AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Harunnn60 İzle oyun izleyecez zaten biraz gösterdide gerçek gibiydi @dreamy da izlesin ?A:A
TWD’nin oyunundan bahsetmiyor musunuz, bu başka mı? (b)
TWD ayrı @Forumdash Daryl'inn başrolde olduğu oyunu diyor özelden atarım size baya iyi oyun :A @Forumdash bile fragmanlarını beğendi :A Daha çıkmadı ama tanıtım fragmanları var :A

Evet TWD'yi izleyecez sizin için son sezonu oynamadım beraber gideriz diye. :A @Çiğdem @dreamy

• Harika
Reactions: dreamy and Çiğdem

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Darly çok görmek güzeldi ama diğer unsur son sahneye kadar heyecansız geldi bana :A

Bu arada bize yavas diyen @dreamy @MasacRE şimdi biz onlara çabuk diyecez ?A:A

@Forumdash ı da Allaha havale ettim ?A:A
9x10

Bende 9.bölüme göre 10.bölümü daha bir sevdim. :D Baya iyi flashback sahneleri vardı neden bilmiyorum ama bu fısıldayanlar baya içine çekti beni. :eek:

Kız ile anasının sahneleri baya iyiydi. Annesinin nasıl psikopat birisi olduğuna gördük. Biraz hızlı oldu gerçi ama anneyi oynayan oyuncu rolünün hakkını vermiş :D

Son sahnede de annem gelmez diyordu ama annesi kurtarmaya geldi yalnız orada kadını ses tonu çok ince gibi geldi ben alfa filan deyince daha bir eser gürler diyordum :F

Sanırım siz kızımı bana verin bende sizin elemanları vereyim diyecek. :X

Rick'in veda ettiği bölümden sonra bu sezon 2.keyif aldığım bölüm şimdilik budur. :X

@dreamy @DarkLegenD @MasacRE @destere @Çiğdem @turkuazz @xxAlemdarxx
Yardırmışsınız cidden ben yarında izleyemem büyük ihtimal perşembe veya cuma izlerim. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İzle bence beğenirsin sanırım @Çiğdem kadınlar çok gözüktüğü için sıkılmıış olabilir ama beni sıkmadı :A

Ayy 2 bölümdür carol yok diziye renk geldi :A
Darıy dısında konustuğu kişinin hayatı zaman kaybıydı bence direk son sahneye geçilseydi :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060