MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bu ekibe girmeyi kolay bir iş sanıyorlar üstadım olacak iş değil ya :A

Onlar konuşur işte anca üstadım. :A Biz bu iş için yıllarımızı vermişiz, bu mertebeye ulaşmak için neler neler yapmışız. :A Öyle kolay mı bu ekibe girmek. :A
Ekibinizin 6 aylık ömrü kaldı; @Doğu her an banlanabilir, bu acı gerçeğin farkında olduğu için 'ben iyiyim, mutluyum' mesajı içeren ironik bir avatara sahip. Ki kendisi banlandığında B planı olarak kenarda beni tuttuğunuzu biliyorum. :bhr: Masakre'nin avatarı ise belirsiz. Rap/rock/metalciye pek benzemiyor ama genelde bu tipler intihara meyilli olurlar, bitkisel hayattadırlar ve tek dostları içkileridir. :A @destere zaten FBI ve CIA tarafından aranan azılı bir seri cinsel sapık. Kendisini niye ekibe aldınız en başından beri anlamadığım bir olay. :A Yani demem o ki, @Maskeli Fedai ile oluşturacağım olası iki kişilik ekip sizi darmadağın eder. :A Geçmişten gelen bir troll kimliği var, şimdi ise entel-dantel bir karakter oluşturmaya çalışıyor kendisine. Benim zaten kullanıcı adım yeterli. :A Uzun lafın kısası dördünüzü birden deviririz, hatta devrilmeye ihtiyaç duymadan kendiniz tökezleyeceksiniz. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ekibinizin 6 aylık ömrü kaldı; @Doğu her an banlanabilir, bu acı gerçeğin farkında olduğu için 'ben iyiyim, mutluyum' mesajı içeren ironik bir avatara sahip. Ki kendisi banlandığında B planı olarak kenarda beni tuttuğunuzu biliyorum. :bhr: Masakre'nin avatarı ise belirsiz. Rap/rock/metalciye pek benzemiyor ama genelde bu tipler intihara meyilli olurlar, bitkisel hayattadırlar ve tek dostları içkileridir. :A @destere zaten FBI ve CIA tarafından aranan azılı bir seri cinsel sapık. Kendisini niye ekibe aldınız en başından beri anlamadığım bir olay. :A Yani demem o ki, @Maskeli Fedai ile oluşturacağım olası iki kişilik ekip sizi darmadağın eder. :A Geçmişten gelen bir troll kimliği var, şimdi ise entel-dantel bir karakter oluşturmaya çalışıyor kendisine. Benim zaten kullanıcı adım yeterli. :A Uzun lafın kısası dördünüzü birden deviririz, hatta devrilmeye ihtiyaç duymadan kendiniz tökezleyeceksiniz. :A
Boşver bunları Dark'cım :A Biz bize yeteriz :A

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,527
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Freddie Mercury'i nasıl tanımazsın :eek: Senin gibi entelektüel bir insana hiç yakıştıramadım :A Ekip ise fav10 olduğu sürece devam edecektir, kimsenin bir yere ayrıldığı yok :A Sizin çürük ekibinizden de hiçbir şey olmaz, o ahenk yok sizde :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
6.5 verip beğenen de var. :A Adamdaki lükse bak, ben 6.5'i vasat bulup, yarıda bıraktığım dizilere veriyorum. :A
Dizilerde ben de o şekilde düşünüyorum. İzleyeceğim diziler en az 7 puanlık bir değerde olmalı. 6,5 ortalama bir puan, demek ki pek beğenmemiş ki o puanı layık görmüş yazan kişi :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Freddie Mercury'i nasıl tanımazsın :eek: Senin gibi entelektüel bir insana hiç yakıştıramadım :A Ekip ise fav10 olduğu sürece devam edecektir, kimsenin bir yere ayrıldığı yok :A Sizin çürük ekibinizden de hiçbir şey olmaz, o ahenk yok sizde :A
Ben 'entelektüel insan aday adayı'yım. :A Henüz @MEnes ve @Tolstoyevski 'den bir üst aşama için onay alamadım. :A

Dizilerde ben de o şekilde düşünüyorum. İzleyeceğim diziler en az 7 puanlık bir değerde olmalı. 6,5 ortalama bir puan, demek ki pek beğenmemiş ki o puanı layık görmüş yazan kişi :A
Resmen övmüş. :A Adam 10 puanı kenarda bekletiyor; hâlâ yayınlanmamış diziler için. :A :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu diziye ben de başladım. Şu an 3.bölümdeyim güzel trajikomik işlerden olmuş. Tavsiye ederim. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1x1, 1x2, 1x3

İlk üç bölümü tamamladım, gayet keyifli ve eğlenceli bir iş olmuş. İlk sezonu 8 bölüm zaten, üç günde bitirebilirsiniz. Epey güzel karakterler var, en çok dikkatimi çeken Adam ve Maeve oldu. :bhr:
Otis çok tatlı çocuk, karakter için seçilmiş saf ve iyi bir tip vallahi. Bakalım neler göreceğiz kendisinden, üç bölümde epey ilerleme kat etti. :A

Eric beklediğim gibi gey karakter, görür görmez anladım. O kızlarla takılan diğer gey çocuk Andrew miydi adı tam çıkaramadım, onunla ilişkisi olur gibi. Atalım fava...

Adam epey dikkat çekici, cool hareketleri ve problemi dolayasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Maeve ile yakınlaşması sürpriz olmaz gibi.

Maeve çok tatlı kız, Otis ile beraber olacaklar gibi ama Otis yanında çok küçük duruyor... Maeve ile Adam daha çok yakışır. :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aaa bukadar da değil ayoll bunu siz @xemrexxx @Forumdash izleyin biz @MasacRE- @Harunnn60 uzaklaşıyoruz :A :A :A
Yoo ben uzaklaşmıyorum kendi adına konuş :A
Tövbe bismillah sen napacan bu diziyi :eek::eek::eek: @xemrexxx @Harunnn60
@Harunnn60 İle tavrımızı koymuşuz biz kütük @MasacRE izleme taraftarı birde @Yiğitt e laf ediyor :A :A :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060