ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

dedikodumu yapıyorsunuz diye çok sinirlenecektim :) ama alıntı yaptığım iki pargraftaki mesajlara bakınca aranızda iletişim problemi olduğuna karar verdim:) siz daha derdinizi birbirinize anlatamıyorsunuz dedikodu sizin neyinize :))

Cocuk derken senden bahsettim(erkeklere çocuk denir ya hani). Hogatan gerçekten sinirlenior galiba senin çocugun var dedikçe:F Baksana gerçek cocuk sanmış:F
yada @Çiğdem- uykusuzluğa alişik değil bizim gibi :A

bende onu diyorum senin mesajından bahsettiğin şeyle @Çiğdem- in alğıladığı şey arasında dağlarca fark var:) siz birbirinize derdinizi anlatana kadar zaten yorulursunuz :) dedikodu yapmayada fırsat bulamazsınız ben hiç araya girmesemde olur :)
@destere nin düğününe gidicem çocuğunada altınt akacam diyor :F Ne bileyim destereden beklenir çocuğu önceden doğurmuş olabilir aklıma direk öyle geldi :F

Hemen başla diziye :A :A
dizide bu kırmızılı sahne hangi bölümde kaçıncı dakikada geçiyor orasını söyle yeterli :)
şimdi iğneyi bulmak için tüm samanlığı bana altüst ettireceksin? bana yazık olur:)

@destere nin düğününe gidicem çocuğunada altınt akacam diyor :F Ne bileyim destereden beklenir çocuğu önceden doğurmuş olabilir aklıma direk öyle geldi :F
ay ne kadar safsın :) ama olsun sonuçta benim zekam ve senin güzelliğinle yoğrulmuş veletlerimiz olacak ilerde:) birbirimizin açığını kapatırız bir şekilde hogatha :)

dizide bu kırmızılı sahne hangi bölümde kaçıncı dakikada geçiyor orasını söyle yeterli :)
şimdi iğneyi bulmak için tüm samanlığı bana altüst ettireceksin? bana yazık olur:)

ay ne kadar safsın :) ama olsun sonuçta benim zekam ve senin güzelliğinle yoğrulmuş veletlerimiz olacak ilerde:) birbirimizin açığını kapatırız bir şekilde hogatha :)
Bu sahne bu dizide değil bu kız oynuyor sadece dizide :A

Bu devirde saf kız iyidir :A Tabi kötü erkeklerin eline geçmedi sürece , ama sana güvenebiliriz sanırım :A @Forumdash

Bu devirde saf kız iyidir :A Tabi kötü erkeklerin eline geçmedi sürece , ama sana güvenebiliriz sanırım :A @Forumdash
El üstüne taşır seni :A
Düğününüz :A @destere
el-ustunde-tutmak_211326.jpg

Bu gün oturdum 2 bölümü birden izledim, Cidden İrem Helvacıoğlu mu oo😱😱😱 Nefes karakteri nasıl bir oyunculuk büyüledi adeta, resmen tüm duyguları veriyor

Bu gün oturdum 2 bölümü birden izledim, Cidden İrem Helvacıoğlu mu oo😱😱😱 Nefes karakteri nasıl bir oyunculuk büyüledi adeta, resmen tüm duyguları veriyor

Oo demek izledin sende diziyi aynen İrem helvacıoğlu gerçekten çok etkileyici bir oyunculuğu var ya zaten Osman Sınav seçmişse kötü olmaz o:D

Bu kız daha önce bu kadar iyi değildi yada rolü iyi değildi bilemiyorum ama total dizilerinin aranılan yüzü haline gelecek :A

Valla ben n0 309 izledim güneşin kızlarında izledim çok beğeniyordum iremi bu karaktere de inanılmaz derece güzel uydu başta korkum vardı nasıl olacak diye ama izleyince iyi irem olmuş dedim:D

2. Bölüm 5 milyon izlenmiş 5 günde. Dizi resmen efsane olmuş.😱
Klasik Osman Sınav başlangıcı. :D Bölümlerin youtube üzerinden Türkiye'den izlenebilir olması da bayağı farkettiriyor. :D

Bu kız daha önce bu kadar iyi değildi yada rolü iyi değildi bilemiyorum ama total dizilerinin aranılan yüzü haline gelecek :A
Aynen, o ağlama şekli, masum-çaresiz halleri çok acıklı. :A Total dizileri için ideal. :A @denizz19 un yeni prensesi. :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,513
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc