ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

dedikodumu yapıyorsunuz diye çok sinirlenecektim :) ama alıntı yaptığım iki pargraftaki mesajlara bakınca aranızda iletişim problemi olduğuna karar verdim:) siz daha derdinizi birbirinize anlatamıyorsunuz dedikodu sizin neyinize :))
Cocuk derken senden bahsettim(erkeklere çocuk denir ya hani). Hogatan gerçekten sinirlenior galiba senin çocugun var dedikçe:F Baksana gerçek cocuk sanmış:F
yada @Çiğdem- uykusuzluğa alişik değil bizim gibi :A

Cocuk derken senden bahsettim(erkeklere çocuk denir ya hani). Hogatan gerçekten sinirlenior galiba senin çocugun var dedikçe:F Baksana gerçek cocuk sanmış:F
yada @Çiğdem- uykusuzluğa alişik değil bizim gibi :A
bende onu diyorum senin mesajından bahsettiğin şeyle @Çiğdem- in alğıladığı şey arasında dağlarca fark var:) siz birbirinize derdinizi anlatana kadar zaten yorulursunuz :) dedikodu yapmayada fırsat bulamazsınız ben hiç araya girmesemde olur :)

bende onu diyorum senin mesajından bahsettiğin şeyle @Çiğdem- in alğıladığı şey arasında dağlarca fark var:) siz birbirinize derdinizi anlatana kadar zaten yorulursunuz :) dedikodu yapmayada fırsat bulamazsınız ben hiç araya girmesemde olur :)
Biz zaten gıybet yapmıyoruz ki :X Diyip diyip koyuyoruz :F Herkes kendi kafasında anlaşılan ama seviyoruz bu hayatı:F