ATV Sen Anlat Karadeniz - Dizi Yorumları

Valla ben n0 309 izledim güneşin kızlarında izledim çok beğeniyordum iremi bu karaktere de inanılmaz derece güzel uydu başta korkum vardı nasıl olacak diye ama izleyince iyi irem olmuş dedim:D
Bende aynı senin gibi düşündüm , olmaz diyordum oldurdu valla :D

Klasik Osman Sınav başlangıcı. :D Bölümlerin youtube üzerinden Türkiye'den izlenebilir olması da bayağı farkettiriyor. :D

Aynen, o ağlama şekli, masum-çaresiz halleri çok acıklı. :A Total dizileri için ideal. :A @denizz19 un yeni prensesi. :A
O şimdi askeriyede çıldırıyordur nasıl izlerim hayalleri kuruyordur :A

Babam şimdi odama girdi ve bana dedi ki; "Bu hafta dizinin tüm bölümlerini izleyip bize anlatıyorsun ve haftaya diziye başlıyoruz." :A

Asiye 2 bölüme kalmaz bu Eyşan'ın saçını eline verir, demedi demeyin. :A
Güzel bölümdü. Dolu dolu geçti. Osman Sınav iyi götürüyor umarım bir süre daha bozmaz. Ama senaryo nasıl devam edecek merak ediyorum, böyle kaç kovala nereye kadar. İkisinden birinin mutlaka ölmesi gerekiyor, Nefes ölse bile.

2 günde 3 bölümü izleyip güncele geldim. Normalde uzun süreli diziler için bunu yapmazdım ama sardı beni. Genel olarak henüz efsane demek için çok erken. Ama kötü de diyemiyorum. Çok iyi oyunculuklar, çok iyi müzikler, yer yer klişelikler içeren vasat üstü iyi dramatize bir edilmiş senaryo ve tempolu bir başlangıç yaptı dizi.

Dramı hissettiren ve yoğunluk içeren müthiş oyunculuklar var. Tabi bazen mesaj verme kaygısı gözümüze gözümüze sokuluyor, fark edince e tamam yeter da diyorsun. Ha bir de şive ana kadrodaki oyuncular için yapmacık bunu anlamak bir Karadeniz'li için çok basit. Ama alıştım 3 bölümde şiveye. Dizi akıp gitti izlerken. Nereye kadar böyle gidebilir göreceğiz. Reyting rekorları kıracak kadar efsane değil gözümde ama başarılı sonuçlar alması sürpriz değil. Hem reklamı çok iyi yapıldı hem de kitlesi oturdu. Dizi saçmalamazsa ve kalitesini daha da yukarıya çıkarırsa daha ileri gidebilir. Şuan bazı kısımlar dışında memnunum, ilerisini göreceğiz. :)

Forum İstatistikleri

Konular
171,513
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc