eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon 7.Hafta Sonuçlarda Pazar 21:00

@Maskeli Fedai İlla balkondan düşmesi gerekiyormuş sonunda iyi bir şarkıyla gelmek için :A :A :A
Bizim tüm şarkılarımız iyi, baştan beri planlanan sırayla gidiyoruz. :A Geçen haftaki ufak kazayı unutturup balkona yeniden tırmanır inşallah troll. :A

@Maskeli Fedai Haklı bu sefer :A :A :A Herşeyi Yak dışında 1 tane işe yarar şarkın yok onuda Dumandan dolayı yine kullanmazlardı zaten ve bu hafta şarkında berbat
:A :A :A @MasacRE- @mrt-06 @Bully
Ben de Aşktan Ne Haber dışında tek bir şarkısını beğenmedim, geçen haftaki sonucu da abartılıydı, hiç kusura bakmasın. :A Ama Güllerin Soldu dışında hep sonuç aldı, bakalım bu hafta ne yapacak :D Henüz dinlemedim parçayı, ismi yabancı gelmiyor ama yine listeye alınmaması gereken bir parçadır muhtemelen :A

Bizim tüm şarkılarımız iyi, baştan beri planlanan sırayla gidiyoruz. :A Geçen haftaki ufak kazayı unutturup balkona yeniden tırmanır inşallah troll. :A
Bu hafta umutluyum @Maskeli Fedai den zaten benim umutlu oldum haftalar tırmanamıyordu beğenmedim süreçte balkona çıkmıştı şimdi düşme zamanı tekrar :A :A :A

Ben de Aşktan Ne Haber dışında tek bir şarkısını beğenmedim, geçen haftaki sonucu da abartılıydı, hiç kusura bakmasın. :A Ama Güllerin Soldu dışında hep sonuç aldı, bakalım bu hafta ne yapacak :D Henüz dinlemedim parçayı, ismi yabancı gelmiyor ama yine listeye alınmaması gereken bir parçadır muhtemelen :A
Ecünnü dizili bir klibi var :A :A :A @ozmoturk

Sezen şuana kadar ismiyle biraz bir şeyler yapıyor şarkı seçimlerinden değil :A Adam akıllı bir şarkısını seçse açık ara 1.olacak 20 puana yakın fark :A Benim Albümüm seviyesinde hafif siklet şarkılar seçiliyor ve bunlar seçildikçe büyük hitlerini bir bir harcıyor :A

Ecünnü dizili bir klibi var :A :A :A @ozmoturk

Sezen şuana kadar ismiyle biraz bir şeyler yapıyor şarkı seçimlerinden değil :A Adam akıllı bir şarkısını seçse açık ara 1.olacak 20 puana yakın fark :A Benim Albümüm seviyesinde hafif siklet şarkılar seçiliyor ve bunlar seçildikçe büyük hitlerini bir bir harcıyor :A
Hatırladım, Kalp Atışı'nda vardı bu şarkı. :A

Hakkında hayırlısı artık bakalım. :A Sonuç olarak 1.gidiyor ama önemli olan final turlarında napacağı, herkes için durum böyle gerçi. :D

Hatırladım, Kalp Atışı'nda vardı bu şarkı. :A

Hakkında hayırlısı artık bakalım. :A Sonuç olarak 1.gidiyor ama önemli olan final turlarında napacağı, herkes için durum böyle gerçi. :D
Keşke o olsaydı başka bir dizi bende bayılırım o diziye :A :A :A

Bu hafta ile itibariyle Cornetto mevsiminin sonuna gelmiş bulunmaktayız :A "Yeniden" ile zirveye göz kırpıyor ve ilk bakışta aşkı anlatan bu sıcacık klibimizle sizi baş başa bırakıyoruz...

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @xBUGRAx @MasacRE- @Felon @mesmeso61 @ozmoturk @HachiKo @dreamy @kerem @Aserat @gözlemci @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @BesaleT @vadikızı @Yiğitt @sokak sanati @Arslan Bey @xemrexxx @tolgab @Billy Kane @turkuazz @serhatt @ozgur2113 @-potterhead- @MayısKralı @cookies @Doğu
İşte şarkı budur biliyorsun puanını hayırlı olsun :D

Herkese iyi seçimler diliyorum bol hareketli bir hafta olması ümidiyle bol şanslar..

Bu haftaki şarkımız Eurovision'a hasret kalan yalnız ve güzel ülkemiz insanlarına gelsin. :) Eurovision'a katılıp elde ettiği dördüncülükle gururumuz olan, ülkemizde de en popüler Eurovision şarkıları arasına giren:

~ Shake It Up Şekerim ~

1.07-2.26

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @xBUGRAx @MasacRE- @Felon @mesmeso61 @ozmoturk @HachiKo @dreamy @kerem @Aserat @gözlemci @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @BesaleT @vadikızı @Yiğitt @sokak sanati @Arslan Bey @xemrexxx @tolgab @Billy Kane @turkuazz @serhatt @ozgur2113 @-potterhead- @MayısKralı @cookies @Doğu @Maskeli Fedai

Bu haftaki şarkımız Eurovision'a hasret kalan yalnız ve güzel ülkemiz insanlarına gelsin. :) Eurovision'a katılıp elde ettiği dördüncülükle gururumuz olan, ülkemizde de en popüler Eurovision şarkıları arasına giren:

~ Shake It Up Şekerim ~

1.07-2.26

@Bully @denizz19 @Çiğdem- @bazinga @mrt-06 @xBUGRAx @MasacRE- @Felon @mesmeso61 @ozmoturk @HachiKo @dreamy @kerem @Aserat @gözlemci @batuhankaralar @MEnes @Sherlock @BesaleT @vadikızı @Yiğitt @sokak sanati @Arslan Bey @xemrexxx @tolgab @Billy Kane @turkuazz @serhatt @ozgur2113 @-potterhead- @MayısKralı @cookies @Doğu @Maskeli Fedai
Sen 4. olurken biz 1. olduk. :A

Güzel şarkı. :Z

Forum İstatistikleri

Konular
171,841
Üyeler
8,461
Son Üye
Khadija