzak tutmalıyız adaşım. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Bu konuyu kapatalım, yoksa aramız açılacak. :A
Sana birinci el kaynaktan yorum yapıyorum. 4 sezon Arrow 2 sezon Flash izledim diyorum ve büyük gaflete düşmüşüm diyorum. Ben kolay kolay bu sözleri kullanmam. Bunu çerçevelet bence. :A Ve bunu 500 üstü film onlarca dizi izlemiş bir sanat erbabı olarak söylüyorum. Bu gaflet uykusundan uyan kadim dostum... :A

• Güldürdün
Demekki kaliteli işlerden uzak durmak tercihin :A
@DarkLegenD senin gibi kalite kalite diye ortalarda gezinip türk dizilerine burun kıvıran biri bu muhteşem diziden mahrum kalmıyordur umarım?
@Tolstoyevski sanada tavsiye ederim :D bırak lolita konuları. Bunlarla ilgilen :A
ne kalitesi be, Hande Erçel'in olduğu yerde ne arar :A

• Güldürdün
Sen git şu daha ne kadar saçmalayabileceği belli olmayan diziyi izle. :A

Ekli dosyayı görüntüle 65328
Sana birinci el kaynaktan yorum yapıyorum. 4 sezon Arrow 2 sezon Flash izledim diyorum ve büyük gaflete düşmüşüm diyorum. Ben kolay kolay bu sözleri kullanmam. Bunu çerçevelet bence. :A Ve bunu 500 üstü film onlarca dizi izlemiş bir sanat erbabı olarak söylüyorum. Bu gaflet uykusundan uyan kadim dostum... :A
Arrow toparladı, biraz. :A

The Flash'ın 1. sezonu taş gibiydi ve gerisini daha izlemedim, hemen üstüme çullanmayın. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and MEnes
  • Güldürdün
Arrow toparladı, biraz. :A

The Flash'ın 1. sezonu taş gibiydi ve gerisini daha izlemedim, hemen üstüme çullanmayın. :A
Zaten bir tek 1. sezonu iyiydi Flash'ın. Sonrası koca bir çöplük. :A Arrow benim son izlediğim sezonda o kadar kötüydü ki istediği kadar toparlasın ben hep o leşliği hatırlayacağım. :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,714
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94