TVen İtiraf Ediyoruz "YAZ" Çiğdem / 76.Bölüm

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Gerçekten yanlış düşünüyorsun ben onu yeniden Harika yaparım sorun değil ama sen yanlış düşüncelerdesin. Niye aramız bozulsun ki o kadar çabuk mu bozuluyor aramız :)

Resim paylaşmak ön plana çıkmak mı ya da şarkı söylemek yine aşırı saçma düşünceler :F
Çabuk bozulmaz tabii ki. Sadece açık sözlü bir insan olarak içimde kalsın istemedim. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Nedenini yazdım bakabilirsin. ;)
Bende sana açıklamayı yaptım görebilirsin fazlasıyla ayıp yaptığın. Neyse uzatmayacağım ben o harikayı Dosi istedi diye kaldırmadım benim hakkımda hüküm verirken önce bana sormanı beklerdim işte tam burada hata ettin ve gözümde eksi puan aldın.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bende sana açıklamayı yaptım görebilirsin fazlasıyla ayıp yaptığın. Neyse uzatmayacağım ben o harikayı Dosi istedi diye kaldırmadım benim hakkımda hüküm verirken önce bana sormanı beklerdim işte tam burada hata ettin ve gözümde eksi puan aldın.
Olayı farklı yönlere çekmeye çalışıyorsunuz ısrarla... Ben onu demedim bile kendin yazdın kendin söylüyorsun. Ben sadece senin yaptığın şeyin anlamsızlığını yüzüne vurmak istedim ve başarılı da olduğumu görüyorum. :X

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Olayı farklı yönlere çekmeye çalışıyorsunuz ısrarla... Ben onu demedim bile kendin yazdın kendin söylüyorsun. Ben sadece senin yaptığın şeyin anlamsızlığını yüzüne vurmak istedim ve başarılı da olduğumu görüyorum. :X
Belki bir şey yaşadım yahut bir şeye sinirlendim ve bu sebeple bu hale getirdim. Atacan lütfen bir daha bu tarz şeylerle çıkma karşıma. Fırsatçılara da iyi malzeme verdin aferin.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben senin neden emoji koyduğunu biliyorum çünkü sen çıkar yakaladığın her yere girersin bu da onlardan yalnızca bir tanesi. Yeter ki bana karşı durulsun yırtık dondan çıkar gibi çıkıyorsun hemen.

Vadikızı yaptığında savunuyordun şimdi niye sinirlendin anlayamadım doğrusu.:):)
@mrt-06 büyük resmi gördüm sayesinde o yüzden harika attım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- benim hakkımdaki açıklamalarını biraz abartılı ve genel bulsam dahi yaptığın neşeli röportajı zevkle okudum. :A İç güzelliğinde dışına ve sesine yansımış. Hep böyle kalmaya devam et. :Z

Konuya 20. harika benden gelsin. :bhr:
İtiraf 1 de @Çiğdem- in 4n1k etkisinde kaldığı açık :A @xBUGRAx

Melek teyze ve İsveç cadolozu Ka taş düşsün başınıza :A

@Bully sen yokken. Arkandan neler dendi bence birkaç kişiyi döv ama @serhatt la @vadikızı yokken döv sert erkek seviyorlar üstüne kalırlar sonra:A

@Çiğdem- düşüncelerin için teşekkürler. Bu forumda en içten bulduğum kişilerin başındasın, seviliyorsun. :bhr: :bhr:

@Çiğdem- Çiko'm çok güzel şeyler yazmışsın egomu fazlasıyla tatmin ettin seviyorum seni iyi ki varsın :bhr: O tahtını bana bırakma vaktin geldi artık yönetime geçmeye hazırım :F

@Ahmed ciğim emeğine sağlık süper olmuş :bhr:

İtiraf kısmı için bir şey demeyeceğim ama sohbet çok iyi olmuş. :D @Çiğdem- yine çok samimi cevaplar vermiş. Benim hakkımda söylediklerin için de teşekkür ederim duygularımızı karşılıklı. :bhr: Ayrıca sesin de çok güzelmiş. Ben konuşman Laz ağzına yakındır diye düşünmüştüm o yüzden bayağı şaşırdım dinleyince. :A

Eline sağlık. :D @Ahmed

İtiraflar hakkında yorum yazmayacağım.emeğinize sağlık @Ahmed @Çiğdem- çok keyifli bir sohbet..
@Çiğdem- hakkımda yazdığın yorumlardan ötürü çok teşekkürler bu yazdıkların çok mutlu etti,forumun içtenlik dolu,muazzam üyelerindensin,iyikide böylesin:bhr::bhr:
Bu arada yorumların içinde tilki kız yorumu da en iyi yorumlardan:A

@Çiğdem- şu kısmı profilime gerekli noktalama işaretlerini koyarak kopyala yapıştır yapabilir miyim, iznin olursa?

"forumda hiç şunu bunu biliyorum
diye değil hep bilmediğim şeylerle dalga geçerek sohbetlerim olur her insanda olması gereken bir şey bence"

@Çiğdem- 'e gelecek olursak sesi kız sesi işte allah'tan erkek sesi gibi değil bu iyi:A @mrt-06
Ama Ayollll demesini beklerdim. Foruma bu kelimeyi kazandıran ve @xemrexxx gibi bi cıvıktan @Bully gibi ağır abiye kadar herkese bu kelimeyi kullandırdığın için bu kelimeyi bekledim ben:A

Çiğdem'in sesi için geldim konuya, güzel sesmiş. :A

Öncelikle itirafların kaoslu kısımlarıyla ilgilenmiyorum, şuraya 2 aylığına kafa dağıtmaya, sevdiklerimle vakit geçirmeye gelmişim, hiç uğraşamam. İtiraf 20, teşekkürler :D İtiraf 17 hakkımda yapılan olumlu bir itiraf herhalde, anlatım bozukluğu yapılmış, kafam karıştı biraz :D

Gelelim sevdiklerime..

@Çiğdem- canım aynı şekilde ben de çok mutluyum sizlerle yeniden bir arada olduğum için :bhr:

@mrt-06 canım kardeşim, güzel sözlerinden ötürü çok ama çok teşekkür ederim, nasıl duygulandım anlatamam... Seni çok seviyorum, iyi ki varsın :bhr: :love1:

@sokak sanati Umut'um.. Senden bu denli güzel ve duygusal bir itiraf beklemiyordum bu açından şaşırdığımı söylemeliyim :A Sana da çok ama çok teşekkür ederim.. Damarıma basıp beni çıldırtmayı seviyorsun ama cevabını da fazlasıyla alıyorsun, bu döngü böyle sürer gider artık :A Seviliyorsun dostum ve ben de özlemişim sizleri :bhr:

Gelelim büyük sürprize :D Çiğdem'in sesini dinleyene kadar büyük bir hız ve heyecanla okudum her şeyi :A Yıllardır tanıdığımız Çiğdem'imizin sesini duyduk, röportaj önemini kaybediyor burada, bu yüzden onu es geçip direkt sesi yorumlayacağım :A

@Çiğdem- sesinden öyle güzel bir enerji aldım ki. :love1: Biz seni neşeli, sıcakkanlı, cana yakın ve şen şakrak olarak biliyoruz zaten. Bu özelliklerin sesine, gülüşüne yansımış :bhr: Hep diyordun forumda nasılsam reelde de öyleyim, hatta daha enerjiğim diye. 24 saniyelik videonla da bunu doğrulamış oldun :D Hayalimdeki sesine de oldukça yakın çıktı gerçek sesin :A

Yaaa hayatımda duyduğum en tatlı en hoş kadın sesi. Tam böyle ilk okul öğretmenlerinin o şefkatli sesleri gibi aklımda böyle bir anaçlık canlandı. :F Çok tatlı bir ses tam hayal ettiğim gibi ablacım fotolar da harika. :Z @Çiğdem-

Emeklerine sağlık canım @Ahmed. :D Bu hafta bir isimli itirafım var..

Konukla sohbet gerçekten iyiydi. @Çiğdem- ve cevapları her zamanki doğallığında. Sesini de beğendim. Kesinlikle enerji dolu. Sanırım yeğenin veya küçük bir akraban vardı yanında. Eğlenceli bir 26 saniyeydi. :A Tipine yakın bir ses olduğunu söyleyebilirim. :A

Program için de eline sağlık @Ahmed. :D

@Çiğdem- sesin güzelmiş bu arada, tam aradığım ses modeli. Çok yakışırız, çatlasınlar. :bhr: @mrt-06 @sokak sanati @Bully

Benzetmedim ama çok tatlı bir ses. :A

Beter olsun o parlakçı :A Sesi de kötüymüş zaten :A @Çiğdem-
Aaaa öncelikle çok teşekkürler arkadaşlar güzel düşünceleriniz için :bhr: Forumda her halimi görmüştünüz ama yinede heyecan yaptım çünkü hareketli video ve ses olayına ilk defa girdim :A Köye gitmeden @Ahmed teklifte bulunmuştu ama farklı üyelere yönelirsen daha iyi olur diye kabul etmemiştim ama Atacan çok ısrar ediyordu özellikle sesimi duymaya köyde hazırladım bişiler ona özelden atacaktım ama hazırlamısken Ahmedin teklifine tekrar dönüş yapayım dedim :A

Ses konusunda iddalı olmadımı çok demişimdir oyüzden heyecan yapıyordum beni çok mutlu ettiniz evet :bhr: @Menes küçük yeğenim @Billy Kane senin fotona bakarken beni yakalayan kişi oydu :A

@Ahmed bir de çalısırkan normal fotom vardı onu eklemeyi unutmuş sanırım . Ahmed tekrar teşekkürler teklifin için önce kabul etmedim içinde kusura bakma :bhr:

2415incig3688493.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aaaa öncelikle çok teşekkürler arkadaşlar güzel düşünceleriniz için :bhr: Forumda her halimi görmüştünüz ama yinede heyecan yaptım çünkü hareketli video ve ses olayına ilk defa girdim :A Köye gitmeden @Ahmed teklifte bulunmuştu ama farklı üyelere yönelirsen daha iyi olur diye kabul etmemiştim ama Atacan çok ısrar ediyordu özellikle sesimi duymaya köyde hazırladım bişiler ona özelden atacaktım ama hazırlamısken Ahmedin teklifine tekrar dönüş yapayım dedim :A

Ses konusunda iddalı olmadımı çok demişimdir oyüzden heyecan yapıyordum beni çok mutlu ettiniz evet :bhr: @MEnes küçük yeğenim @Billy Kane senin fotona bakarken beni yakalayan kişi oydu :A

@Ahmed bir de çalısırkan normal fotom vardı onu eklemeyi unutmuş sanırım . Ahmed tekrar teşekkürler teklifin için önce kabul etmedim içinde kusura bakma :bhr:

2415incig3688493.png
Benim kadar güzel olmasan da iyisin bacım. :bhr: (Artık evlenemeyeceğimize göre...)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,845
Puanı
1,061

Ses konusunda iddalı olmadımı çok demişimdir oyüzden heyecan yapıyordum beni çok mutlu ettiniz evet :bhr: @MEnes küçük yeğenim @Billy Kane senin fotona bakarken beni yakalayan kişi oydu :A

2415incig3688493.png
Kiz yiğitin seni bitirmeye çalıştığı konuya bak :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

2415incig3688493.png

Nasılda hamarat. Çatlıyor buralar :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

2415incig3688493.png
Ahahahaha tam bir köylü kızı beee. Ama çalışana saygımız sonsuz. :A