eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 7.Hafta Sonuçlarda Pazar 21:00

Ben de Aşktan Ne Haber dışında tek bir şarkısını beğenmedim, geçen haftaki sonucu da abartılıydı, hiç kusura bakmasın. :A Ama Güllerin Soldu dışında hep sonuç aldı, bakalım bu hafta ne yapacak :D Henüz dinlemedim parçayı, ismi yabancı gelmiyor ama yine listeye alınmaması gereken bir parçadır muhtemelen :A
Sen zaten Yalın ve Gökhan Türkmen'i ilk 2'ye koyup diğerlerine ayrı bir kategori açtığından beğenmemen normal, senin beğendiğini de diğerleri beğenmiyor. 40 yıldır var olan bir sanatçının birincilikler almasının nesi garip bilemiyorum.

:DBende hangi şarkı diyorum isminden çıkaramadım güzel şarkıdır bakalım ne sonuç alacak

Sen zaten Yalın ve Gökhan Türkmen'i ilk 2'ye koyup diğerlerine ayrı bir kategori açtığından beğenmemen normal, senin beğendiğini de diğerleri beğenmiyor. 40 yıldır var olan bir sanatçının birincilikler almasının nesi garip bilemiyorum.
@Çiğdem- şu arkadaşa geyik yaptığımızı anlat yine. :A

Neyin sinirindesin, ben seçimlerini beğenmiyorum ama forum beğeniyor, saygı duyduğumu da söylüyorum. Sezen berbat sanatçı ya da birincilikler alması garip mi dedim ben, geçen haftaki sonucu abartılı bulduğumu, şarkı seçimlerini beğenmediğimi söyledim, ifade özgürlüğü hakkım yok mu?

Sana tavsiyem her dediklerimizi ciddiye alma, eğlenmene bak. Sezen'in dolu sevdiğim şarkısı vardır, daha geçen "Git" şarkısını dinledim ama sen benim beğendiklerimi kullanmıyorsun.

@Çiğdem- şu arkadaşa geyik yaptığımızı anlat yine. :A

Neyin sinirindesin, ben seçimlerini beğenmiyorum ama forum beğeniyor, saygı duyduğumu da söylüyorum. Sezen berbat sanatçı ya da birincilikler alması garip mi dedim ben, geçen haftaki sonucu abartılı bulduğumu, şarkı seçimlerini beğenmediğimi söyledim, ifade özgürlüğü hakkım yok mu?

Sana tavsiyem her dediklerimizi ciddiye alma, eğlenmene bak. Sezen'in dolu sevdiğim şarkısı vardır, daha geçen "Git" şarkısını dinledim ama sen benim beğendiklerimi kullanmıyorsun.
Ciddiye almadım sadece doğruları söyledim. İsteyen istediğini beğenmekte özgür.

@serhatt İlk 3 hafta tam verdin, performansın düştü, parlakları sönesice :s

Bu şarkıyı Jet Sosyete sayesinde keşfetmiştim onun etkisiyle daha yüksek bir puan verebilirim. :A

Ciddiye almadım sadece doğruları söyledim. İsteyen istediğini beğenmekte özgür.

@serhatt İlk 3 hafta tam verdin, performansın düştü, parlakları sönesice :s
Bir de Yalın, Gökhan Türkmen, ayrı kategori falan diyerek ince ince laf sokuyorsun. Bu bile ciddiye aldığının göstergesi. İçinde biriktirip zamanı geldiğinde kışkırtma özelliğini takdir ettim.

Lafı at, sinir boz, ciddiye almadım de, kenara çekil. Ne güzel İstanbul be.

ŞARKIM DEĞİŞTİ. YENİ ŞARKIMI OYLAMADA ÖĞRENECEKSİNİZ. :bhr:
BU ŞARKIYI DİNLEMENİZİ ÖNERİRİM YİNE DE. :A

Gülben Ergen - Tesadüf
Söz - Müzik: Ersay Üner
(Seyhan Müzik - 2011)

Ve Gülben Ergen'in yarışmadaki ilk slow şarkısıyla karşınızdayım. :A

Gülben Ergen'in 2011 yılında çıkan 8. albümü 'Hayat Bi Gün'de yer alan sözü ve müziği İki Aşık, Sen Olsan Bari, Tatlım Tatlım, Üzülmedin mi?, Prens & Prenses gibi birçok hite imza atmış olan Ersay Üner'e ait olan 'Tesadüf' sizlerle..

"Her merhaba yerini mutlaka elvedaya bırakıyor..."

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

Son düzenleme:
Gülben Ergen - Tesadüf
Söz - Müzik: Ersay Üner
(Seyhan Müzik - 2011)

Ve Gülben Ergen'in yarışmadaki ilk slow şarkısıyla karşınızdayım. :A

Gülben Ergen'in 2011 yılında çıkan 8. albümü 'Hayat Bi Gün'de yer alan sözü ve müziği İki Aşık, Sen Olsan Bari, Tatlım Tatlım, Üzülmedin mi?, Prens & Prenses gibi birçok hite imza atmış olan Ersay Üner'e ait olan 'Tesadüf' sizlerle..

"Her merhaba yerini mutlaka elvedaya bırakıyor..."

@Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

Olmadı canım bu slow :(